Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Tribes: Zemsta

395 postów w tym temacie

Dobra jest gitez normalnie gram ale raz podczas grania wyłączyło mi gre i pokazał się pulpit z notką.Oto ona

1.0.1(63446)

Crash Time: 10/27/05 16:47:58

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: GenuineIntel Unknown processor @ 2396 MHz with 766MB RAM
Video: NVIDIA GeForce FX 5600 (7189)

TV Build Number: 63446

Assertion failed: a->Location == a->Location [File:.\Havok\HkLevel.cpp] [Line: 683]

History: SyncActiveRB [Org Pos: -1433.34,8523.16,-13152.24 DeltaPos: 1.#R,1.#R,1.#R FinalPos: 1.#R, 1.#R, 1.#R] <- HavokSyncRigidBody [(VehicleBuggy15, base: None)] <- HkLevelData::syncWorldToHavok <- HavokStepDelta <- TickLevelSubsystems <- TickAllActors <- ULevel::Tick [(NetMode=3)] <- TickLevel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tą gre juz miesiąć temu i już mi sie dawno znudziła ale czytająć te komentarze znowu mam ochote grać grać grać!! to jak robimy jakiś współny server??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 11:56, Andrij napisał:

Właśnie dostarczono mi grę Tribes: Zemsta i muszę powiedzieć że jestem zadowolony, dynamiczna
rozgrywka, ciekawy single player, dużo broni po prostu miodzio, jedyne co mnie martwi to wymagania
;/. Jednak i te da się obejść.
A czy ktoś z Was jest zainteresowany rozgrywką przez neta? Jeśli tak to moglibyśmy się spotkać
o wyznaczonej porze, o wyznaczonym serwerze,"gram.pl" załóżmy że tak się będzie nazywał, wtedy
każdy forumowicz będzie wiedział gdzie wejść aby sptokać ziomków z forum.

elo!! ja chtnie pogram. mam nik Paziu_PL i jestem zawsze na serwerach CTF [ tam gdzie turzo ludzi]
pordro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 12:09, jarken napisał:

> Właśnie dostarczono mi grę Tribes: Zemsta i muszę powiedzieć że jestem zadowolony, dynamiczna
rozgrywka, ciekawy single
> player, dużo broni po prostu miodzio, jedyne co mnie martwi to wymagania ;/. Jednak i
te da się obejść.
> A czy ktoś z Was
> jest zainteresowany rozgrywką przez neta? Jeśli tak to moglibyśmy się spotkać o wyznaczonej
porze, o wyznaczonym serwerze,"gram.pl"
> załóżmy że tak się będzie nazywał, wtedy każdy forumowicz będzie wiedział gdzie wejść
aby sptokać ziomków z forum.
>
Dziś powinienem go otrzymać :) Oczywiście mogę zagrać przez neta, tylko muszę coś poćwiczyć
:D
elo!! chętnie pogram. Paziu_PL to mój nic i często jestem na serwerze klanu COBRA lub na europjkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja musze kupić sobie nowy dysk, ale kasę mam z kolędy ministranckiej więc kupie. Wygrałem ją w konkursie gwiazdkowym i jestem ciekaw czy mi się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 20:22, Kukowsky napisał:

Ja musze kupić sobie nowy dysk, ale kasę mam z kolędy ministranckiej więc kupie. Wygrałem ją
w konkursie gwiazdkowym i jestem ciekaw czy mi się spodoba.



Więc KUPIJ bo warto wydać 40 zeta na tą grę pełną akcji!! :-D

aha jaki masz nik?? jakby co to moj Paziu_PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 18:55, adrian-paziu napisał:

> Ja musze kupić sobie nowy dysk, ale kasę mam z kolędy ministranckiej więc kupie. Wygrałem

> w konkursie gwiazdkowym i jestem ciekaw czy mi się spodoba.


Więc KUPIJ bo warto wydać 40 zeta na tą grę pełną akcji!! :-D

aha jaki masz nik?? jakby co to moj Paziu_PL



mam pytanko zainstalowałeś? bo pograłbym z kimś z rodaków. Daj znać jak bedziesz grać( np dzisiaj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 20:29, Kukowsky napisał:

Niestety procek za słaby:( Trudno gra będzie stać na półce dopóki nowego procka nie kupię:(



a jakiego masz procka?? ja mam adm athlon xp 1800+ i wyciąga 1,5 gigherca i da się na nim grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 20:29, Kukowsky napisał:

Niestety procek za słaby:( Trudno gra będzie stać na półce dopóki nowego procka nie kupię:(



a jakiego masz procka?? ja mam adm athlon xp 1800+ i wyciąga 1,5 gigherca i da się na nim grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 20:23, DSS napisał:

Piotr13PL, ja cie pamiętam, graliśmy kilka razy ze sobą :) a sama gra jest wypas ;]

No ja też cie pamietam masz moze gg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować