Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Tribes: Zemsta

395 postów w tym temacie

Właśnie dostarczono mi grę Tribes: Zemsta i muszę powiedzieć że jestem zadowolony, dynamiczna rozgrywka, ciekawy single player, dużo broni po prostu miodzio, jedyne co mnie martwi to wymagania ;/. Jednak i te da się obejść.
A czy ktoś z Was jest zainteresowany rozgrywką przez neta? Jeśli tak to moglibyśmy się spotkać o wyznaczonej porze, o wyznaczonym serwerze,"gram.pl" załóżmy że tak się będzie nazywał, wtedy każdy forumowicz będzie wiedział gdzie wejść aby sptokać ziomków z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 11:56, Andrij napisał:

Właśnie dostarczono mi grę Tribes: Zemsta i muszę powiedzieć że jestem zadowolony, dynamiczna rozgrywka, ciekawy single
player, dużo broni po prostu miodzio, jedyne co mnie martwi to wymagania ;/. Jednak i te da się obejść.
A czy ktoś z Was
jest zainteresowany rozgrywką przez neta? Jeśli tak to moglibyśmy się spotkać o wyznaczonej porze, o wyznaczonym serwerze,"gram.pl"
załóżmy że tak się będzie nazywał, wtedy każdy forumowicz będzie wiedział gdzie wejść aby sptokać ziomków z forum.

Dziś powinienem go otrzymać :) Oczywiście mogę zagrać przez neta, tylko muszę coś poćwiczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BiShopKF, po pierwsze primo nie każdy ma BF2 albo DoD. Po drugie primo :) nie każdy lubie akurat Battlefielda, niektórzy wolą klimaty Science-Ficion. A ja uważam żę BF2 przy Brothers in Arms to strata czasu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak patrzę na tą gierkę i mam ochotę kupić. Ale właśnie zastanawiam się nad wymaganiami. Mam athlona 2000+, 256 MB RAM, GF MSI 5900XT. Pójdzie? Jeśli tak to na jakich detalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną konfigurację do Ciebie z tym że Athlon XP 2400+, gram na niskich detalach i działa płynnie, jak grałem na najwyższych też było grywalnie ale to juz nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem... gra mi przyszla wczoraj... ale jak probowalem zainstalowac to na koncu gdy rozpakowywal pliki wyskoczyl blad ze pliki na plycie sa uszkodzone... w poniedzialek musze zadzwonic do pomocy technicznej...
myslalem ze to spowodowane tym, ze od dluzszego czasu mialem na kompie syf (moj komp zapomnial co to format c) i po prostu to od tego... dzisiaj z rana go sformatowalem... potem probowalem gre zainstalowac... to samo.
pewnie bede musial im odeslac... czyli za jakies 2weeks sobie pogram ;/
mam pecha do kupowania gier... z HL2 bylo to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech! Zamówiłem Tribes: Zemsta 8 dni temu i nadal nima!
Data złożenia: Pt, 07.10.2005 o godz. 14:36
Data realizacji (wysyłki) zamówienia: 13 października 2005.
Przewidywana data dostawy: 16 - 18 października
Czas realizacji zamówienia w gram.pl to 9-11 dni. Pieniądze wpłaciłem przelewem 3 minuty po zakupie. Nie uważacie, że to zbyt długo?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 23:07, DoomnY napisał:

Ech! Zamówiłem Tribes: Zemsta 8 dni temu i nadal nima!
Data złożenia: Pt, 07.10.2005 o godz. 14:36
Data realizacji (wysyłki)
zamówienia: 13 października 2005.
Przewidywana data dostawy: 16 - 18 października
Czas realizacji zamówienia w gram.pl to
9-11 dni. Pieniądze wpłaciłem przelewem 3 minuty po zakupie. Nie uważacie, że to zbyt długo?!


3 minuty? nie :P

a tak na powaznie, to zamowiles w piatek po poludniu (nie wiem w ktorym banku ty masz konto a w ktorym cdprojekt, ale jezeli w 2 roznych to kasa pewnie doszla do nich dopiero w poniedzialek; transakcje miedzybankowe w dobie internetu w weekendy wolaja o pomste do nieba)
oni wyslali pod koniec tygodnia, a poczta na weekend robi sobie przerwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 23:36, BajteK_ napisał:

Jesli ktos moze to prosilbym o obszerny komentarz z gry na multi, bo glownie po to kupilbym te gre :).



Dynamiczna niczym Quake, grywalna niczym Battlefield, piękna niczym Władca Pierścieni :), czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mi napisales :). Chodzi mi o roznice w stosunku do poprzednich czesci. Domyslam sie, ze rozgrywka jest dynamiczna, etc. Ale moze jakies konkrety?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do poprzednik części nie powiem Ci bo w nie nie grałem, kupiłem grę na ślepo. No to tak mamy kilka trybów multi, capture the flag, rabbit (jeden gracz ucieka, reszta go goni, miodzio), capture the flag i jeszcze kilka których nie pamiętam :). Mamy do wybory bodajże 10 broni z których każda jest inna i ma odmienne przeznaczenie, np karabin maszynowy najlepiej sprawdza się do ostrzeliwania pojazdów w celu zabicia kierowcy, a wyżutnia rakiet do zniszczenia samego pojazdu. Mamy do dyspozycji 4 pojazdy (2 lądowe, 2 powietrzne), 3 pancerze (lekki, średni, ciężki) i tu robi się ciekawie. Jeśli mamy ciężki pancerz to nie możemy kierować pojazdami i używać snajperki, mamy natomiast dostęp do broni cięższego kalibru, mając średni pancerz możemy kierować pojazdami ale nadal nie możemy używać snajperki, natomiast lekki pancerz słabo chroni ale mamy dostęp do większości broni i wszystkich pojazdów. No to by było na tyle, starczy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra mi sie podoba, jednak oczekiwalem czegos wiecej po tym co pisze w sklepie CDP...
wszystkie tryby rozgrywki sie juz wczesniej pojawily...
no oprocz super Rabbit''a :D pierwszy raz sie z czyms takim spotkalem. fajne to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i się zawiodłem myslałem żę dodadzą wiecej - w sumie to przykrojona 2 z lepszą grafiką. Wszytkie tryby rozgrywki byłu już w dwójce, bronie też. Zmniejszono liczbę pojazdów w 2 było ich 6 tutaj dostajemy tylko 4. Co do wymagań nie narzekajmy takie czasy chcesz grać w 1024x768 z aax4 i fax16 to bez radka9800 lub innego ośmipotokowaca i 1gb ramu lepiej nie podchodzić. Podoba mi się singiel player a co do przyjemności rozgrywki jest ona taka sama no i wymaga więcej umiejetności niż taki cs:s czy cod tzn nie wystarczy wiedzac ze wróg jest za scianą nacisnąc poł sekundy wczesniej spustu zeby całą serie wpakowac kolesiowi w głowe. O wiele lepsza fizyka.

Ludzie jeżeli chcecie zagrać w tą gierkę to lepiej sciągnijcie sobie 1 i 2 są uwolnione i można je zassać legalnie. Jeżeli nadal wam się będzie podobać i macie odpowiedni sprzęt to możecie kupić 3 inaczej się nie opłaca. Acha co by nie było 2 jak na tak starą gre ma też niezłe wymagania nie patrzcie co jest nabazgrane w readme ja dla tribes 2 trzy razy zmieniałem sprzęt i dopiero teraz mogę powiedzieć ze dobrze chodzi ( tzn do średniej przyjemności powino wystarczyć już coś klasy 1.4ghz 512 ramu i karta klasy gf2ti lub radek8500 - tak to nie pomyłka miałem gf2ti i jak zmieniłem go wąłsnie na takiego radeona to w sumie róznicy w działaniu nie było ;)n po za tym że odpaliłem sobie filtrowanie anizotropowe x16


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kupiłem gre i dzisiaj pierwszy raz chciałem pograć sobie po sieci założyłem konto i inne tam próbując połączyć się z serwerem wyskoczym błąd połączenia. coś tam "package guiTribes version mismatch"

Oco może chodzić pomocy prosze chce se pograć w sieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować