Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Yes, I can! Zostań testerem gier komputerowych!

91 postów w tym temacie

Niby fajna robota ale mnie po kilku godzinach dziennie przez dłuższy czas sprawdzania czy np. literki się nie poprzestawiały wyprowadziliby ze studia w kaftaniku wiązanym na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hhee prawda;p niby fajne ale na dłuższą metę męczące ... ale dobrze że jest przynajmniej taka możliwość sprawdzić się w takie robocie ;D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie przyprawia o ból głowy "Znajdujące się w Twoich ulubionych grach błędów". :/
Poza tym jak dla mnie praca testera marzeniem nie jest. Wolę cieszyć się grami hobbystycznie, niż zawodowo denerwować się błędami. A patrząc na ludzi powyżej dochodzę do wniosku, że nie ma sensu. Nie dlatego, że konkurencja, dla tego raczej, że są ciekawsze zawody, niż tester.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą Liqid.
Po prostu młodzierzy się wydaje że to idealna praca.
Granie od rana do wieczora, nie no rarytas! Nic bardziej mylnego.
Nie jestem, nie byłem i w życiu bym nie został testerem gier.
Już samo słowo "tester" wywołuje u mnie mieszane uczucia.

Poza tym "Praca to praca" a nie przyjemności.
No i jak każda praca, na początku jest fajnie
"Ale to jest wielkie\szybkie!" (niepotrzebne skreślić)
Potem następuje etap chodzi się "No bo przecież trzeba"
A ostatnim stadium jest już fakt że człowieka to wku***a.

Granie uważam za wspaniałą przyjemność, miłe spędzenie wolnego czasu
Nie harówkę! Gry powinny odprężać a nie denerwować.
Pracuje już trochę, choć nie w branży, to wiem jak to bywa.
No i bo w końcu ktoś musi dbać o puszki na piwo ;P hehe (to do tych starszych graczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 20:17, Pitkin napisał:

W niektórych krajach 16 lat to pełnoletność... :(

a w niektórych 21 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Znajdujące się w Twoich ulubionych grach błędów przyprawiają Cię o ból głowy? "

Oj głowa boli jak się to czyta :) Smiesznie wyglada to zdanie w zestawieniu z wymogami :D

Może jednak znajdziecie jelenia...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fafje fajne. Ale mnie bardziej interesuje level designer. A szczególnie chciałbym toorzyć mapy do gier FPS przeznaczonych do multiplayera. Kto wie może za jakiś czas będę pracował w people can fly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

praca ciężka, nudna i monotonna. W ogóle nie polecam. Przez takie zajęcie można znienawidzić grę a nawet wszystkie gry. Jeśli komuś odpowiada powtarzanie w kółko tego samego elementu na milion różnych sposobów by znaleźć jakąś dziurę to krzyż na drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 18:34, MisticGohan_MODED napisał:

Kurde czemu zawsze takie oferty przychodzą w nieodpowiednim momencie ? :P


Jak ogladam te ogloszenia, to wyglada jakby szukali ciagle od paru lat. Kiedy wiec jest nieodpowiedni moment? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 21:41, Michu89 napisał:

"Znajdujące się w Twoich ulubionych grach błędów przyprawiają Cię o ból głowy? "
Oj głowa boli jak się to czyta :) Smiesznie wyglada to zdanie w zestawieniu z wymogami


Miejmy nadzieje, że niedługo zaczną szukać testera newsów na gramie :)

Szkoda, że na stanowisko redaktorów nie wymagali "good written command of Polish" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję pracować jako beta tester (zresztą nie tylko jako beta tester) i tak jak zauważyło tu parę osób, to nie jest tak fajnie jakby się wydawało. W skrócie to naprawdę ciężki kawałek chleba. Fajnie, gdy jest nowy produkt itd., ale po miesiącu, gdy testujesz po raz 150 raz tą samą misję, tylko po to, aby sprawdzić czy level designer poprawił jakiś błąd pod koniec misji a po drodze gra wysypała się po raz n-ty, bo dołączono nową wersję engine, to nie raz się odechciewało wszystkiego. Nie wspomnę już o pracy często po 30h non-stop, bo za dwa dni zbliżał się termin oddania "mile stone''a"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już sobie załatwiłem zdrowie przez za długie siedzenie przy kompie... praca tylko dla wytrwałych ze specjalnymi dodatkami do pensji... a prawda jest taka, że praca ta szybko by wypaczyłą pojęcie grania dla przyjemności - bo taki tester przyjemności w tym nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować