Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Uuuu, nie nie ;) Ładnie się zorganizowali i klucze dodają tylko do zamówień PRZED 27 ( z nim włącznie, chyba) stycznia. I wysyłają emailem... Więc pewnie ładnie dostaniesz kluczyki do swojego nowego BFa w czwartek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zaczyna sie tylko juz sie dawno zaczelo ;] nie jest to pierwsze info... az sie powtorze. No ale przynajmniej dedyki są...

No developer console.
No PBBans. (No offence GGC but I hadn''t even heard of you until this fiasco)
No Server client.
No Mod tools.
No Screenies/Videos.
No Prone
Delayed Beta.
No PC Demo.
Lower Sound Quality than Consoles.
Silly features we don''t want instead of ones we do.
No Moments 1 HUD.
No battlerecorder.
No good RCON (Unknown but I''m not holding my breathe with any features.)

This effectively means:

No competitive community.
No mappers community.
No potential Forgotten Hope 3 community.
No potential Project Reality 2 community.
No BF3C, 21CW etc.
Over run with hackers, padders & glitchers
Therefore no hardcore pub clans/communities.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie... jaki ja jestem głupi... zastanawiałem się nad zamówieniem Edycji limitowanej na gramerze. Zwlekałem z zakupem, ciągle rozmyślałem chodź to, że zakupię było pewne. Ostatnio pojawił się napis, że zostało mało kluczy, pomyślałem, ech pewnie ściema, żeby więcej ludzi kupiło. Dzisiaj wchodzę, żeby zamówić a tu - "Aktualizacja 23.01.2010: Uwaga! Zapas kluczy do bety został wyczerpany" No ja nie mogę można się wściec... jeszcze mam iskierkę nadziei, że jednak pojawi się aktualizacja typu "zapas kluczy na wyczerpaniu" :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 13:30, Araondoion napisał:

No Screenies/Videos.
No PC Demo.
Lower Sound Quality than Consoles.

To jest k.rwa nie fair. Gorsza jakość dźwięku? Nosz k.rwa! I jeszcze brak screenów i video.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, gadanie. Dla nich PC nic nie znaczy, malutki procencik sprzedazy, liczą sie tylko konsole. Screeny zawsze mozesz przez xfire zrobic czy jakies programy UAC2, fragmovies frapsem- tylko ile to zajmuje. Ale co z tego, ze cos wyjdzie pozniej, ze gracze sami wykopia, jak to powinno byc dostepne od samego poczatku.

Ale przjmujecie sie mniej istotnymi sprawami, mozliwe, ze nie rozumiecie pozostalych konsekwencji ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam key-a do bety !!! z ultimy !!! po jednym dniu dostałem !!! ludzie, kończą się te klucze !!!

@wuju alfred:

klucz otrzymasz jak zamówisz preorder i zapłacisz kartą/przelewem. na gram.pl/sklep już nie mają kluczy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wam brak funkcji screen/video doskwiera? Przecież to nic nie znaczy... Do tego są programy. Inna sprawa, że lepiej poczekać niż wierzyć w to co ktoś tam powiedział. Może wymyślił to fanboj MW2? Nigdy nie wiadomo. Poczekamy, wszystko się wyjaśni. W becie lub już po premierze... Ale się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Zamówiłem sobie pre-order , no i w zamówieniu miałem pobierz klucz. Myślę sobie super ! Dziś wchodzę na konto a link który mogłem kliknąć zniknął. Widziałem tu 2 lub 3 posty temu że klucze otrzymuje się po zapłaceniu kartą lub przelewem. Ja zamówiłem za pobraniem - ale teraz moje pytanko - czy po kliknięciu w ten link miałbym obowiązek wysłania pieniędzy , czy też brzydko mówiąc zostałem zrobiony w bambuko i mój klucz został oddany komu innemu, gdyż z niego nie skorzystałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja zamówiłem 23go , i klucz miałem w takim razie dostępny skoro mogłem kliknąć na link (a nie zrobiłem tego bo wiedziałem że beta wychodzi 28go stycznia , a byłem przekonany że pobiorę sobie dopiero wtedy ''''mój'''' klucz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 19:02, IRASS71 napisał:

Klucz jest podany obok zamówienia nie trzeba wchodzić na link z zamówieniem ale mnie
sie wydaje ze 23 bylo juz po kluczach


No ale nie dziwiłbym się gdym nie miał napisane zupełnie nic, a było tam : ''''pobierz klucz'''' , ale jutro zadzwonię i zapytam się o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować