Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

W każdą grę do dobrego grania wystarczy 512, jeden mega to aż nadto, lagi w BC2 bardziej od kompa już zależą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

apropos administracji, tamta rzecz to nie byla oficjalna administracja.

chyba mi ulzylo, nie doczytalem dokladnie ale chyba jest dobrze!
http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2010/02/05/remote-administration-interface-for-bfbc2-pc.aspx##
apropos administracji.

Beta PC jest chyba w wersji RC2 a jest wersja RC5 zdaje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się dziś tankami i muszę przyznać że dawno takiej frajdy w jeżdżeniu i strzelaniu nie miałem, ostatni raz chyba w ET:QW - Tytanem, bardzo dobra mechanika pojazdów kołowych, latajek nie mam okazji dorwać w łapki bo zawsze ktoś mnie ubiegnie.
Na początek maszyna z rosyjskiej stajni ownuje wszytko, dobry zasięg, moc w dziale i w miarę szybkie przeładowanie, sama przyjemność użytkowania.
Całość jest niemal idealna o ile reszta ludzi jest w miarę ogarnięta i daje wsparcie tankowi, samotny szarżujący czołg aż się prosi o kilka gongów z jakiegoś PF-a, a tych nigdy nie brakuje we wrogiej drużynie. No i do tego jeszcze pod koniec, ostanie 2 bazy, latajki stają się strasznie upierdliwe z dobrym pilotem, aczkolwiek przy odrobinie szczęścia daje radę ja zestrzelić za pomocą działa :D
Co najbardziej denerwuje, że człek ulotni się szybko z pola bitwy i zaczyna reperować, w tym czasie jakiś młotek wsiada na miejsce drajwera i gna przed siebie, przy odrobinie szczęścia wpadnie na jakaś zabłąkaną minę lub zjedzą go PF-y, przy mniejszej dozie wyskoczy z tanka a sam pojazd mocno uszkodzony przejmie wróg, chyba nie należy tego już dalej komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie najgorsze jest jak ukradną pojazd i nie można go rozwalić, bo nic się wtedy nie spawnuje dalej, tylko trzeba czekać aż czołg zostanie zniszczony. Ja osobiście wolę Bradleya, ale ten ruski też dobry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie się jakaś dobra dusza chcąca się podzielić kluczem do bety na PC? Ehhh, nie cierpię tak sępić ale jestem w desperacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 00:35, Abdell napisał:

Znajdzie się jakaś dobra dusza chcąca się podzielić kluczem do bety na PC? Ehhh, nie
cierpię tak sępić ale jestem w desperacji :)

na fileplay co pełną godzinę rozdają klucze, mój kolega dostał, więc może spróbuj?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Devsi mają na swój użytek konsolę administracyjną, ale to produkt tymczasowy, wraz z premierą stworzona zostanie uproszczona konsola dla pospólstwa.

Also this:

While we ensure that there is a solid administration interface, we are not creating any fancy tools. Why not? Because the community will do a much better job! RSPs have already been using the interface for weeks, and several people are working on user friendly tools. We will continue to improve the protocol with functions that are necessary to make good tools.


When Closed Beta Server R5 (yes, we have already patched the game servers 3 times. I love our new patching system) is released, the RSPs will be allowed to expose the Remote Administration interface on their servers to the public... and we will publish the FULL protocol specification. You have my word on that.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 11:36, Araondoion napisał:

hmm ok, jakos nie zauwazylem odpowiedzi. Ale w sumie wtedy pytalem czy bede mogl zmienic
full polska na full ang.


Srry, że nie doczytałem, ale zapewne będzie taki wybór ponieważ mam kilka gier, które EA wydał w niedalekiej przeszłości i we wszystkich jest wybór kinowej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba czegoś tu nie rozumiem. Mam ponad 7k pkt. doświadczenia, powinienem mieć więc drugi level jak się patrzy ;P
Tymczasem komputer jako "current level" wskazuje nadal pierwszy. To samo odnośnie czasu gry - na pewno było to więcej niż 3,5h. Co się dzieje? Gram na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do adminowania serwerów. Ktoś pisał że mało możliwości. Właśnie dostałem wiadomość od i3D.net :
Our advantages:

* Complete debranded servers (own hostname!)
* Full support of the BC2CC tool!
* Direct access to Punkbuster screenshots!
* The lowest pricing
* The best hardware: Dell QuadCore Xeon servers
* Complete control of the gameserver through the controlpanel (start/stop/restart/reinstall/support)
* No limit on datatraffic
* 1000 mbit connections with the internet
* Flexible support - expansion, need help, we take care of all of it
* Flexible support - phone, mail, live chat and through tickets
* Support in English, Dutch and German!
* You can rent a cheap all-codecs Teamspeak or Ventrilo voiceserver
* Stability: i3d is one of the larger game providers worldwide with 7000 game servers online
Dodam, że: Pre orders for Battlefield Bad Company 2 are available for 21,90 Euro a month in Frankfurt (Germany), Amsterdam, Rotterdam, Paris, London, New York, Dallas and Los Angeles.
Visit our website to order: http://www.i3d.net/battlefield-bad-company-2-ranked-game-servers.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 11:56, Woo-Cash napisał:

Chyba czegoś tu nie rozumiem. Mam ponad 7k pkt. doświadczenia, powinienem mieć więc drugi
level jak się patrzy ;P
Tymczasem komputer jako "current level" wskazuje nadal pierwszy. To samo odnośnie czasu
gry - na pewno było to więcej niż 3,5h. Co się dzieje? Gram na PS3.

Ostatnio są wielkie błędy z poprawnym naliczaniem expa. Ja raz miałem 1k do lvl up potem 5k a następnie -3,5k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 12:10, Woo-Cash napisał:

Ale rozumiem, że wyniki z dema przechodzą do pełnej wersji?? Dane są zapisywane do konta
PSN?

Sam nie jestem pewien czy dane zostają. Wiem, że nick zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować