Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Tribes: Zemsta

395 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2007 o 20:34, kolektor napisał:

Jakby ktoś chciał ze mną pograć, to piszcie na gg (może oderwę się od CoD 4 :D) a jeszcze lepiej
na Xfire (mój nick to kolektor7). Gram zazwyczaj na PreShot lub sYs test server. Oczywiście
nie jestem żadnym wymiataczem (jeszcze ^^) bo w sieci gram zaledwie tydzień.

A jaki nick masz w Tribes? Jestem ciekawy ^^ BTW mnie łatwo rozpoznać po AQ w nicku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 20:37, NuGGet napisał:

O Nigga, ja właśnie 20 minut temu grałem na sYs test server ^^ Jaki masz nick w grze?
Zagadałbym na gg ale znowu to badziewie nie chce zalogować :/

OMG ... Jak ja mogłem o podaniu nicka zapomnieć :D Zawsze gram z nickiem kol3kt0r, nigdy nie zmieniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2007 o 20:41, kolektor napisał:

OMG ... Jak ja mogłem o podaniu nicka zapomnieć :D Zawsze gram z nickiem kol3kt0r, nigdy nie
zmieniam :D

To chyba Cię nie widziałem :P Ja za chwilkę zaczynam grać, gdyby co szukajcie mnie pod nickiem NuGG3tPL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 20:33, NuGGet napisał:

No, nie wątpię :P A na jakich serwach Ty grasz?



SyS Pre Shoot Asylun i na polskich użytkowników typu SHades EmD DW i oczywiście prawie zawsze jestem na serverach Souls Hunters :D
Inne nick pod jakimi pożna mnie spotkać to .sH]Izrael .sH]Akasha Wacek<KLOC>ek .sH]MikNik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 20:42, NuGGet napisał:

To chyba Cię nie widziałem :P Ja za chwilkę zaczynam grać, gdyby co szukajcie mnie pod nickiem
NuGG3tPL :)

Nie mogłeś widzieć, bo nie grałem dziś :) Dziś do reszty pochłonęło mnie Call of Duty :D Ale zaraz może się wbiję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 20:43, Mik Nik napisał:

Inne nick pod jakimi pożna mnie spotkać to .sH]Izrael .sH]Akasha Wacek<KLOC>ek .sH]MikNik

Widziałem dzisiaj kogoś z .sH] przed nickiem :P To jakiś klan?
Aha, ten ktoś pare razy ode mnie oberwał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 20:43, NuGGet napisał:

Widziałem dzisiaj kogoś z .sH] przed nickiem :P To jakiś klan?
Aha, ten ktoś pare razy ode mnie oberwał :P

Tja klan :D
Możesz zobaczyć sporo osób pod tym nickiem i większość z nich to dobrzy jak nie wspaniali gracze :D
PS. Jak grasz w sensie w jak sposób??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki być mi klan polecił? Chciałbym się w jakimś podszkolić lekko. Nie jestem ani najlepszy ani najgorszy a gra mnie nieźle wciągnęła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DSH :D no nie nie bądźmy okrutni moze Shades bo od nich po tym sparze trzech typa odeszło xD
Do sH raczej sie nie dostaniesz bo cos Ci nie bardzo na pre shocie szło a squady byly no noberskie w wiekszosci
EmD....my tylko na zaproszenie xD Moze dw ale ja i kisiel zjechalismy ich jak byly squady 4 vs 2 na ich korzysc zreszta oni a tak niedługo upadna xD I widzicie sH my nie piszemy, że wygralismy towarzyski mecz z DW :D
Co do naszego sparu to nie uwazasz, ze soker sie za bardzo napalił na wygrana?? I jaki squad wystawiacie bo juz niedługo spar a my nie wiemy kogo wystawic:D no pominmy ze mamy tylko Mnie greviego, bonego, kisla, gonza(adenoz), coca cole(niemiec ale go wywale bo nawet na forum nie wszedł) no i moze balaxa
No i merkurego jak sie wezmie za siebie bo na razie jest troche za słaby. Czy ja tyle błedów popełniam, że kazdy muj wyraz podkresla sie na czerwono??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 20:59, AQ22 napisał:

A jaki być mi klan polecił? Chciałbym się w jakimś podszkolić lekko. Nie jestem ani najlepszy
ani najgorszy a gra mnie nieźle wciągnęła :D

A więc są w zasadzie 3 opcje (bo do DW ani spn bym nie radził:D) a więc:
-EmD :mają dobrych graczy ale straszny spam na forum :D (liderem jest evangelsta)www.emd.p2a.pl
-SHADES :są nieźli ale trochę kiepsko zorganizowani... (liderem jest Rocky) www.shades.p2a.pl
-sH :mają dobrych graczy raczej rozumiemy się bez słów :D (jestem liderem tego klanu :P) www.tribes.ok1.pl
Wybór należy do ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2007 o 21:12, EvangelistaTV napisał:

EmD....my tylko na zaproszenie xD Moze dw ale ja i kisiel zjechalismy ich jak byly squady 4
vs 2 na ich korzysc zreszta oni a tak niedługo upadna xD I widzicie sH my nie piszemy, że
wygralismy towarzyski mecz z DW :D


Słuchaj DW to ja same ich 3 pokonałem więc niema się z czego cieszyć:D
Na waszym forum to sam SPAM Kisela jest :/
A zobacz na forum SHADES oni w wynikach sparingów mają same pseudo i mini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2007 o 21:22, EvangelistaTV napisał:

A co soker sie tak napalił?


Chodzi o tą sprawę ze sparingiem ze shades i o Ballaxa który go wkurzy...
Wiesz chce pomścić klan brata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe a sH jest bez wad:D Kisielowi to trzeba prawo głosu na forum zabrac:D i bys chociarz muj nick bez błedu napisał:D Evangelista xD
Wienc ja przedstawie klany teraz;]
EmD- Nowy klan ale tez dobzi gracze no i straszny syf na forum ktorego nie chce mi sie sprzatac:D Dobrze rozganizowani w 4 vs 4 www.emd.p2a.pl
Shades- Chyba najstarszy klan w polsce. Nieźli sa na prawde ale u nich Team Work leży i kwiczy. www.shades.p2a.pl
sH- dobzi gracze tylko niektorzy nosza te noberstkie nicki ale graja dobrze w miare. Czy zorganizowani to zobaczymy w sobote. I jakos tak cicho u nich na forum:D www.tribes.ok1.pl
DW- jakis nowy klan noobow. Nie byłbym zdziwiony gdyby jeden z nich to był M(mik wie o kogo chodzi i nie wspominaj o dslt) nie znam adresu forum
DSH- ich nie lubie wienc im sie włamuje na dział forum ktory jest na hasło :D Ciekawe rzeczy tam wyczytac mozna xD Słabo graja i sa zupelnie niezorganizowani. Na forum pisza tyle ze zal.pl Hehe nic im zmiana hasła nie dała bo wszedłem drugi raz:D Adresu nie podam sam sie pobawie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe mam nadzieje że sH powstrzyma sie z ich noobowatymi zagrywkami bo w pierwszym ''meczu towarzyskim'' powiedziałem że więcej z nimi nie zagram, w drugim (jednak zagrałem) mnie w tym przekonaniu utwierdzili, a teraz jednak jeszcze raz z wami zagram mimo wszystko bo to jest poważny sparing. Jak znów będzie to samo to tym razem na serio więcej mnie w sparze z wami nie zobaczycie. A co do Sokera to koleś chyba chce mi udowodnić swoją rację po naszej kłótni o jego noobowatym stylu gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2007 o 20:51, Mik Nik napisał:

PS. Jak grasz w sensie w jak sposób??

Eee... normalnie latam i młócę :P Staram sie jak najczęściej trafiać innych w locie :P

BTW: Widze że w tej grze też pełno dzieci neo :P Był serwer "HODZCIE DO MNIE ZAPRASZAM DO" :P AQ22 i kolektor widzieli chyba :P Chwile tam grałem i jakieś dziecko mówiło żebym mu nie niszczył bazy bo mnie wywali z serwera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 22:07, NuGGet napisał:

BTW: Widze że w tej grze też pełno dzieci neo :P Był serwer "HODZCIE DO MNIE ZAPRASZAM DO"
:P AQ22 i kolektor widzieli chyba :P Chwile tam grałem i jakieś dziecko mówiło żebym mu nie
niszczył bazy bo mnie wywali z serwera:P

Niszczenie bazy jest uważane za noobowstwo ;p btw wszedłem tam na sekundkę bo zauważyłem że byłeś tam z kolektorem. Takie lagi były że ledwo pisałem...
Wysłałem też podanie do EmD, trzeba jeszcze poczekać na odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2007 o 22:11, AQ22 napisał:

Niszczenie bazy jest uważane za noobowstwo ;p btw wszedłem tam na sekundkę bo zauważyłem że
byłeś tam z kolektorem. Takie lagi były że ledwo pisałem...

Bo to jakieś dziecko założyło ten serw, zniszczyłem mu potem bazę na złość i poszedłem na sYs test server :P Dzisiaj już mi sie nie chce grać, ale jutro sobie potrenuje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować