Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Tribes: Zemsta

395 postów w tym temacie

A ja mam problem z działaniem: Dalsze tło cały czas się rusza, a jak się zbliżam, to już nie. Jest to naprawdę denerwujące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomozcie mi!mam te gre ale niewiem gdzie wpisac cd keya wszedzie sprawdzalem mam cd keya bo sciagnolem ale niewiem co dalej jestem tak wku%$#&*ny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 19:36, rozkosz napisał:

pomozcie mi!mam te gre ale niewiem gdzie wpisac cd keya wszedzie sprawdzalem mam cd keya bo
sciagnolem ale niewiem co dalej jestem tak wku%$#&*ny!

wpisujesz go podczas instalacji, po prostu gra poprosi abyś go wpisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 19:38, zakrokrzy napisał:

> pomozcie mi!mam te gre ale niewiem gdzie wpisac cd keya wszedzie sprawdzalem mam cd keya
bo
> sciagnolem ale niewiem co dalej jestem tak wku%$#&*ny!
wpisujesz go podczas instalacji, po prostu gra poprosi abyś go wpisał


nierozumiesz mam gre zainstalowana klucz do instalacji jest w cda a klucz do mp sie sciaga tyl tylko ze potem nieda sie go wstukac to jest po....ne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 19:38, zakrokrzy napisał:

> pomozcie mi!mam te gre ale niewiem gdzie wpisac cd keya wszedzie sprawdzalem mam cd keya
bo
> sciagnolem ale niewiem co dalej jestem tak wku%$#&*ny!
wpisujesz go podczas instalacji, po prostu gra poprosi abyś go wpisał


nierozumiesz mam gre zainstalowana klucz do instalacji jest w cda a klucz do mp sie sciaga tyl tylko ze potem nieda sie go wstukac to jest po....ne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, że w Tribes Zemsta co chwile minimalizuje sie gra do paska. Co mnie bardzo wkurza. Dlaczego tak się dzieje? Spokojnie pograć nie mogę:-/ Tribes z CDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 19:36, rozkosz napisał:

pomozcie mi!mam te gre ale niewiem gdzie wpisac cd keya wszedzie sprawdzalem mam cd keya bo
sciagnolem ale niewiem co dalej jestem tak wku%$#&*ny!


www.cdaction.pl - tam masz cdkeye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

{b]A ja mam problem z działaniem: Dalsze tło cały czas się rusza, a jak się zbliżam, to już nie. Jest to naprawdę denerwujące! - czy może mi ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 20:00, Adamzzz napisał:

> pomozcie mi!mam te gre ale niewiem gdzie wpisac cd keya wszedzie sprawdzalem mam cd keya
bo
> sciagnolem ale niewiem co dalej jestem tak wku%$#&*ny!

www.cdaction.pl - tam masz cdkeye.

Ja też nie mogę sobie pograć. Gram, gram ...... a tu nagle gra mi się wyłańcza i komp się resetuje !;p
PS. Ten avek jest już zajęty przez mojego kolegę z klasy : bonan(a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 19:59, Carl92 napisał:

Mam taki problem, że w Tribes Zemsta co chwile minimalizuje sie gra do paska. Co mnie bardzo
wkurza. Dlaczego tak się dzieje? Spokojnie pograć nie mogę:-/ Tribes z CDA

Sama? Bo ja jak mialem NFSU 1 i 2, przez przypadek wciskalem kalwisz windows. Do momentu kiedy przegralem przez to wyscig - po prostu wydlubalem klawisza i cisnalem nim w kat. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 20:15, Carl92 napisał:

No tak sama nic nie naciskam, ale chyba wiem w czym problem albo to winna włączonego gg albo
ObjectDock''a

Hehe, vista inspired? A gg to radze wylaczac na czas zabawy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie-jeżeli chcecie grać w tą grę przez neta, po prostu zamiast podczas instalacji wpisywać cd-key z cda wpisujecie ten który dostaliście z ich strony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie podziele swoim doznzniami:
to tak pokolei single player-- bardzo ciekawe misje ciekawa fabula ale troche przesadzili z zyciem ksiezniczki w zbrojach zwlaszcza ciezkiej to jedyny mankament a tak to ok
multi player-- tu (według mnie) jest znacznie lepiej pod wzgledem dynamiki gra doruwnuje (wedlug mnie) Quake-owi a pod wzgledem map nawet Battlefieldowi bo tworzy znakomita miesznanke

no to tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak Wam gra chodzi? Pytam bo mam toshibe z pentium centrino 1.6 Ghz, 1GB RAM''u i radeonem 9700. Ustawienia automatyczne wysokie oprocz shaderow i tak prawde mowiac kiepsko dziala:/ Zwlaszcza jak sie wiecej niz 3 przeciwnikow...tnie sie jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 23:02, rozkosz napisał:

rozwiazalem juz problem trzeba odinstalowac gre i zainstalowac ponownie ale z tym cd keyem
ze strony cda!

Gratulacje!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować