Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2010 o 18:15, Bartex69 napisał:

Wczoraj taki spam,a dzisiaj cisza...wow

Bo wszyscy już bete mają i albo mają lagi albo 20 fps :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra miażdży! Idę, ide. I nagle bam! Jebs, pizd obok mnie. Żyję dalej. Z naprzeciwka idzie kolo i bum, z bani mu krew się leje, jakbym mu czachę rozwalił. Gra świetna. Pograłem mało na razie. Ale bez lagów jakichkolwiek i z jedną wygraną rundą ;] Gra świetna jak na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hhehe to są uroki tej gry totalny chaos nigdy nie wiesz co sie wydarzy ja przed chwila przypadkiem 4x headshoty pod zad strzeliłem


Musimy się umówić na serwer jakiś i cały klan Gram PL hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę... 2,5 godziny się już ściąga i 17% przy necie 1,2mb... Ech jak zwykle złą stronę wybrałem. Wina strony - zły transfer czy po prostu dużo osób ściąga? Najpiew się z prędkością 130kb ściągało a teraz skacze, przed chwilą miałem... 6kb/s ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam problemów. Gra działa dobrze ( ~30 fps) przy BARDZO zadowalającej mnie fizyce, fragów wpada sporo, fajny teamplay. Czego chcieć więcej? imba gra, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta fizyka taka piękna nie jest bo rozwalić się da to co autorzy dali aby sie rozwaliło i a to nie jest wszystko jak zapowiadali

Szczególnie mi się nie podoba animacja śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 21:05, Karol44 napisał:

Ta fizyka taka piękna nie jest bo rozwalić się da to co autorzy dali aby sie rozwaliło
i a to nie jest wszystko jak zapowiadali

Szczególnie mi się nie podoba animacja śmierci

Ja widzę dosyć dużo zniszczalnych obiektów.. ba, rozwala się wszystko prawie( poza jedną rzeczą. Komedia, ale za chiny ludowe nie mogłem wywrócić znaku drogowego xD). Gra mi się naprawde fajnie, gra jakoś jednak działa, a tak jak wspominałem wyżej - wersja finalna będzie dużo lepiej zoptymalizowana...
P.S Animacja śmierci? O co chodzi? Ragdoll jest całkiem okej, może nie taki dobry jak w GTAIV, ale jest jak najbardziej do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, betkę ściągnąłem, miałem parę problemów z instalacją ale potem grałem już spokojnie. Oprócz jednego epizodu gdzie w ciągu 10 minut miałem 5 crashy, ale potem ściągnął się jakiś update i było okej. Lagów nie uświadczyłem, serwery dobre. Gierka jest dość chaotyczna, ale całkiem przyjemna. Irytyjące jest to, że by sprintować trzeba trzymać shifta, a nie jak w CoDzie, wystarczy kliknąć i biec do przodu. Trochę mam dziwne wrażenie przy chodzeniu, ale da się przyzwyczaić. Fraguje się całkiem przyjemnie, ale te cyferki z XP powinny być większe... to taki nawyk z innych gier - wyskakują mi widocznie punkty - wiem, że sfragowałem, a nie że przeciwnik się schował za skrzynką czy coś. Pseudo killcama mogliby sobie odpuścić bo w ogóle nie jest potrzebny a i kiepsko zrealizowany. Jeśli przeciwnik co nas zabił stoi pod ścianą to można mu zajrzeć pod pachę najwyżej. Szkoda że zniszczyć się da tylko to co zostało przewidziane do zniszczenia czyli ogrodzenia z siatki, płotki, murki z blachy itp ... a także ściany, ale tylko w wyznaczonych miejscach. W jedną ścianę można walnąć z granatnika i się pięknie rozwali, walnie się w drugą i zostanie nietknięta. Rozwalanie się domków to jeden wielki skrypt co zbytnio nie cieszy :F
Ogólnie - gierka zdaje się fajna, daje porządną ilość frajdy, jest ciekawa ale mimo wszystko ... MW2 u mnie wygrywa. Warto betkę ściągnąć i samemu pograć. Jak znam życie, kupię finalną wersję.
Aha i jeszcze się pochwalę świetną akcją :P Leci helikopter, ja stoję z paroma osobami na takim placyku. Nagle heli zniża lot i zaczyna kosić piechotę. Ja stałem od niego jakieś 50 metrów dalej. Walnąłem rakietę z RPG tak 30 metrów nad śmigłowcem. A on się akurat zaczynał wznosić :> Piękne bum było, piękne, świetnie udało mi się wymierzyć z wyprzedzeniem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 20:57, RazorBMW napisał:


Jeżeli rzetelnie zrobili te testy, to spoko, nie jest źle. AAx8 to przesada, tak samo DX10, założę się że przy maksymalnych detalach, DX9 i AAx4 większość testowanych kart dostanie 100% więcej FPS. No i należy pamiętać, że optymalizacja jak i nowe sterowniki mogą płynność w tej trze poprawić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie ma zbyt wielu sytuacji, by się położyć, jeżeli gra się assaultem (a na razie tylko tym expię), chociaż wiele razy jednak żałowałem, że nie mogę paść na ziemię. No i brak funkcji zmiany trybu ognia (półserie z FG42?).
No, ale dzisiaj zrobiłem best kill evah, kolesie stanęli w grupie na spawnie, nie wiem po co, środek walki, chyba się paczkami wymieniali, a ja im łup z granatnika... 4 kille na raz : D jeden przeżył, to go z pistoletu pociągnąłem. A i już PING jest w miarę i gra chodzi płynnie.

Co do wymagań... To prawda z tym prockiem, mam klawiaturę G15, która ma funkcję monitora wydajności na wyświetlaczu. Procesor jest używany tak 80-90% bez przerwy(AMD Athlon Dual Core 2.31), lepiej z ramem (mam 3.5 giga), 80 to raczej maks. FPS jeszcze nie sprawdzałem, ale przy Radeonie HD4870 1024 RAM na medium gram bez problemu, a nawet na tych detalach grafika jest wyśmienita wręcz (po przesiadce z max w Quake Wars, gdzie była oczywiście gorsza).

Sam gameplay... Cudo, dynamika, pomimo wielkich map nie ma ani chwili na przerwę, dzięki spawnowaniu za plecami kolegi zawsze można być w centrum akcji. Kupuję na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrywam się na boxie w przerwach między nauką do sesji i dla mnie rewelacja. Widać, że BC2 i MW2 mogą sobie równolegle żyć i za bardzo nie przeszkadzają sobie nawzajem, bo wrażenia z gry są sporo inne. MW2 wydaje się przy BC2 gierką arcade''ową. Nawet przyklad snajperki - w BC2 żeby zgarnąć headshot za gościa będącego w dużym oddaleniu, należy celować mu nad głowę. Im większa odleglosc tym bardziej nad głowę;) Do tego jeszcze strzelanie z wyprzedzeniem nad głowę, kiedy przeciwnik biegnie i po zabiciu takiego delikwenta mamy niesamowitą satysfakcję z fraga(x razy większą niz w mw2). Dalej jeśli chodzi o snajperów. To pojedynki snajperskiej przez "całą mapę" są świetne. Nie uświadczyłem tego typu pojedynków w mw2 raczej (moze na tej mapce z trawą można troszkę posnajperzyć, ale nie pamiętam jej nazwy;)). Dla mnie sprawa wygląda tak - chcę się rozerwać na szybko - odpalam MW2, chcę wymagającej gry, nastawionej maksymalnie na teamplay - odpalam BC2. I w ten sposób pogodzę obie gry;) Polecam wszystkim spróbować gry snajperem :)

PS. Super sprawą jest nóż, który nie jest taki super imba jak w MW2, satysfakcja z fraga tez ogromna,a do tego zbiera się i kolekcjonuje blaszki zabitych przeciwników (nieśmiertelniki) :) świetny pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam snajperem nie umiem w ogole grac... Czy do cholery tylko HS zabija ?! Celuja kolesia w klate i nie gina, trudno bylo mi kogos zabic. Gram przewaznie szturmowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z zrobieniem konta bo gdy robię nowe konto to mi pisze że account name is alredy used.Nigdzie nie widzę pola do wpisania nazwy konta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować