Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Tribes: Zemsta

395 postów w tym temacie

>
Tradycyjnie... jaki masz dokładnie komputer? Podkręcałeś jakieś podzespoły? Masz zainstalowane najnowsze sterowniki do Twojej karty graficznej? Próbowałeś edytować pliki gry itp.?
Pozdrawiam, czekam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to tak....
komp to mam
Xp Professional
karta graficzna
Inno 3D GeForce 6200 TurboCache(TM)

co by tu jeszcze o kompie napisać to nie wiem... nie znam się za bardzo ;P
z tym podkręcaniem też nie wiem o co ci chodzi xD
a sterowniki, to oczywiście mam
no i nie próbowałam edytować niczego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No! W końcu skończyłem Tribies na Singlu :D. Rozłożyłem to sobie na dwa dni i tak po podliczeniu wyszło mi, że ta gra (na poziomie trudności średnim) oferuje jakieś 14-16h zabawy! (dla porównania Quake''a 4 można skończyć w jakieś 7h) . Ale gdybym teraz przechodził ją drugi raz to na pewno w jeden dzień spokojnie bym ją skończył :D

Od dawna miałem ochotę na tą gierkę, bo zbierała liczne wysokie oceny na forach i portalach internetowych, lecz raczej nie spodziewałem się niczego wielkiego. Na screenach prezentowała się tak sobie...

Ale to tylko pozory! Gra ma świetną fabułę, jest ładna no i co najważniejsze ma ogromna grywalność! To dziwne, ale nie pamiętam, kiedy ostatnio jakaś gra tak mnie wciągnęła. Naprawdę polecam wszystkim maniakom FPS''ów! :D A teraz musze chyba trochę poszaleć na multi, bo tam jest jeszcze ciekawiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam problem otóż jestem w tej misji na ratunek czy jakoś tak dostałem się przez hangar do jakiegoś generatora no i zniszczyłem go i nie mogę wyjść z tamtego pomieszczenia czy to jest jakiś błąd czy ja coś przeoczyłem, żebyście mieli jasność to księżniczka miała w tym czasie uwolnić zakładników Nie mam doświadczenia z tego typu grami właściwie to pierwsza taka nawalanka w jaka gram ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 19:07, Woko11 napisał:

Będę mógł komfortowo grać w Tribes na:
Intel Celeron 2,4Ghz
256MB RAM
ATI Radeon 9200SE 128MB


Na niskich detalach raczej na pewno bez "zwiech".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

otóż:

w pomieszczeniu, w którym się znajdujesz, na środku jest taki ''budyneczek'' z generatorem. w środku, na ścianach, są czerwone strzałki skierowane w dół. nietrudno jest się więc domyślić, że trzeba gdzieś zejść. poszukaj rur i kabli, sterczących z podłogi - będzie się dalo przez nie przecisnąć. teraz musisz już tylko przepłynąć przez korytarze wypełnione wodą - nie musisz się spieszyć, z tego co zauważyłem w tej grze nie można się utopić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram przez sieć i nagle wyrzuca mnie z serwera i pokazuje się komunikat o tej treści: "Numer seryjny produktu jest już używany. Jeśli uważasz, że pojawienie się tego komunikatu jest wynikiem błędu, skontaktuj się z obsługą klienta.". Mam grę z CD-Action.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 18:10, zajacisko napisał:

Gram przez sieć i nagle wyrzuca mnie z serwera i pokazuje się komunikat o tej treści: "Numer
seryjny produktu jest już używany. Jeśli uważasz, że pojawienie się tego komunikatu jest wynikiem
błędu, skontaktuj się z obsługą klienta.". Mam grę z CD-Action.

Zapewne wziąłeś serial z CDA, na stronie cdaction.pl jest formularz, który przyznaje ci unikalny klucz.

Ja mam tego rodzaju problem, że wchodzę w grę sieciową i żadnych gier mi nie wykrywa :/
Czy trzeba mieć zainstalowanego gameSpy`a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja "maszynka" to:) :
Intel Celeron D 2,4 GHz
512 Mb RAM
GF 6600 128 Mb RAM
Windows Xp Home Edition

Nie podkrecałem niczego i bez tego chodzi dobrze:)
Oczywiście mam najnowsze sterowniki
Nie nie grzebałem w grze, bo jeszcze jej nie mam:). Czekam na urodziny, a CDA to podstawa prezentu (rodzina poprostu wie co lubie:)) No eee, bo ja niedługo mam urodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 18:10, zajacisko napisał:

Gram przez sieć i nagle wyrzuca mnie z serwera i pokazuje się komunikat o tej treści: "Numer
seryjny produktu jest już używany. Jeśli uważasz, że pojawienie się tego komunikatu jest wynikiem
błędu, skontaktuj się z obsługą klienta.". Mam grę z CD-Action.


Ej mam ten sam problem... dostałem kod seryjny ze stronki CDA i nie wime co z nim zrobić bo wchodze w którys serv i nie moge sie połączyć wyświetla mie sie Błąd Połączenia ;/ plz help co zrobić

Pozdrawiam i prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 21:43, ReWelot napisał:

dostałem kod seryjny ze stronki CDA i nie wime co z nim zrobić bo
wchodze w którys serv i nie moge sie połączyć wyświetla mie sie Błąd Połączenia ;/ plz help
co zrobić


Ja mam dokładnie to samo. Również dostałem nowy kod seryjny, ale teraz nie wiem jak go wprowadzić. Czy musze instalować grę od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 16:46, ad0 napisał:

> Będę mógł komfortowo grać w Tribes na:
> Intel Celeron 2,4Ghz
> 256MB RAM
> ATI Radeon 9200SE 128MB

Na niskich detalach raczej na pewno bez "zwiech".



Chłopie, mnie na nisko/srednich wogole sie nie tnie a mój super-niebotyczny pecet z GeForce 2TI 64 i prockiem Athlonem xp 1,7 i 768RAMu spokojnie dźwiga całkiem fajna grafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 09:15, zajacisko napisał:

Mam tego new seriala i co teraz? Trzeba instalować grę od nowa?


No niestety tak. Ja musiałem instalować od nowa z nowym kluczem bo inaczej chyba nie da się tego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować