Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Do tego w becie i7 gf295 ludzie maja problemy z braku optymalizacji, wiec co tu o fpsach mowic.

bedzie mozna dubbing zmienic na kinówke, co jeszcze jestem w stanie zniesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko czy w becie można pograć w inne tryby lub plansze. Wczoraj miaem tylko tyle czasu żeby ogólnie zerknąć na BC2 i mocno mnie zaintrygowała, ale pograłem tylko na planszy o nazwie Port Valdez czy dzisiaj jak wrócę do domu mam szanse pograć w coś innego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 14:53, Zand79 napisał:

Takie pytanko czy w becie można pograć w inne tryby lub plansze. Wczoraj miaem tylko
tyle czasu żeby ogólnie zerknąć na BC2 i mocno mnie zaintrygowała, ale pograłem tylko
na planszy o nazwie Port Valdez czy dzisiaj jak wrócę do domu mam szanse pograć w coś
innego? ;)

No w becie niestety nie:P, Ale gra i tak jest super, martwi mnie tylko ze ma być jakiś ingame store z dlc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 14:53, Zand79 napisał:

Takie pytanko czy w becie można pograć w inne tryby lub plansze. Wczoraj miaem tylko
tyle czasu żeby ogólnie zerknąć na BC2 i mocno mnie zaintrygowała, ale pograłem tylko
na planszy o nazwie Port Valdez czy dzisiaj jak wrócę do domu mam szanse pograć w coś
innego? ;)

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2010 o 14:56, Vantor_Zorin napisał:

No w becie niestety nie:P, Ale gra i tak jest super, martwi mnie tylko ze ma być jakiś
ingame store z dlc :/


teraz ingame store z dlc jest w każdej nowej grze nawet w mass effect 2 który nie ma trybu multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 21:31, zBiK93ck napisał:

W twoim przypadku karta nieco mocniejsza od tej 2600 pro.

Masz ten sam problem?

Tak mam ten sam prbolem i kolega z radeonem 3570 HD bodajże też ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2010 o 14:56, Vantor_Zorin napisał:

No w becie niestety nie:P, Ale gra i tak jest super, martwi mnie tylko ze ma być jakiś
ingame store z dlc :/


No to mnie zraniłeś. Trudno ale i tak już zamówiłem pre-ordera wczorajsze spojrzenie wystarczyło żeby docenić potencjał.
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno pytanko czy po zainstalowaniu pełnej wersji będę mógł grać na tym samym koncie co w bete czy będę musiał levelowac od początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 15:53, Zand79 napisał:

A jeszcze jedno pytanko czy po zainstalowaniu pełnej wersji będę mógł grać na tym samym
koncie co w bete czy będę musiał levelowac od początku?

Ogólnie to nick zostanie. Co do statystyk to nie wiem ale powinny zostać ponieważ jest ograniczenie na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 14:59, kosaqz napisał:


> No w becie niestety nie:P, Ale gra i tak jest super, martwi mnie tylko ze ma być
jakiś
> ingame store z dlc :/

teraz ingame store z dlc jest w każdej nowej grze nawet w mass effect 2 który nie ma
trybu multi

Tak tylko pytanie co w nim będzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja dorzucę kilka swoich groszy do tematu battlefielda, patrzę jednak na tą grę z dwóch poziomów z poziomu gracza Pecetowego no i z poziomu gracza Ps3 - i przyznać muszę, że takiego komfortu gry na serwerach jaki miałem grając na ps3 nie uświadczyłem grając na Pc-cie, niestety wieczne lagi gry pecetowej mimo tego iż wybieram serwery o najniższym pingu uniemożliwiały mi jak na razie przyjemną grę - taki mankament PC-towej wersji...

Sam na chwilę obecną bardzo mocno zastanawiam się nad tym którą wersję nabyć - pewnie i tak skończy się to kupieniem gry na PC-ta i PS3 - niestety muszę przyznać, iż gra na ps3 jest o wiele prostsza niż ta na PC-cie niby ten sam tytuł a jednak grając na konsoli nie ma problemu zdobywać bardzo sporą ilość fragów, celowanie nie musi być aż tak dokładne, a kwestia 5 headshotów pod rząd w odstępie minuty jest czymś do osiągnięcia, tutaj wygrywa wersja PC-towa niestety przegrywa co się tyczy optymalizacji, bowiem straszliwie cierpi mój komputer podczas grania w tego Battlefielda, z innymi grami nie mam żadnego problemu hulają sobie w najwyższych rozdziałkach w max detalach a tutaj, cóż detale mogę ustawić wyższe niemniej jednak przy ustawianiu Antyaliasing-u troszkę powyżej 1 - gra zaczyna się męczyć i zacinać, cóż nie jestem na tyle szalony by zmieniać komputer dla jednej gry, zobaczymy jak będzie dalej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 19:12, Buhahahahaha napisał:


Musisz zmienić nazwę exe gry (gry, nie update) w jej folderze na BF2. Mi pomogło

PS Ja mam radeona HD 3870 :P

jeszcze raz co musze miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lagów nie mam, ale nie potrafię za cholerę ustawić sensownego sterowania na padzie dla helikoptera na PC. A tym mały sterowanym przez takie śmieszne urządzenie nie potrafię się wznieść, więc start wygląda jak samolotowy.

Co do sklepu ingame, CoD MW2 jakoś takiego nie posiada, a stary nie jest. Takie zagrywki twórców ogólnie rzecz biorąc mi się nie podobają, chociaż zobaczymy co będzie można tam kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wczoraj grając byłem cholernie wkurzony. Myślałem odinstaluję betę i pójdzie w KOSZ.
Ta optymalizacja mnie wkurza :P Zmieniłem rozdziałkę 640x480 i już jest jak dla mojego PC lepiej.
Gdybym miał o niebo lepszy sprzęt. To dziś z miejsca zamówiłbym już dla siebie gierkę... i teraz jestem w rozpaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza częste podawanie fałszywej liczby graczy na serwie.Często jest tak, że pokazuje 28, a przy próbie podłączenia "serwer jest pełny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 19:26, czupryn napisał:

Ja tam lagów nie mam, ale nie potrafię za cholerę ustawić sensownego sterowania na padzie
dla helikoptera na PC. A tym mały sterowanym przez takie śmieszne urządzenie nie potrafię
się wznieść, więc start wygląda jak samolotowy.

po co pad? Sterowanie klawiatura i myszką jest bardzo wygodne, i lata się tym dobrze, jak się ogarnia. to małe ''coś'' to UAV, co do którego zreszta mam pytanie. Uniesienie sie w gore to R, a w dol F. Tyle.
Co do mojego pytania - kumpel z X360 mówil mi cos, ze UAV ma miniguny. Widzialem tez ze ktos napierdzielal z nich na trailerze. Moze mi ktos powiedziec, co musze ''wsadzic'' do swojej klasy zeby te miniguny miec, i jak z nich strzelac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 19:26, czupryn napisał:

Ja tam lagów nie mam, ale nie potrafię za cholerę ustawić sensownego sterowania na padzie
dla helikoptera na PC. A tym mały sterowanym przez takie śmieszne urządzenie nie potrafię
się wznieść, więc start wygląda jak samolotowy.

Co do sklepu ingame, CoD MW2 jakoś takiego nie posiada, a stary nie jest. Takie zagrywki
twórców ogólnie rzecz biorąc mi się nie podobają, chociaż zobaczymy co będzie można tam
kupić.


Sterowanie helikopterem jest tak trudne, że trzeba operować nim padem? Ja dopiero zacznę grę, jak dostanę klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować