Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Tribes: Zemsta

395 postów w tym temacie

Na jakiej konfiguracji zainstalowałeś tribes? Czy robiłeś jakiś update systemu po instalacji tribes, instalowałeś jakies nowe urządzenie? Byc może to miało wpływ na niestabilność plików gry. Próbowałeś odinstalować tribes i zainstalować jeszcze raz?
tu link do forum TWL - podobne objawy, może coś znajdziesz:
http://www.teamwarfare.com/forums/showthread.asp?forumid=182&threadid=329043&page=1

ewentualnie zgłoś swój problem w pomocy technicznej na stronie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 15:17, Xantes napisał:

mam pytanie moglby mi ktos powiedziec skad wziasc boty?

Są do tego specjalne stanowiska. Te naprawcze jak i te z brońmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 15:19, Tomasz K. napisał:

> mam pytanie moglby mi ktos powiedziec skad wziasc boty?
>
Są do tego specjalne stanowiska. Te naprawcze jak i te z brońmi.

mi chodzi o BOTY (gracze komputerowi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 19:15, Xantes napisał:

> > mam pytanie moglby mi ktos powiedziec skad wziasc boty?
> >
> Są do tego specjalne stanowiska. Te naprawcze jak i te z brońmi.
mi chodzi o BOTY (gracze komputerowi)

W necie nie ma tylko w singlu jako wrogowie. Bo przez neta są to ludzcy gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 19:17, Tomasz K. napisał:

> > > mam pytanie moglby mi ktos powiedziec skad wziasc boty?
> > >
> > Są do tego specjalne stanowiska. Te naprawcze jak i te z brońmi.
> mi chodzi o BOTY (gracze komputerowi)
W necie nie ma tylko w singlu jako wrogowie. Bo przez neta są to ludzcy gracze.

no kurde chodzi mi oto skad se zalatwic a poza tym juz nie wazne bo juz sciangalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 19:51, grand10pelu napisał:

Czy gra jest warta zagrania? Jest tania to może się skuszę, chciałbym przeczytać jakieś opinie
na jej temat.

DOBRA NA MAKSA za 20(chociasz ja kupilem za 40)zl i akcja ogromna niezly single ale tak naprawde tylko do multi a proponuje tez zakupienie W40K jak juz bedziesz tribesa kupowal bo tez za 20zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 19:51, grand10pelu napisał:

Czy gra jest warta zagrania? Jest tania to może się skuszę, chciałbym przeczytać jakieś opinie
na jej temat.

Fajna gra, nawet bardzo tylko na słabszym kompie może nieżle przerywać. Różne historie dużo bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2006 o 19:57, Xantes napisał:

DOBRA NA MAKSA za 20(chociasz ja kupilem za 40)zl i akcja ogromna niezly single ale tak naprawde
tylko do multi a proponuje tez zakupienie W40K jak juz bedziesz tribesa kupowal bo tez za 20zl


Dzięx, W40k już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej ma taki mały problemik. Gram już od tygodnia w tą grę i musze powiedzieć że jestes bardzo fajna.Ale chcem postawić server w grze przez neta ale jakoś nie wychodzi.Prosze o pomoc.z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 22:03, przemek1991 napisał:

czy ktos moze mi powiedziec jak przejsc julią runde ze zbieraniem paliwa?
gdy skład jest zapełniony do połowy to nie moge zbierac, a moi ludzie co chwile gina


Czemu nie możesz zbierać? Jeśli po prostu nie możesz znaleźć to wzleć wyżej i rozejrzyj się wokół. Na arenie jest wystarczająco dużo paliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 22:03, przemek1991 napisał:

czy ktos moze mi powiedziec jak przejsc julią runde ze zbieraniem paliwa?
gdy skład jest zapełniony do połowy to nie moge zbierac, a moi ludzie co chwile gina


Niedawno (chyba 2 dni temu przeszdłem rundę z paliwem),(najbardziej podobała mi się pierwsza runda na arenie dobry hardcore na poziomie normalnym szkoda że nie wziąłem wysokiego żal) no ale przejdżmy do rzeczy : za twoją "bazą" stoją 2 baki z paliwem a potem od "bazy" na wprost i gdy już się wzniesiesz to szukaj po lewej lub prawej i będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją. Nie pamiętam jak nazywał się ten gość ale misja nazywa się Przeszłość - Ratunek . No więc idę sobie tym ziomem a tu nagle statek szturmowy nade mną krąży nie mogę go zestrzelić bo czasem mi znika z nieba a potem się pojawia z nienacka i mnie bombarduje nawet nie wiem kiedy . Czy to jest jakiś błąd w grze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 17:42, Silveren napisał:

No więc idę sobie tym ziomem a tu nagle statek szturmowy nade mną krąży nie mogę
go zestrzelić bo czasem mi znika z nieba a potem się pojawia z nienacka i mnie bombarduje nawet
nie wiem kiedy . Czy to jest jakiś błąd w grze ?


Najpierw rozwal zwykłych ludzi i dojdź do placówki. Najlepiej zamiast biec, leć to nie zostaniesz trafiony. W placówce będziesz mógł zregenerować HP i amunicje do wszystkich broni. Potem wleć na dach i tej "bazooki" rozwalisz szturmowiec bez problemu. A jak będziesz miał mało HP schodź na dół, lecz się i wracaj z powrotem na szczyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde znowu mam problem ;) Nie mogę przejść misji Julia - Teraźniejszość Próby przeszedłem prawie wszystkie próby
5/6 ale tej z flagą nie mogę przejść . Proszę o pomoc . Aha jeszcze jedno : jak wpisywać do tej gry kody proszę o dokładne wyjaśnienie a nie takie w stylu "wpisujesz -console wciskasz tab i wpisujesz kody"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemanko..... otóż mam pewnien problem....
zaintalowałam sobię Tribes Zemsta wszystko pięknie, komp wymagania wszystkie spełnia
instalacja bez żadnych klopotów przebiegła <lol2>

tylko problem jest z grafiką...
w małych pomieszczeniach jest wszytko dobrze, ale w tych większych są wszędzie czarne plamy albo jakiś kosmos pokazany <?>
gorzej jest z dużymi terenami np. podczas tych zawodów wszędzie było biało a te większe przedmioty były ledwo widoczne (nie wiem jakim cudem tak daleko przeszłam :P )
aktualnie jestem na poziomie Daniel - Przeszłość (czy jakoś tak) i on ma za zadanie żeby do tych tam baz się dostać a ja nic nie widzę ;/ (ledwo co)

jeśli ktoś się doczytał i wie o co mi chodzi to proszę o pomoc ;/

i mały screen z gry:

20070116142731

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować