Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft Windows 7 w sześciu wersjach

53 postów w tym temacie

oczywiście, że starter ma tryb graficzny, tak jak starter visty ma interfejs graficzny, zresztą startery są dostępne tylko w krajach "rozwijających się"
Aero != interfejs graficzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja narzekam nawet najprostsza dll nie chce się skompilować na viście, a ta sama dll''ka się kompiluje na xp i jak tu studia skończyć jak się człowiekowi kłody pod nogi podkłada w postaci visty na 90% laptopów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest fakt i przyznam Ci rację miejscami się trafi na coś czego Vista niezrobi/nie obsłuży. Wtedy zreguły drugi system. Ja akuratnie na lapie i Vista i Ubuntu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upadate - Home Basic też pewnie nie trafi na Polski rynek (przynajmniej nie w BOXie) bo tak samo jak starter będzie dla krajów rozwijających się (czyt. krajów 3ciego świata).

Tylko zapomnieli o edycjach najbardziej popularnych w Polsce czyli:
Windows 7 The Pirate Bay
Windows 7 Rapidshare
Windows 7 Bazar

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie minimum będzie Home Premium, lecz zastanawiam się nad Ultimate, jeśli różnica w cenie nie będzie uziemiająca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do home premium, choć nie do końca rozumiem wszystkie te funkcje, które mają Ultimate i Enterprise mieć. I mam takie pytanie-czy posiadanie oryginalnej visty gwarantuje zniżkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 16:23, Laston napisał:

Upadate - Home Basic też pewnie nie trafi na Polski rynek (przynajmniej nie w BOXie)
bo tak samo jak starter będzie dla krajów rozwijających się (czyt. krajów 3ciego świata).

Tylko zapomnieli o edycjach najbardziej popularnych w Polsce czyli:
Windows 7 The Pirate Bay
Windows 7 Rapidshare
Windows 7 Bazar

:D

Windows 7 The Pirate Bay nie bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym kupował Windows 7 to tylko wersie Premium lub Ultimate, reszta wersji mnie nie interesuje. Obecnie siedzę na Viscie Premium i jestem z niej zadowolony

Spoiler

mimo że to wersja laptopowa

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować