Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Druga część tajemniczej przygodówki! Secret Files 2: Puritas Cordis w planie wydawniczym Cenega!

4 posty w tym temacie

Cenega Poland

Warszawa, 3 lutego 2009 - Cenega, wyłączny partner firmy Koch Media w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii z przyjemnością informuje o włączeniu do planu wydawniczego drugiej części przygód odważnej Niny!

Przeczytaj cały tekst "Druga część tajemniczej przygodówki! Secret Files 2: Puritas Cordis w planie wydawniczym Cenega!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! Fajnie :). Jedyneczka mi się podobała, wystarczająco, żeby kupić dwójkę. Widzę jednak, że tym razem na dubbing nie wystarczyło pieniążków wydawcy, bo tylko napisy. Szkoda. W jedynce dubbing wyszedł naprawdę nieźle i polubiłem miły głos polskiej Niny. Ech, co ten kryzys wyprawia z wydawcami gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się bardzo ucieszyłem, że wreszcie zagram w Secret Files 2. Pierwsza część jest bardzo dobrą grą, dlatego z niecierpliwością wyczekiwałem ogłoszenia o dystrybuowaniu gry w naszym pięknym kraju. Wielka szkoda natomiast, że nie dostaniemy pełnej lokalizacji liczyłem a tych samych aktorów, którzy gra uprzyjemniała rozgrywkę. Może Cenega zmieni jeszcze zdanie ? Teraz jeszcze tylko niech zaopiekują się Still Life 2, jednak również przydałyby się mówione, polskie dialagi. Co jak co, ale przygodówki najlepiej smakują w pełni spolonizowane (Dreamfall, Secret Files1, Still life itd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować