Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

No to jestem po przetestowaniu bety i muszę przyznać, że wygląda obiecująco :) Fajnie, że można wszystko rozwalać, dodaje to całkiem nieźle klimat, te spadające drzewa ^^ Idę sobie spokojnie a tu coś koło mnie wybucha i stojący obok słup przewraca się na mnie tracąc mi życia :) Ale można się też przyczepić np. do takiej pierdołki jak to, że patrząc w dół nie widzimy siebie czy też brak śladów na śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 15:14, lord0 napisał:

> Kurde, jakieś nieszczęście. Ciągle mnie wywala teraz z serwerów po jakiś 5-10 minutach.

tez to mam, na brytyjskim forum ea tez mi nie pomogli:
http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc-beta/881968-lost-connection.html#post12505288


Naprawione. Nie wiem jak. Czasami mi wywala, a czasami w ogóle. Polecam wyłączenie każdego komunikatora... Ew. Xfire sobie zostaw jeśli masz. I zrestartuj komputer, i wtedy dopiero to wyłącz.

Heh, 7500 pkt za jeden meczyk. Swoją drogą, dostałem "Squad Tactical Ops" za 5000 pkt, a dostaje się go po 200 spawnach innych na nas.

Gra się naprawdę świetnie... Ciekawe ile jest tematów na różnych forach nt. "celuje w głowę i nie nikogo nie zabijam!"... Bo chyba nie którzy nie wiedzą/ nie zauważyli, że naboje są teraz przyciągane przez ziemię, i nie ma bata, żeby trafić kogoś celując w głowę z pewnej odległości. Taka myśli mi właśnie przyszła jak stałem sobie spokojnie na najwyższym budynku przy pierwszych punktach obrony. Zabijałem innych snajperów, i tylko od czasu do czasu ktoś zadawał mi trochę obrażeń.

PS. Jakbyście nie wiedzieli, to już działa wyszukiwarka serwerów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 16:15, Lord_Polish napisał:

> > Kurde, jakieś nieszczęście. Ciągle mnie wywala teraz z serwerów po jakiś 5-10
minutach.
>
> tez to mam, na brytyjskim forum ea tez mi nie pomogli:
> http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc-beta/881968-lost-connection.html#post12505288


Naprawione. Nie wiem jak. Czasami mi wywala, a czasami w ogóle. Polecam wyłączenie każdego
komunikatora... Ew. Xfire sobie zostaw jeśli masz. I zrestartuj komputer, i wtedy dopiero
to wyłącz.

szczesciarz, ami cały czas wywala i nie moge sobie pograc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 20 kto może niech wejdzie na serwer multiplay bad comapny 2 .uk xxx zamiast xxx podam nr serwera przed 20 bo nie wiadomo który wolny będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 17:28, crash807 napisał:

Co to jest?


Namierzasz cel i przytrzymujesz LPM. Sprawi to, że z "nieba" spadną rakiety na dany cel ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie. Nie wiem napiszę tutaj.
Proszę o pomoc. Mam program fraps i kartę dźwiękową SoundMax. I program fraps nie nagrywa mi dźwięku. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 11:21, Outlander-pro napisał:

Wiesz, jak nie masz nic inteligentnego do przekazania, to lepiej się w ogóle nie odzywać
:)



To co powiedział lord0 jest bardzo mądre. Po prostu przyzwyczaiłeś się z CoD''a, że tam gdzie celujesz przez muszkę, dokładnie tam naboje lecą. Tutaj żeby zabić trzeba kolesia trafić kilkoma strzałami, tylko że celnymi. Co do snajperek, to wal w głowę i po problemie. IMO ta gra jest dużo bardziej hardkorowa od MW2 w którym zabić 20-30 osób na rundę to nie jest żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem z betą otóż ładuje mi się mapa i po chwili staje nic się nie dzieje te kółeczko po prawej na doje co się kręci zamarza i koniec
słyszę dźwięki z mapy ale nie chce mnie na nia przenieść
miał ktoś taki problem proszę o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile sama gra jest bardzo, bardzo fajna, o tyle jej optymalizacja na chwilę obecną wygląda jak jakiś żart. Na sprzęcie z podpisu (na którym to do dziś większość gier chodzi płynnie w maksymalnych, lub prawie maksmalnych ustawieniach), nawet po obniżeniu wszystkiego najniżej jak się da, gra nadal nie jest komfortowa (w czasie intensywnej walki fps potrafi spaść nawet do 15, zazwyczaj jest 20-25, więc i tak mało...). Słyszałem, że beta nie jest zoptymalizowana, no ale litości, to jest przegięcie po prostu... GTA IV i SW:TFU to przy becie BC2 rewelacyjnie zoptymalizowane gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 16:30, Amperomierz napisał:

Chętni do zagrania w demo na X360 zapraszam. Gamertag: AdiJacek

Ja jestem chętny mój tag to CrummyAdi087pl.
A tak poza tym demo na x jest bardzo fajnie.2 razy szybsza walka ni w jedynce, destrukcja ,quady(fajna jazda:) ) i oczywiście współpraca.To na razie tyle więcej będę testował w te 2 tygodnie (ferie!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 17:37, Wielki_Bubba napisał:

> Wiesz, jak nie masz nic inteligentnego do przekazania, to lepiej się w ogóle nie
odzywać
> :)
>


To co powiedział lord0 jest bardzo mądre. Po prostu przyzwyczaiłeś się z CoD''a, że tam
gdzie celujesz przez muszkę, dokładnie tam naboje lecą. Tutaj żeby zabić trzeba kolesia
trafić kilkoma strzałami, tylko że celnymi. Co do snajperek, to wal w głowę i po problemie.
IMO ta gra jest dużo bardziej hardkorowa od MW2 w którym zabić 20-30 osób na rundę to
nie jest żaden problem.


Popieram. I argument Outlandera o domniemanej casualowości (jakkolwiek to się odmienia) BC2 w porównaniu do MW2 jest całkiem chybiony. Przy gierce DICE, MW2 to arcade''owa strzelanka. Tutaj trzeba naprawdę dużego skilla żeby szybko kosić wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować