Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Tribes: Zemsta

395 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2007 o 08:51, Kogut66 napisał:

> > No nie techno to ja nie lubię! Ale jakoś tak nie zwracam uwagi przy graniu...ale
zawsze
> można
> > muzykę wyciszyć i puścić własną :D z metalem o wiele lepiej brzmią odgłosy nawalania

> się w
> > grze.
>
> Wiesz, na co dzień też słucham metalu, ale do tej futurystycznej strzelanki techno nawet
pasuje...
> chociaż, nie wiem nawet, to techno? Ja zwykle słyszę "ziuu, ziuu, ziuuu", "SRRRRU", "TRACH",

> "siutrzzzzz", "SRUBUDU", a nie jakieś techno... ale nie próbowałem puszczać jeszcze metalu

> w tle, spróbuję :D. Co prawda w Vice City efekt z metalem był taki sobie, ale tu raczej
będzie
> pasował. Nie ma to jak soundtrack z Painkillera albo PoP: WW, tam mamy metal bez kombinowania...

O tak "painkiller" :D ale w wykonaniu zespołu Death! Świetnie im wyszło,lepiej niż Judasosom...


Tu mi chodziło o utwór painkiller,ale soundtrucka z PAINKILLERA nie słyszałem ani z POP. Wierzę Ci na słowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić...

PRZESZEDŁEM TRIBES: ZEMSTA!!!

Gra bardzo przyjemna, z ciekawą fabułą (w kręgu moich znajomych mówimy, że Tribes ma fabułę, jak wenezuelski serial :D) z wieloma zwrotami akcji, fajnym designem broni i map, świetnym multi (co prawda ja nie grałem, ale jeśli w multi można grać jak w misji "Arena" Julią, to bardzo mi się podoba), ładną grafiką i niezłą muzyką (chociaż, jak pisałem, nie ten klimat - wolę metal :)). Było parę naprawdę frustrujących momentów (chociażby ten z obroną czterech nadajników w misji Księżniczką), ale summa summarum gra nie była trudna. Dobrze, jak miejscami gra wkurzy gracza poziomem trudności, żeby nie było za łatwo, ale na ogół przyjemna gierka. Chociaż nie zamierzam jej odpalać po nic więcej, jak na grę w multi (najpierw jednak muszę podłączyć net do kompa...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wejściu do Multi będziesz co raz to ginąć zanim przyzwyczaić się że ciężki w multi jest kilka razy słabszy od lekkiego w singlu :D Multi ogólnie skupia się na lataniu i unikach. Jeśli chodzisz po ziemi zaraz ktoś cię zestrzeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 11:34, Fragles88 napisał:

To odp mi ktoś wreszcie jak grać w tribes przez neta???

eee...
Klikasz gra sieciowa dołącz i wybierasz serwer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że paru gramowiczów w to gra. Więc może by tak zrobić jakiś server gramowy i pograć razem? Myślę że miło by było zagrać z resztą gramowiczów i po rywalizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 14:53, AQ22 napisał:

Wiem że paru gramowiczów w to gra. Więc może by tak zrobić jakiś server gramowy i pograć razem?
Myślę że miło by było zagrać z resztą gramowiczów i po rywalizować :)


Dokładnie. Ja sam, od długiego czasu wchodzę często z AQ22 na Grę sieciowa w Tribes, i muszę powiedzieć, ze obaj mamy z tego niezła radochę. Miło jest czasem sie pozabijać XD
Sam próbowałem stworzyć serwer o nazwie Gram.pl, lecz niestety poza tym, ze wszystko działało ( I widać było, ze serwer chodzi), to nikt poza mną go nie widział.
jeśli ktoś potrafi, to niech zrobi, i zbierzmy ekipę, aby móc sobie grać.
jeśli ktoś gra, to możliwe, ze już mnie spotkał. Jam jest ,,master CEDRIK".
sieciówka jest bezpłatna, łatwo dostępna, a sama gra kosztuje mało. Opłaca sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, dobry pomysł z tym "gramowym" serwerem ^^
Musze tylko wziąć od kumpla Tribes, bo mu pożyczyłem ;P Tylko uprzedzam, jestem nOObem w tej grze ;P Grałem kiedyś trochę po sieci, ale to dawno było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 15:08, NuGGet napisał:

Hm, dobry pomysł z tym "gramowym" serwerem ^^
Musze tylko wziąć od kumpla Tribes, bo mu pożyczyłem ;P Tylko uprzedzam, jestem nOObem w tej
grze ;P Grałem kiedyś trochę po sieci, ale to dawno było :P


E tam od razu Noobem... jesteś po prostu początkującym graczem. to że ja, i AQ jesteśmy troche wyżej nic nie znaczy, gdyż każdy z nas popełnia błędy, i takoż zostaje zabity nawet przez początkujących graczy... ( no, np. jak ma 1Hp życia..., i taki ktoś do niego strzeli ^^)
ważne, abyśmy jako ekipa z Grammu dobrze się bawili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja grałem kiedyś w Multi z takim gościem o ksywce Szynka Krakus. Ten to dokazywał. Latał jak szalony. No i pełna liga to goście z klanu KmA. Z nimi bez szans. Czubasy :) Nie wiesz kiedy giniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 19:41, Tomi502 napisał:

A ja grałem kiedyś w Multi z takim gościem o ksywce Szynka Krakus. Ten to dokazywał. Latał
jak szalony. No i pełna liga to goście z klanu KmA. Z nimi bez szans. Czubasy :) Nie wiesz
kiedy giniesz.


Hmm... tez z nim Grałem... zabijałem go...on mnie... itd.
Ale najlepsi są goście z EmD.
A spośród nich człowiek, który obrósł w legendę: Badguy.
W pojedynkę rozwalił kiedyś 9 clanów.
Jak z nim grałem... kiedyś się z nim pojedynkowałem...brrr...
On trafiał mnie ze snajperki, gdy leciałem w bok, lub ślizgałem się z największa możliwą szybkością.
trafiał?
nieeee..
On zasadzał mi head shota. gdy się z nim grało, to wiedziałeś, że zginiesz.... i to za nim sie przygotujesz..
( Tak na marginesie. mówi sie o nim ,,Aktualny mistrz Polski w Tribes". )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2007 o 16:22, cedricek napisał:

( Tak na marginesie. mówi sie o nim ,,Aktualny mistrz Polski w Tribes". )

Po pierwsze chyba nie wiesz kim jest Seba (Badguy) :D
Po drugie obrósł legendą przez to że swego czasu wszystkich wyzywał...
Po trzecie jest wiele lepszych graczy od niego.(Przyznam że w snajper mu nie dorównam ale Nobek_pl go już pokonuje i to nie fartem-jak już to on zasługuje na miano najlepszego polskiego snajpera chociaż rzadko go się widuje)
Po czwarte fighterem to on najlepszym jest (raczej najlepszym polakiem pod tym względem jest Adrian z EmD)
Po piąte w zasadzie wszystkie klany go nie lubią ze względu na jego przeszłość (klan DSLT on się niezrehabilitowanych tak samo jak Kisiel)
Po szóste nie spotkałem się jeszcze z określeniem o nim ,Aktualny mistrz Polski w Tribes" (Wśród polskiej elity Tribes rzadko można określić kto jest lepszy od kogo bo poziom jest bardzo podobny)
Po siódme jeśli chcecie zagrać z naprawdę dobrymi graczami wejdźcie na serwer ligi Asylum tam są najlepsi europejscy gracze.


PS. A co do klanów to co do ilości członków najwięcej na Shades ale już zamknęło rekrutację później sH i najmniej EmD
Reszta polskich klanów w zasadzie się w tej chwili nie liczy gdyż w tych 3 są najlepsi Polscy gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Masz rację.. trochę się pomyliłem, lecz musisz przyznać, że badguy jest czasami zabójczy..:)
Ja sam nie należę do tych najgorszych, choć do poziomu Badguya troszkę mi jeszcze brakuje.... choć oczywiście paręnaście razy go zabiłem :) ( pojedynkowaliśmy się).
Cóż... pomyliłem się...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś klucz ( kod, hasło) do multi ? Wiem że był na stronce CDA ale nie moge go tam znaleźć. Za pomoc thanks from the mountain :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2007 o 14:27, cedricek napisał:

Cóż... pomyliłem się...


Każdy ma prawo :P

==>ShaDoW Energy
DSH :D
Zgubiłem gdzieś adres waszego forum ale na forum EmD znalazłem ciekawy fragment waszego regulaminu nie wiem czy prawdziwy...
Punkty były typu nie leć szturmowcem bez strzelców czy zawsze bierz strzelca do czołgu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja może jutro pogram w Tribes w necie :)
Mam parę pytań.
1. Dużo Polaków gra w to w necie?
2. Czy jest dużo serwerów?
3. Czy taki nOOb jak ja (raz tylko grałem w tą grę:P) poradzi sobie w multi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować