Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Tribes: Zemsta

395 postów w tym temacie

jest to zpiracenie gry ale jak chcesz to scągni cracka do tejg ry czssami to pomaga ale stracisz możliwość grania przez sieć a w tej grze to właśnie gra przez sieć jest najmiodniejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DZIŚ JĄ ODPALIŁEM - W SUMIE JESZCZE NIE ;(
7 GB potrzebuje !!!
Myślałem że to błąd i winno być 700 MB nie 7000 !!! Póki co robie porządki na dysku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff długi ten single player ... Fajny i różnorodny ale długi :)
Ktoś przeszedł może ?
Jestem na poziomie gdzie Daniel i Jerycho prowadzą łazika. daleko jeszcze do końca ?
Niecierpliwię się bo następne gry czekają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff... Nieźle - przeszedłem ze 20 następnych poziomów a końca nie widać :)
Rozgrywka niezwykle zróżnicowana. Teraz Bronię generatora kobitką a wróg naciera z 4 stron. Hardcore :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK. Kolejne 5 godzin z Tribes za mną :)
Szalenie ciekawa fabuła (niespotykane jak na FPP)
Wartka, zróżnicowana akcja - nie sposób się nudzić :)
Masa niespotykanych rozwiązań.
Gra dla mnie lepsza od wielu nowości jak Call of Duty 2 czy Quake 4 - Grywalność zdecydowanie lepsza.
Grafika i efekty też wymiatają. Aż dziwne że nikt w to nie gra ...
Jestem w singlu na poziome gdzie Wiktoria ściga zabójcę ojca - więcej nie powiem by nie zdradzać fabuły.
Gra to dla mnie największe pozytywne zaskoczenie od dawna. Kto nie grał i nie ma biegiem kupować - WARTO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stary 6 postów podrząd?? troche spamujemy co?? A warcając do tematu wole stare Tribes-y jakoś te takie hmm inne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 08:51, L33T napisał:

stary 6 postów podrząd?? troche spamujemy co?? A warcając do tematu wole stare Tribes-y jakoś
te takie hmm inne..

Nie spamuję piszę z zapytaniami przez kilka dni (od 17 do 30 ) z zapytaniami ale wszyscy mnie zlewają i nikt nie chce się podzielić wrażeniami z gry ...
Co do starych Tribes to nie wiem bo nie grałem ... jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WKurzyła mnie ta gra właśnie !!!
Jestem na poziomie
Teraźniejszość: Próby
Co za schiza !! Już 1,5 godz się na nim męczę - stasznie ciężkie te zadania zręcznościowe (szczególnie 6 okrążeń na czas) - ma ktoś jakieś wskazówki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pragnę obwieścić że udało się :) Przeszedłem singleplayer Tribes Zemsta !!!!
Końcówka na statku trochę za łatwa. Schowałem się z tyłu statku (z dala od działek) i wykończyłem całą ferajnę :D
Generalnie Super gra. POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 22:05, Evil Khan napisał:

WKurzyła mnie ta gra właśnie !!!
Jestem na poziomie
Teraźniejszość: Próby
Co za schiza !! Już 1,5 godz się na nim męczę - stasznie ciężkie te zadania zręcznościowe (szczególnie
6 okrążeń na czas) - ma ktoś jakieś wskazówki ?

I doszliśmy do sedna problemu.Mam to samo.Do prób grę przeszedłem bez problemu , przy próbach też było nieźle , tylko z piłkami miałem trochę kłopotu.Teraz właśnie została mi ostatnia , czyli 6 okrążeń na czas.Straciłem przynajmniej z godzinkę na to bieganie i po jakichś 30 podejściach powoli dochodzę do wniosku , że chyba nie dam rady.Kilka razy mało brakowało , ale jednak.Wiem , że przeszedłeś Tribes i może masz jakieś pomysły odnośnie tej próby?Ściągnąłem nawet trainer , który daje możliwość super prędkości , ale nie chce mi działać.Fajna gierka , ale wstawienie tych zręcznościowych prób powoli mnie zniechęca.Help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 14:51, KrzychW napisał:

I doszliśmy do sedna problemu.Mam to samo.Do prób grę przeszedłem bez problemu , przy próbach
też było nieźle , tylko z piłkami miałem trochę kłopotu.Teraz właśnie została mi ostatnia ,
czyli 6 okrążeń na czas.Straciłem przynajmniej z godzinkę na to bieganie i po jakichś 30 podejściach
powoli dochodzę do wniosku , że chyba nie dam rady.Kilka razy mało brakowało , ale jednak.Wiem
, że przeszedłeś Tribes i może masz jakieś pomysły odnośnie tej próby?Ściągnąłem nawet trainer
, który daje możliwość super prędkości , ale nie chce mi działać.Fajna gierka , ale wstawienie
tych zręcznościowych prób powoli mnie zniechęca.Help.

Kurcze nie pamiętam już - wiem że jakoś sposobem to przeszedłem...napewno nie strzelałem z wyrzutni. Jest chyba jakiś podwójny skok czy coś. Czy sprint ze ślizgiem.. - chyba taki dopalacz jest - moduł taki - dostepny pod jakimś klawiszem - daje to dalsze skoki albo mocniejszy jetpack...Wiem że jak tego użyłem to zostało mi jeszcze z 20 sek. zapasu. Jak mnie ocknie co to było dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 15:30, Sycylius napisał:

A ty wogule grasz przez neta?bo z tego co widze to tylko w singlu a to przez siec sie najlepiej
gra mówie ci sprubuj a nie pozałujesz:D

W sieci nie gram - za dużo czasu to wymaga. A mam masę gier do zagrania :|
Pozatym Tribes już sprzedałem za całe 19,90 ... - gra jest warta jak dla mnie z 50 zł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 14:58, Evil Khan napisał:

Kurcze nie pamiętam już - wiem że jakoś sposobem to przeszedłem...napewno nie strzelałem z
wyrzutni. Jest chyba jakiś podwójny skok czy coś. Czy sprint ze ślizgiem.. - chyba taki dopalacz
jest - moduł taki - dostepny pod jakimś klawiszem - daje to dalsze skoki albo mocniejszy jetpack...Wiem
że jak tego użyłem to zostało mi jeszcze z 20 sek. zapasu. Jak mnie ocknie co to było dam znać.

Próbowałem znowu i jest jakaś nadzieja.Co prawda nie skończyłem tej próby , ale dwa razy zabrakło mi dosłownie sekundy , max 2.Największy problem to odpowiednie zawracanie , bo właśnie wtedy można stracić prędkość i jeden błąd może drogo kosztować.Gra jest naprawdę niezła i dam jej jeszcze szansę.Po przerwie wracam na bieżnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować