Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

EA zapowiedziało kontynuacje niektórych swoich tytułów które były dobre.
Jedną z nich jest Battlefield: Bad Company 2, kontynuacja znanej serii strzelanek sieciowych. Pierwsza część Bad Company była przełomem w stzelankach. Realistyczny system zniszczeń, świetna grafika, dobra kampania w single i humor w niej i w ogóle cała oprawa audiowizualna te realistyczne dźwięki podczas wybuchów, strzałów. Coś pięknego.

Chociaż robić kontynuację sieciowej strzelanki to dosyć takie dziwny pomysł. Ale dlatego że najnowszy Battlefield: Bad Company miał pierwszy raz tryb single to może wypalić.
Gra jednakże przełomowych zmian nie będzie miała w porównaniu do swojej poprzedniczki bo ma być na tym samym silniku. A już w pierwszej części wszystko było dobre. Tak więc najpewniej to będzie fabularna kontynuacja.

Gra prawdopodobnie wyjdzie tak jak poprzedniczka tylko na X360 i PS3. A datę premiery szacuje się na 1 kwartał 2010 roku.

Czekam z niecierpliwością. W jedynkę zagrywam do dziś i nie znudziła mi się. Najlepszy FPS w jaki grałem. Ale pewnie Killzone 2 to zmieni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie ucieszył fakt, że będzie na PC - Kurde ale ekstra. Szkoda, że zapowiedziany jest na 2010 rok a nie na 7.02.09r :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield: Bad Company 2 na PC?!...... hura!!! Już nie mogę się doczekać... na 95% kupię, ale ciekawi mnie model zniszczeń, skoro w pierwszej części był tak zaawansowany... mam tylko nadzieję, że będzie się dało zniszczyć wszystko, a nie "tylko"(hehe...) ściany jak w "jedynce"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy oni czasem nie przesadzają z tym Battlefieldem? Ile to już części ma wyjść? Niech najpierw wypuszczą mi tego BF: Heroes bo już nie moge wytrzymać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 22:40, FoZz napisał:

Czy oni czasem nie przesadzają z tym Battlefieldem? Ile to już części ma wyjść? Niech
najpierw wypuszczą mi tego BF: Heroes bo już nie moge wytrzymać :P


Prawda, czas ochłonąć... przez to zamieszanie prawie zapomniałem o BF:Heroes, a jak na razie to wydaje się ważniejsze, ILE ONI JUŻ ODKŁADALI PREMIERĘ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 22:45, franko113 napisał:

> Czy oni czasem nie przesadzają z tym Battlefieldem? Ile to już części ma wyjść?
Niech
> najpierw wypuszczą mi tego BF: Heroes bo już nie moge wytrzymać :P

Prawda, czas ochłonąć... przez to zamieszanie prawie zapomniałem o BF:Heroes, a jak na
razie to wydaje się ważniejsze, ILE ONI JUŻ ODKŁADALI PREMIERĘ?!


Ze 2 razy conajmniej. Z tego co pamiętam gra miałą wyjść jakoś luty-marzec tego roku (a wcześniej chyba na lato lub jesień 2008) ale przełożyli na lato tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 22:47, FoZz napisał:

Ze 2 razy conajmniej. Z tego co pamiętam gra miałą wyjść jakoś luty-marzec tego roku
(a wcześniej chyba na lato lub jesień 2008) ale przełożyli na lato tego roku.



Ręka w górę, kto lubi EA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 22:30, franko113 napisał:

Battlefield: Bad Company 2 na PC?!...... hura!!! Już nie mogę się doczekać... na 95%
kupię, ale ciekawi mnie model zniszczeń, skoro w pierwszej części był tak zaawansowany...
mam tylko nadzieję, że będzie się dało zniszczyć wszystko, a nie "tylko"(hehe...) ściany
jak w "jedynce"...


Twórcy mówili, że mogli by zaimplementować niszczenie całych budynków wraz ze stropami/belkami, ale przez to po jakimś czasie na serwerze by była pustynia zamiast mapy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jest ok. Chociaż i tak dużo stracicie nie znając pierwszej części. Wiem że Battlefield głównie jest kojarzony jako do gry w sieci jednakże Bad Company miało pierwszy raz singla i był znakomity. Super opowiadał historię naszych kompanów. Więc nie wiem po co wydawać dwójkę na PC.

Ale jak zapowiedziany to przecież dobrze. Gra będzie wspaniała nie ma co do tego wątpliwości. A już pod koniec roku? To szybciej niż planowano. Mam nadzieje że gra będzie dopracowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 10:52, sportowiec 7 napisał:

Ciekawe o czym będzie fabuła

Spoiler

Pewnie będzie o tym gościu którzy był pokazany obok rozbitego helikoptera na końcu gry po ostatniej misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 10:53, Meykan napisał:

Spoiler

Pewnie będzie o tym gościu którzy był pokazany obok rozbitego helikoptera na końcu
gry po ostatniej misji.


Spoiler

Moim zdaniem będą uciekać z tym złotem albo coś w tm stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj swoją premierę miał najnowszy trailer gry Battlefield: Bad Company 2. W ponad minutowym filmiku możecie ujrzeć fragment rozgrywki w trybie multiplayer z wykorzystaniem różnych pojazdów, m.in. czołgów, jeepków, helikopterów oraz samolotów (wszystko jednak wskazuje na to, że te ostatnie będzie można tylko wykorzystać przy nalotach).

http://www.gametrailers.com/player/49570.html

Nowe informacje:

- tryb multiplayer będzie obsługiwał tylko 24 graczy,
- każdy budynek będzie mógł być zrównany z ziemią,
- liczba klas zostanie zredukowana do czterech, będą nimi: Szturmowiec, Inżynier, Snajper i Medyk (który będzie mógł leczyć swoich kompanów za pomocą defibrylatora),
- ekwipunek żołnierze będzie mógł być modyfikowany, dotyczy to amunicji jak i dodatków do broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować