Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2010 o 23:53, Kamiloos napisał:

Wie ktos gdzie mozna jeszcze dorwac klucza do bety? :)


Dołączam się do pytania. Mam tydzień wolnego i chętnie bym pośmigał w to cacuszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 00:14, Citkowsky napisał:

Dołączam się do pytania. Mam tydzień wolnego i chętnie bym pośmigał w to cacuszko:)

Chcesz jeden to napisz na gg -

Spoiler

13923094

. Mam jeden wolny, a i tak nie mam co z nim zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 22:33, donard napisał:

> Czy ktoś może wie czy da rade zmienić rozdziałkę na mniejszą ?Na 800x600 Bo 1024x768

> jest nie dla mnie :P
> Procek mam zbyt kiepski, żeby w miarę wszystko dźwigał.
Dokumenty/bfbc2/settings/edytuj/i ustaw rozdziałke


Dzięki, zaraz zobaczę czy hula :)

Tak poza tym to ja mam wolny jeden klucz bo dostałem od gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem, ze teraz tych kluczy posypalo sie od groma, a na fileplanet juz ich nie rozdaja. Gdyby ktos mial jeden zbedny klucz i mogl przeslac na kaishaku27@gmail.com bylo by super ;) Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 00:23, Damianuss1 napisał:

>.............



Siedze w sali komputerowej na uczelni i tu gg nie ma. <jeżeli możesz to wyślij mi go na gg: 8339104. Odbiorę jak będę w domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 11:24, Araondoion napisał:

czy bedzie mozna gdzies w polsce kupic pudelkowa angielska wersje gry?


nic nie stoi na przeszkodzie aby zamówić sobie go np. w amazonie brytyjskim. Często są tam promocje na nowe produukty i łącznie z wysyłką zapłacisz mniej więcej tylko co w polsce kupując polską wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 11:24, Araondoion napisał:

czy bedzie mozna gdzies w polsce kupic pudelkowa angielska wersje gry?


Amazona bym nie polecał ze względu właśnie na wysyłkę - drogo dosyć mają ;) Na thehut.com i zavvi.co.uk również są duże promocje, a wysyłka kosztuje 1funta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 11:28, Araondoion napisał:

ale pewnie bede musial dluzej czekac? ;)


za granicą gra jest albo wydawana pare dni wczesniej albo w tym samym dniu. Wysylka z UK do Polski z amazona trwa 5 dni roboczych. Skoro chcesz miec ang wersje to chyba prościej sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 11:27, Mikex napisał:

> czy bedzie mozna gdzies w polsce kupic pudelkowa angielska wersje gry?

Amazona bym nie polecał ze względu właśnie na wysyłkę - drogo dosyć mają ;) Na thehut.com
i zavvi.co.uk również są duże promocje, a wysyłka kosztuje 1funta ;)


za wysyłkę dysku 3,5'' wraz ze wszelkimi podatkami itp zapłaciłem 4,5 funta. Paczka doszła po 4 dniach. Dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości odpaliłem Bad Company 2 na CD2 2.2 GHz, 1GB RAM i ATI x1650 i o dziwo gra działała nie najgorzej. Co prawda spadki FPS były momentami irytujące, ale spodziewałem się pokazu slajdów i rozkraczonej grafiki. Jeżeli BC2 ma być znacznie bardziej zoptymalizowana w finalnej wersji, to może mógłbym nawet myśleć o komfortowej grze. :D

Ale myślę też nad poświęceniem moich funduszy na kartę typu GeForce GTS250 (ew. coś innego) i dodatkowy ram. Pograł bym wtedy komfortowo na średnich (procek)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 13:17, Mars napisał:

Ale myślę też nad poświęceniem moich funduszy na kartę typu GeForce GTS250 (ew. coś
innego) i dodatkowy ram. Pograł bym wtedy komfortowo na średnich (procek)?

Nope. Do komfortowej gry na medium już trza proca 4 dzeniowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 13:20, Kirabaxior napisał:

Nope. Do komfortowej gry na medium już trza proca 4 dzeniowego.

bullshit. Mam 2 rdzeniowke, ktora i na high bez antialiasingu pojdzie. Poki co w becie tylko medium dziala.

i nie polska wersja zabija klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 13:17, Mars napisał:

Z ciekawości odpaliłem Bad Company 2 na CD2 2.2 GHz, 1GB RAM i ATI x1650 i o dziwo gra
działała nie najgorzej. Co prawda spadki FPS były momentami irytujące, ale spodziewałem
się pokazu slajdów i rozkraczonej grafiki. Jeżeli BC2 ma być znacznie bardziej zoptymalizowana
w finalnej wersji, to może mógłbym nawet myśleć o komfortowej grze. :D

Ale myślę też nad poświęceniem moich funduszy na kartę typu GeForce GTS250 (ew. coś
innego) i dodatkowy ram. Pograł bym wtedy komfortowo na średnich (procek)?

procek musisz podkręcić, masz core 2 duo więc te 700 mhz masz za darmo na chłodzeniu które jest w zestawie. Co daje bardzo już duży przyrost mocy. Do tego, lepiej mimo wszystko kupić ATI, chyba że chcesz płacić dodatkowe 2 stówy za logo zielonych. Mój radek starcza obecnie do wszystkich gier, a w Crysisie radzi sobie na Very high w DX10. Cena? 400 zł. Ihmo świetna karta
@Kirabaxior
Polska wersja ssie, mam nadzieje ze bedzie sie dalo zainstalowac ang, bo zazwyczaj tak robi EA. Do tego nie gadaj ty tu nic o kwestiach czysto technicznych, bo jeszcze wczoraj twierdziles ze gra ma lock na 30 fps xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować