Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Pytanie - czy planowane jest wypuszczenie dema BC2 na PC? Ewentualnie a cała beta jest do ściągnięcia? Chodzi mi tylko o sprawdzenie, czy gra będzie śmigać na moim komputerze. Can You Run It sprawdza tylko wymagania,a te mogę sam sobie porównać. ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarajev, bylo wczesniej.

Ludzie nie sciagajcie. Jeszcze godzinka i 15 minut. Ja to sobie puszcze sciaganie, wezme kompiel, zrobie kawe i cala noc gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 16:46, Lolko13 napisał:

Zarajev, bylo wczesniej.

Ludzie nie sciagajcie. Jeszcze godzinka i 15 minut. Ja to sobie puszcze sciaganie, wezme
kompiel, zrobie kawe i cala noc gram :)

Widze, widzę, dwa party nie działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 16:46, Lolko13 napisał:

Ludzie nie sciagajcie. Jeszcze godzinka i 15 minut. Ja to sobie puszcze sciaganie, wezme
kompiel, zrobie kawe i cala noc gram :)

Zostały mi 3 party. Jak będzie lub nie będzie działać to dam cynk na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 16:46, Lolko13 napisał:

Zarajev, bylo wczesniej.

Ludzie nie sciagajcie. Jeszcze godzinka i 15 minut. Ja to sobie puszcze sciaganie, wezme
kompiel, zrobie kawe i cala noc gram :)



Czyli skąd będzie można pobrać , na oficjalnej stronie , lub coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym uważał na wirusy i inne z takich trefnych linków i spokojnie poczekał na oficjalny :) Swoją drogą właśnie wróciłem ze szkoły i myślałem, że już ściągnąć będzie można, a tu nie ma. No cóż :P Ale do 18:00 już blisko, może zagram parę partyjek w CoD''a by się wczuć i potrenować? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 16:54, Outlander-pro napisał:

Ja bym uważał na wirusy i inne z takich trefnych linków i spokojnie poczekał na oficjalny
:) Swoją drogą właśnie wróciłem ze szkoły i myślałem, że już ściągnąć będzie można, a
tu nie ma. No cóż :P Ale do 18:00 już blisko, może zagram parę partyjek w CoD''a by się
wczuć i potrenować? :P

Wiesz, że pomyślałem o tym samym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 16:54, timon_111 napisał:

> Zarajev, bylo wczesniej.
>
> Ludzie nie sciagajcie. Jeszcze godzinka i 15 minut. Ja to sobie puszcze sciaganie,
wezme
> kompiel, zrobie kawe i cala noc gram :)


Czyli skąd będzie można pobrać , na oficjalnej stronie , lub coś ?



Tak z oficialnej Polskiej strony www.bfbc2.pl lub z www.battlefieldbadcompany2.com/beta

tak ze bedziesz mogl sciagnac i oficialnej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No drzemka dobrze mi zrobiła do tego skróciła mój czas jaki pozostał do tej bety.Moim zdaniem pobieranie tych badziewii jest stratą czasu . Poczekajcie już tylko godzinka została.Zapewne wszystkie te torrenty i inne paździewia ludzie podpisują pod BC2 żeby ludzi w bambuko porobić a przy okazji zawirusować komuś kompa itd.itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 17:07, Lolko13 napisał:

Ok to juz mozemy powolo podawac nicki zolnierzy, ja bede gral pod nickiem : AleXander-PL-

Dołączam się do wpisania nickq :) BartexooC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do dedykowanych serwerów. Jak wiadomo nie będą one dla karzdego, bo trzeba będzie je wynajmować. Więc jeśli nie jestem członkiem żadnego klanu bf bc2 to jestem skazany na serwery hostowane przez domowych użytkowników?
W Crysisie jest multi do 32 graczy (tak jak w najnowszym bf na PC), na serwerach są straszne lagi przy 8-10 osobach nie wspominając o 32...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 17:09, error721 napisał:

Mam pytanie co do dedykowanych serwerów. Jak wiadomo nie będą one dla karzdego, bo trzeba
będzie je wynajmować. Więc jeśli nie jestem członkiem żadnego klanu bf bc2 to jestem
skazany na serwery hostowane przez domowych użytkowników?
W Crysisie jest multi do 32 graczy (tak jak w najnowszym bf na PC), na serwerach są straszne
lagi przy 8-10 osobach nie wspominając o 32...



Jeśli cię stać na serwer to nie jesteś skazany.Pozatym w bfie zawsze można było pograć na mapie z botami bez graczy ale tego w becie chyba nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 17:09, error721 napisał:

Mam pytanie co do dedykowanych serwerów. Jak wiadomo nie będą one dla karzdego, bo trzeba
będzie je wynajmować. Więc jeśli nie jestem członkiem żadnego klanu bf bc2 to jestem
skazany na serwery hostowane przez domowych użytkowników?
W Crysisie jest multi do 32 graczy (tak jak w najnowszym bf na PC), na serwerach są straszne
lagi przy 8-10 osobach nie wspominając o 32...

KAŻDEGO -Crysis to imo. gra nienadająca się na multi i takie,nie dbają o nią i są lagi... CO do pozostałych,o ile wiem będzie wybieranie samemu servera i podobnie jak w innych BF np. 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 17:09, Damian2Bialas napisał:

Jak coś linki od Vale nie działają . Tzn archiwum ma 1,4 GB + jest chronione hasłem .
(którego jak łatwo się domyśleć nie podano)

Hasło mają podać o 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować