Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Ja też potrzebuje jednego klucza. A więc proszę o przesłanie go na mojego maila ankle_12@wp.pl i poinformowaniu mnie o tym na tym forum :) PLISSSS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak ktoś znajdzie jakąś stronę gdzie dają kluczę to niech ją tutaj wklei chociaż nie wiem czy to będzie zgodne z regulaminem forum :(

Ale jak ktoś ma kluuuczyk (który mu nie jest potrzebny) to ze swojej łaskawości mógłby przesłać go na mój e-mail lub napisać mi go na gg, wszelkie info o mnie na gramsajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 18:05, Karol44 napisał:

Ta jasne ktoś da ci od tak kluczyk do bety ja proszę już tyle czasu i nikt mi nie dał
;-D


Hehehe też nie sądzę żeby ktoś dał ale zawsze jest jakaś szansa być może ktoś akurat dysponuje dwoma kluczykami i nie ma co zrobić z drugim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 18:14, Araondoion napisał:


Na ruskich to tam nie patrz, rusy to karlusy :"D a skąd niby masz tą informację że na gram.pl znowu pojawiły się kluuczyki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 19:41, Bartex69 napisał:

Me too ;/ Kiedy?

kurde czlowieku trudno zajrzec 1/2 strony wczesniej? albo sekunde pogooglowac? niz zadawac glupie pytania? JUTRO, KAPISZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 18:27, Araondoion napisał:

przy zamowieniach sie pojawily tym co zniknely. Z innego forum takie info ktos rzucil.


Przez ciebie zamówiłem Bad company2 w gram :D ale nie ma klucza tak więc anuluje zamówienie jak go nie dostanę
ponieważ te 129 zł wydaje mi się dość wygórowaną ceną i sądzę że w saturnie będzie po 119 no ale jak by dali kluczyk to tam 10 zł mogę stracić chociaż i tak nie jestem na 100% pewien czy będzie za ta 119
a tak BTW to chyba nie ma się zadnych nieprzyjemności jak się anuluję zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem plus tego, że będą istniały tylko servery wynajmowane. Na każdym będzie VoIP więc rozmowa z drużyną będzie łatwa, nie będzie trzeba TS''a czy Vent''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 21:27, Wielki_Bubba napisał:

Znalazłem plus tego, że będą istniały tylko servery wynajmowane. Na każdym będzie VoIP
więc rozmowa z drużyną będzie łatwa, nie będzie trzeba TS''a czy Vent''a.

No to fajnie. Takie fakty mi nie przeszkadzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować