Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Tribes: Zemsta

395 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2007 o 11:18, JayC napisał:

Spróbuj wyłączyć na czas grania w singlu antywirusa i firewalla, dobrze, jakbyś wcześniej odłączył
neta. Jeśli będzie nadal wywalało, spróbuj... zainstalować nowe sterowniki do grafiki i najnowszego
DirectX, może coś to da.

Właśnie w tym problem że próbowałem już wszystkiego:/
Kurcze, pograłbym sobie w to na multiplayerze a tu lipa:/ Ale no nic, wysłałem formularz i zaczekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:21, NuGGet napisał:

Właśnie w tym problem że próbowałem już wszystkiego:/
Kurcze, pograłbym sobie w to na multiplayerze a tu lipa:/ Ale no nic, wysłałem formularz i
zaczekam na odpowiedź


Ale generalnie gra ci się włącza i zdążasz chwilę pograć? Bo np: w Riddicku miałem taki problem, że gra instalowała się bez problemu, ale już włączyć się jej nie dało. Pomógł dopiero format i instalka Windowsa od nowa... mam nadzieję, że Twój problem jest mniej poważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:23, JayC napisał:

Ale generalnie gra ci się włącza i zdążasz chwilę pograć? Bo np: w Riddicku miałem taki problem,
że gra instalowała się bez problemu, ale już włączyć się jej nie dało. Pomógł dopiero format
i instalka Windowsa od nowa... mam nadzieję, że Twój problem jest mniej poważny.

Odpalam grę, pogram chwile i wyskakuje ten błąd:/
I jest różnie, czasami uda mi się pograć z godzine a czasami 5 minut:/ Dziwe, bo gre mam już dość długi i wcześniej nie miałem z nią problemów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:25, NuGGet napisał:

Odpalam grę, pogram chwile i wyskakuje ten błąd:/
I jest różnie, czasami uda mi się pograć z godzine a czasami 5 minut:/ Dziwe, bo gre mam już
dość długi i wcześniej nie miałem z nią problemów:/


I grałeś wcześniej normalnie? Może właśnie z systemem coś nie tak zaczęło się robić... ja tak miałem z Vice City: grałem normalnie, aż pewnego dnia instaluję sobie na nowo i po kilku minutach grania wywala do systemu. Próbowałem przeinstalować grę, ale nic nie pomagało. Okazało się, że to był system... dalej już wiadomo, co zrobiłem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:27, JayC napisał:

I grałeś wcześniej normalnie? Może właśnie z systemem coś nie tak zaczęło się robić... ja tak
miałem z Vice City: grałem normalnie, aż pewnego dnia instaluję sobie na nowo i po kilku minutach
grania wywala do systemu. Próbowałem przeinstalować grę, ale nic nie pomagało. Okazało się,
że to był system... dalej już wiadomo, co zrobiłem :D.

Wcześniej zawsze wszystko było w porządku:/ Zaczekam na odpowiedź z pomocy technicznej, jak to nic nie da, to robie formata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 11:29, NuGGet napisał:

Wcześniej zawsze wszystko było w porządku:/ Zaczekam na odpowiedź z pomocy technicznej, jak
to nic nie da, to robie formata:P


Jak to jest, że rozwiązania radykalne są zawsze dobre na wszystko... W każdym razie powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2007 o 11:29, NuGGet napisał:

Wcześniej zawsze wszystko było w porządku:/ Zaczekam na odpowiedź z pomocy technicznej, jak
to nic nie da, to robie formata:P


Błąd leży w pliku TV_CD_DVD.ini Trzeba go Wziąć od kogoś zamienić lub przeinstalować gre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 13:58, Mik Nik napisał:

Błąd leży w pliku TV_CD_DVD.ini Trzeba go Wziąć od kogoś zamienić lub przeinstalować gre...

Czy prośba o ten plik nie będzie piractwem?
Jeśli nie to prosiłbym przesłać go na maila: nuggetos@o2.pl
Z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 10:43, NuGGet napisał:

Gra ktoś z gram.pl w Tribes na multiplay''u?:)
Gdyby coś to ja moge zagrać, jak tylko dzisiaj zrobie reinstalke systemu:)


Ja gram przez multi :D na jakim serwie pogramy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 10:55, Kogut66 napisał:

Ja gram przez multi :D na jakim serwie pogramy?

Narazie nie wiem:P Dzisiaj będe grał ale dopiero koło 20-21, bo niedługo wychodze z kumplami, a wieczorem zrobie reinstalke windowsa:/
Gdyby co będe miał nick: NuGG3tPL
Napisz przy okazji jak Ty masz tam nick:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 10:57, NuGGet napisał:

> Ja gram przez multi :D na jakim serwie pogramy?
Narazie nie wiem:P Dzisiaj będe grał ale dopiero koło 20-21, bo niedługo wychodze z kumplami,
a wieczorem zrobie reinstalke windowsa:/
Gdyby co będe miał nick: NuGG3tPL
Napisz przy okazji jak Ty masz tam nick:)

Ja mam kogut666 ,a dzisiaj wieczorem grał raczej nie będę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, mój problem z Tribes rozwiązany. Moment z obroną wież przeszedłem (swoją drogą następna misja też mnie wkurzyła: biega się Danielem po arenie i chodzi o przetrwanie 9 rund. Na koniec - niespodzianka! - czołg, mało broni ppanc., zero pomocników i trochę życia... bomba), jestem teraz na misji Wiktorią, gdzie trzeba zabić Daniela (swoją drogą fabuła w tej grze bardzo mi się podoba - niezwykłe u FPSów). Nie wiem, czy kogoś to obchodzi, ale napisałem - ot tak, żeby się pochwalić, że kończę grę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 18:04, Nygger napisał:

Gra jest spoko. Śmieszne tylko jest, ze jakaś księżniczka umie się tak dobrze posługiwac bronią.
Ale gra wciąga.

Tak ,ale wkurza mnie w grze jedna rzecz : ilość broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 15:19, Kogut66 napisał:

Tak ,ale wkurza mnie w grze jedna rzecz : ilość broni.

Mnie troche wkurza wygląd tych broni, jakieś takie kolorowe, jakby to była bajka o tranformersach a nie poważna historia:/

JayC >>
Nom, fabuła w tej grze jest super:) I pomyśleć że to gra głównie nastawiona na tryb online:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 15:22, NuGGet napisał:

Mnie troche wkurza wygląd tych broni, jakieś takie kolorowe, jakby to była bajka o tranformersach
a nie poważna historia:/


Broni moim zdaniem nie trzeba ani więcej, ani mniej. Design jest niezły, może trochę są jednak za kolorowe, ale popatrzmy na cały wygląd gry: jest równie kolorowy. Taki styl...

Dnia 22.08.2007 o 15:22, NuGGet napisał:

JayC >>
Nom, fabuła w tej grze jest super:) I pomyśleć że to gra głównie nastawiona na tryb online:P


Fabuła naprawdę, duży plus, jak na zwykłą strzelankę, do tego nastawioną na online (!), jest naprawdę super i wciąga. Wielki plus dla gry, do tego tak taniej (nie pamiętam, ile kosztowała po premierze, ale też chyba niewiele). I grafika ładna, i muzyka niczego sobie, podobnie jak dźwięki w całej grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 21:29, JayC napisał:

> Mnie troche wkurza wygląd tych broni, jakieś takie kolorowe, jakby to była bajka o tranformersach

> a nie poważna historia:/

Broni moim zdaniem nie trzeba ani więcej, ani mniej. Design jest niezły, może trochę są jednak
za kolorowe, ale popatrzmy na cały wygląd gry: jest równie kolorowy. Taki styl...

> JayC >>
> Nom, fabuła w tej grze jest super:) I pomyśleć że to gra głównie nastawiona na tryb online:P

Fabuła naprawdę, duży plus, jak na zwykłą strzelankę, do tego nastawioną na online (!), jest
naprawdę super i wciąga. Wielki plus dla gry, do tego tak taniej (nie pamiętam, ile kosztowała
po premierze, ale też chyba niewiele). I grafika ładna, i muzyka niczego sobie, podobnie jak
dźwięki w całej grze...

No nie techno to ja nie lubię! Ale jakoś tak nie zwracam uwagi przy graniu...ale zawsze można muzykę wyciszyć i puścić własną :D z metalem o wiele lepiej brzmią odgłosy nawalania się w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 10:56, Kogut66 napisał:

No nie techno to ja nie lubię! Ale jakoś tak nie zwracam uwagi przy graniu...ale zawsze można
muzykę wyciszyć i puścić własną :D z metalem o wiele lepiej brzmią odgłosy nawalania się w
grze.


Wiesz, na co dzień też słucham metalu, ale do tej futurystycznej strzelanki techno nawet pasuje... chociaż, nie wiem nawet, to techno? Ja zwykle słyszę "ziuu, ziuu, ziuuu", "SRRRRU", "TRACH", "siutrzzzzz", "SRUBUDU", a nie jakieś techno... ale nie próbowałem puszczać jeszcze metalu w tle, spróbuję :D. Co prawda w Vice City efekt z metalem był taki sobie, ale tu raczej będzie pasował. Nie ma to jak soundtrack z Painkillera albo PoP: WW, tam mamy metal bez kombinowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 15:35, JayC napisał:

> No nie techno to ja nie lubię! Ale jakoś tak nie zwracam uwagi przy graniu...ale zawsze
można
> muzykę wyciszyć i puścić własną :D z metalem o wiele lepiej brzmią odgłosy nawalania
się w
> grze.

Wiesz, na co dzień też słucham metalu, ale do tej futurystycznej strzelanki techno nawet pasuje...
chociaż, nie wiem nawet, to techno? Ja zwykle słyszę "ziuu, ziuu, ziuuu", "SRRRRU", "TRACH",
"siutrzzzzz", "SRUBUDU", a nie jakieś techno... ale nie próbowałem puszczać jeszcze metalu
w tle, spróbuję :D. Co prawda w Vice City efekt z metalem był taki sobie, ale tu raczej będzie
pasował. Nie ma to jak soundtrack z Painkillera albo PoP: WW, tam mamy metal bez kombinowania...

O tak "painkiller" :D ale w wykonaniu zespołu Death! Świetnie im wyszło,lepiej niż Judasosom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować