Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Tribes: Zemsta

395 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2006 o 18:21, KrzychW napisał:

...Po przerwie wracam na bieżnie.

Po tym do końca już nie dużo 4-5 poziomów i koniec - WARTO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 20:37, Evil Khan napisał:

> ...Po przerwie wracam na bieżnie.
Po tym do końca już nie dużo 4-5 poziomów i koniec - WARTO !!!

Już mi się udało , a jak się udało to od razu z 15 sekundowym zapasem.Teraz już jadę Kangoorem w następnej misji.Musiałem zrobić chyba ze sto podejść , ale w końcu jest dobrze.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 21:23, KrzychW napisał:

> > ...Po przerwie wracam na bieżnie.
> Po tym do końca już nie dużo 4-5 poziomów i koniec - WARTO !!!
Już mi się udało , a jak się udało to od razu z 15 sekundowym zapasem.Teraz już jadę Kangoorem
w następnej misji.Musiałem zrobić chyba ze sto podejść , ale w końcu jest dobrze.:-))

no widzisz :)
też nie wierzyłem dopóki mi się nie udało. Gratuluję - teraz to już procha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 21:46, Evil Khan napisał:

no widzisz :)
też nie wierzyłem dopóki mi się nie udało. Gratuluję - teraz to już procha :)

A tak na marginesie , to dziwię się , że Tribes nie jest bardziej znane.Gra ma poziom porównywalny z Quakiem lub Unrealem , fabułę lepszą , a popularność dużo mniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak przejrzałem ten wątek ale chciałbym sie dowiedzieć czy dużo osób gra jeszcze w multi bo mam zamiar ją w najbliższych dniach nabyć, co prawda nie wiem czy mi pójdzie, ale dobry pretekst na wymiane sprzętu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Kupilem orginalna gre i podczas odpalania wyskakuje mi komentarz

Wymagany moduł zabezpieczeń nie może zostać uruchomiony.
Aplikacja nie zostanie uruchomiona.

Co mam zrobic z tym fantem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2006 o 18:19, Giret napisał:

Witam.
Kupilem orginalna gre i podczas odpalania wyskakuje mi komentarz

Wymagany moduł zabezpieczeń nie może zostać uruchomiony.
Aplikacja nie zostanie uruchomiona.

Co mam zrobic z tym fantem??


Masz jakiś emulator napędów? Jak tak to go wyłącz. I ogólną konfiguracje sprzętu/systemu podaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wporzadku dzieki gierka chodzi. W sumie to juz ja skonczylem, zajefjna tylko ze krotka. Pozostaly teraz tylko rozgrywki muli. Powodzienia

Nick w grze Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc
Grywam sobie teraz w multiplayer demko i sie zastanawiam czy jeszcze ktos w to grywa :)
Bo 20 zl za ta gierke to nie tak duzo...

Czy sa jakies klany moze albo jakas zorganizowana grupa graczy ?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 18:49, LukaszKomar napisał:

Czesc
Grywam sobie teraz w multiplayer demko i sie zastanawiam czy jeszcze ktos w to grywa :)
Bo 20 zl za ta gierke to nie tak duzo...

Czy sa jakies klany moze albo jakas zorganizowana grupa graczy ?!?!


Pozdro

Niedawno pojawił sie polski serwer o nazwie sYs - na razie jest w fazie testowej jako dedykowany, ponieważ sprzęt do niego obsługuje także inne gryw trybie multi, mogą występować kłopoty przy grze w większym gronie graczy, dlatego uprasza się o trochę wyrozumiałośc i testowanie w/w serwerka.
Co do zorganizowanej grupy/klanu to nic o tym nie wem a jestem codziennie na multi - mozna spotkać czasem kilku rodaków , co ciekawe na serwerach amerykańskich częściej niż na euro. Popatrz czasem na nicki lub popytaj sie czy nie ma jakiegoś krajana na danym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli jakiś polski klan TV/ grupę bo taka jeszcze nie istnieje lub może istniała ale nic o niej nie wiem. Natomiast w ogóle działaja zagraniczne klany i to prężnie - powstają mutatory, mody do gry, chociaż to nie jeszcze T1 czy T2. Jest kilka klanów europejskich z funkcjonującymi serwerami a obecnie najpopularniejszy jest serwer KmA, F4 (były BLD), pS i parę innych. Na liście pojawia się w zależności od okoliczności 30 do 60 serwerów więc jest w czym wybierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave

Licznik serwerów jest, wczoraj po południu przykładowo było 27 serwerów a na nich 96 graczy. Jeżeli chodzi o podgląd serwerków z programów typu AllSeeingEye to wida tylko 2 lub 3 serwery więc musisz tradycyjnie zapuści grę i przeglądnąc listę serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem ostatnio ze sklepu gram.pl Soldiers Ludzie Honoru i Tribes Zemsta.
Ta pierwsza gra chodzi dobrze, ale mam problem z drugą. Otóż mój napęd nie chce czytac płyty z grą. Myślę, że jest uszkodzona, ale nie mogę dopatrzec się zarysowań. Dodatkowo po jakimś czasie od włożenia płyty napęd zaczyna ją "widziec" ale jako czystą płytę CD.
Czy jest jakiś sposób, aby to naprawic, np. jakimś programem?
Płyta od kiedy mi ją przysłano(wczoraj) była nie do odczytania przez napęd, ale mnie nie usmiecha się płacenie dodatkowych 16 złotych za nową płytkę zwłaszcza, że ja owej nie uszkodzilem tylko ją w takim stanie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanie mianowicie Zainstalowałem gre i gra niechce sie właczyć poprostu komputer prcejue i nagle BACH i nic sie niedzieje ;/ Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować