Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Tribes: Zemsta

395 postów w tym temacie

Ostatnio jakoś gorzej mi idzie. Muszę jakoś potrenować. Mam

Dnia 12.05.2007 o 22:55, AQ22 napisał:

dołączyć do jakiegoś klanu, ale najpierw muszę zdobyć 25 punktów. Może zna ktoś jakieś fajne
triki na załatwienie przeciwnika?


No racja nie idzie ci za dobrze...
No znam kilka trików...
Jak wiadomo więcej punktów jest za strzały w locie...
jeśli strzelisz w ziemię kiedy przeciwnik jest tuż nad nią taki strzał jest zaliczany jako strzał w locie...
I może to nie jest sztuczka ale używaj granatów to naprawdę pomaga...

PS. Do jakiego klanu chcesz dołączyć???
Cokolwiek zrobisz nigdy nie dołączaj do SW...
Ten klan nazywa się najlepszym (to nie znaczy że taki jest)...
Zrobił własną listę najlepszych graczy i się chwali że jego członkowie są w 1 dziesiądce...
Żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka mnie zachwyciła , na liście moich ulubionych fps ma drugie miejsce , jednak jej nie przeszedłem. Zaciąłem się kilkam iesięcy temu na misji , w ktorej Wiktoria musi po kolei walczyć z dwoma śmigłowcami , czołgami , snajperami i grenadierami. Macie jakieś rady do tej misji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 15:08, Asthariel napisał:

Macie jakieś rady do tej misji?


przede wszystkim moduł przyspieszenia i rakiety a powinieneś dać radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka, mam problem. Mianowice zainstalowałem gierkę bez problemów, skończyłem tąmisję na statku a potem tą z wieżami. Wtedy jest ten filmik z koloseum, gdzie jst ta księżniczka która zabiera flagę, a potem inny filmik pokazujący że trzeba przejąć jakieś4 obszary. Wtedy gra mi się wyłącza i wyskakuje okienko z błędem krytycznym i jakisciąg liter i cyfr sięwyświetla. Próbowałem 2 razy, ale za każdym razem był błąd krytyczny. Co robić ??

dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 22:03, Outlander-pro napisał:

Co robić ??

Spróbuj przeinstalować grę...
Może poskutkuje...
Czy ten błąd krytyczny to "no label" (czy jakoś tak)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 09:18, Mik Nik napisał:

> Co robić ??
Spróbuj przeinstalować grę...
Może poskutkuje...
Czy ten błąd krytyczny to "no label" (czy jakoś tak)??


Tak, to no label. Wiesz co trzeba zrobić ? Bo to Tribes z CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkopałem ten temat ponieważ po 3 miesięcznej przerwie dzisiaj usiadłem sobie do Tribes''a.....i tak mnie jakos natchnęło że fajnie byłoby sobie porozmawiac o tej grze z większą ilością ludzi.
Mam pytanko,jako iz nie za bardzo interesowałem się życiem Tribes to nie orientuje się czy są klany tej gry :P
Prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2007 o 12:41, Mateuszes91 napisał:

Prosze o odpowiedź


Są klany w tej chwili kilka a więc:
Shades-w miarę normalny klan chociaż niektórzy członkowie są trochę dziwni...
BB-klan którego nie polecam są tam idioci którzy wyzywają wszystko co można wyzwać...
BBS-klan do którego należę głównie fani Gothica, mili ludzie i dobrzy gracze...
Apocalipto-normalny klan stworzyli go jedni z najlepszych graczy chociaż teraz ma kilku gorszych
WM-Nie którzy członkowie są normalni a niektórzy szkoda gadać,wyzywają każdego kto ich zastrzeli...

Jeśli chcesz się dostać do jakiegoś klanu napisz podanie na ich forum, a jeśli chodzi o BBS to przyjmujemy w grze na zasadach 5 walk z naszym członkiem i musisz wygrać przynajmniej 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2007 o 11:49, Outlander-pro napisał:

Tak, to no label. Wiesz co trzeba zrobić ? Bo to Tribes z CDA.


Prawdę mówiąc da się z nim grać (ja też do mam) i mi nie przeszkadza wogólę tylko niekiedy gra niechce się włączyć to restart kompa i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie instaluje Tribes - Zemste, i mam pytanko.
Gra może ktoś z gram.pl, online w Tribes? Bo najpierw chce przejśc gre w singlu a potem spróbować sił w multiplayerze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za drugiego posta pod rząd ale mam problem z tą gra, po chwili grania wyskakuje mi ten błąd (screen).
Co jest przyczyną tego błędu?:| Jeśli to pomoże to mam Tribes z NXK.
Proszę o pomoc:(

20070815144338

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z misją. To misja Wiktorii, co trzeba udać się do bazy Krwawych Orłów i sprawdzić, czy to nie oni nasłali zabójcę na Daniela. Po etapie obrony generatora przychodzi pora na obronę bodajże czterech nadajników. No i mam problem gdy przyjeżdżają czołgi, bo nie zdążam rozwalić drugiego. Jaką wy macie strategię na tą misję? Z czego rozwalaliście pojazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 06:46, Mik Nik napisał:

Ostatnio jakoś gorzej mi idzie. Muszę jakoś potrenować. Mam
> dołączyć do jakiegoś klanu, ale najpierw muszę zdobyć 25 punktów. Może zna ktoś jakieś
fajne
> triki na załatwienie przeciwnika?

No racja nie idzie ci za dobrze...
No znam kilka trików...
Jak wiadomo więcej punktów jest za strzały w locie...
jeśli strzelisz w ziemię kiedy przeciwnik jest tuż nad nią taki strzał jest zaliczany jako
strzał w locie...
I może to nie jest sztuczka ale używaj granatów to naprawdę pomaga...

PS. Do jakiego klanu chcesz dołączyć???
Cokolwiek zrobisz nigdy nie dołączaj do SW...
Ten klan nazywa się najlepszym (to nie znaczy że taki jest)...
Zrobił własną listę najlepszych graczy i się chwali że jego członkowie są w 1 dziesiądce...
Żenada...

>Jak dla mnie ta gra jest taka sobie chyba najlepsze w niej to możliwość latania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta misja też mocno zdenerwowała. Najgorsze jest to, że trzeba bronić czterech nadajników. Z tego co pamiętam poradziłem sobie używając rakiet (ta świetna wyrzutnia wystrzeliwująca kilka rakiet krótkim czasie) - dwie takie serie i jeden czołg z głowy. Podobnie postępowałem z latadłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 18:11, Bimbermistrz napisał:

Mnie ta misja też mocno zdenerwowała. Najgorsze jest to, że trzeba bronić czterech
nadajników. Z tego co pamiętam poradziłem sobie używając rakiet (ta świetna wyrzutnia wystrzeliwująca
kilka rakiet krótkim czasie) - dwie takie serie i jeden czołg z głowy. Podobnie postępowałem
z latadłami.


Jest tam jakaś wyrzutnia, która strzela kilkoma rakietami naraz? :D Ja wiem, że rozwalałem je z czegoś a la moździerz, tylko zamiast zielonego dymu za rakietą był biały. Chyba mówimy o tym samym, bo faktycznie, jest dość szybkostrzelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 18:21, NuGGet napisał:

Pomoże mi ktoś z tą grą?:/
Problem opisałem wyżej (tam gdzie jest screen)


A próbowałeś znaleźć swój problem w Pomocy Technicznej? Bądź wysłać swój formularz?

Dobra, teraz ja spróbuję: powyższy błąd wyświetla się w singlu, czy już w multi? Bo jeśli w multi, to wygląda mi to na błąd zabezpieczeń. Jeśli w singlu... za przeproszeniem, cholera wie, o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:10, JayC napisał:

Dobra, teraz ja spróbuję: powyższy błąd wyświetla się w singlu, czy już w multi? Bo jeśli w
multi, to wygląda mi to na błąd zabezpieczeń. Jeśli w singlu... za przeproszeniem, cholera
wie, o co chodzi.

Właśnie w tym problem że i w singlu, i w multi:/
Gre mam oryginalną, z Extra Klasyki Next. Ale sporóbuje wysłać formularz, bo w Pomocy Technicznej nie ma na to rozwiązania:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:13, NuGGet napisał:

Właśnie w tym problem że i w singlu, i w multi:/
Gre mam oryginalną, z Extra Klasyki Next. Ale sporóbuje wysłać formularz, bo w Pomocy Technicznej
nie ma na to rozwiązania:/


Spróbuj wyłączyć na czas grania w singlu antywirusa i firewalla, dobrze, jakbyś wcześniej odłączył neta. Jeśli będzie nadal wywalało, spróbuj... zainstalować nowe sterowniki do grafiki i najnowszego DirectX, może coś to da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować