Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2010 o 23:10, Redjevel napisał:

/.../


Ale ja mówię o wersji na ps3, która w empiku w pre-orderze jest za 229,90 zł i pewnie nie dołączają do niej kodu na broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 23:04, Michu94x napisał:


> /.../

"Nakład wyczerpany".
Więc jednak będę musiał zamówić tą zwykłą edycje. :(


Poszukałem trochę w innych sklepach i rzeczywiście nigdzie nie ma. Dobrze, że złożyłem preorder wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 23:14, Michu94x napisał:


> /.../

Ale ja mówię o wersji na ps3, która w empiku jest za 229,90 zł w pre-orderze i pewnie
nie dołączają do niej kodu na broń.


Nie kupuj za 229zł, pójdziesz do sklepu na premiere lub nawet przed zależy kiedy dostawa będzie (akurat u mnie wszystko jest dzień lub dwa przed premierą no może oprócz mw2 tak było) i kupisz za te 199zł po co się spieszyć, "oni" tylko żerują na takich, co chcą szybciej, szybciej, a taki zwykły kowalski, przyjdzie do sklepu dzień przed premierą i kupi syneczkowi na urodziny ostatnią edycje limitowaną Bad company 2...

*Ciekawe czy będzie taki sam tłok jak na premierę modern warfare 2 gdzie dosłownie, jeszcze nie wyciągnęli gier z pudła, a już było ono puste ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pobije. Musiało by mieć taką samą kampanię reklamową. No i oczywiście musiałbyś najpierw przed premierą zobaczyć pół kampanii... A gry które miały reklamy w telewizji to o ile pamiętam: Sims 3, i ostatnio Heavy Rain.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czwartego bądź piątego. Mają dwa dni na przysłanie po wysłaniu, ale zazwyczaj dostarczają dzień po nadaniu paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 01:39, bor_belial napisał:

jest napisane, że kod na broń się dostaje po zapłacie.. ktoś już ma ten kod? bo u mnie
się nie pojawił ...

może kod się pojawi po wysłaniu towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w obie bety. Africa Harbor na PS3 i Port Valdez na PC.
Dzieje się duży chaos, czasami nie wiadomo co robić. Gra jest tak zrobiona.
I co do porównania z MW2 muszę coś powiedzieć.

BC2 to gra dla hardcorowców. Tylko doświadczeni gracze którzy grali już w bardziej taktyczne FPSy przetrwają.

Jeśli chodzi o graczy którzy od 2007 grali w MW1 a teraz w MW2, i jak się przeniosą na Bad Company 2 to będą tak w tyłek dostawać że wrócą do MW2 szybko. Ci którzy grają w MW przyzwyczaili się że praktycznie za każdym razem gra się tak samo i w ogóle brak jakiejkolwiek swobody działania szybko się zawiodą. Tu nie ma żadnych skryptów.
Przeciwnik może cię przechytrzyć. No po prostu można powiedzieć że musisz kombinować bo za każdym razem gra się inaczej.

Ogólnie gra kozak. Byle do przyszłego tygodnia. Let the war begin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 00:25, Michu94x napisał:

AKS-74U jest do zdobycia tylko poprzez kodzik.


Od kiedy? Jest to normalna giwera dla Inżyniera, dostępna przy 27000 EXP. Owszem, odblokowanie jej trochę potrwa, ale bynajmniej nie jest to exclusive dla EL. Ustalmy raz na zawsze: Edycja Limitowana NIE ZAWIERA żadnych exclusive''ów. Wszystkie przedmioty, na które są w niej kody, są do odblokowania w grze w miarę postępów. Jeśli ktoś ma ochotę bulić słono za coś, co i tak dostanie, to proszę bardzo. Ale nie dorabiajmy do tego bajek, dobrze?


A z innej beczki: w ramach walki z nudą (czyli czekania na BC2), odświeżyłem sobie Battlefield Heroes. Odnoszę wrażenie, że jakby łatwiej się teraz grało... A może to tylko złudzenie? Nic to - tydzień BF:H, a potem już tylko BC2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2010 o 09:40, Ringno5 napisał:

/.../


Całe szczęście! Już myślałem, że sobie nie postrzelam z tej broni, a odblokować nie problem. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 10:20, Michu94x napisał:

Całe szczęście! Już myślałem, że sobie nie postrzelam z tej broni, a odblokować nie problem.
:]


Dokładnie. Dlatego właśnie odpuściłem sobie EK, która tak naprawdę nie jest EK (bo, jak dla mnie, prawdziwa EK powinna zawierać elementy niedostępne poza nią - vide STALKER, który na długo pozostanie dla mnie wzorem), wolę zapłacić mniej za zwykłą edycję i mieć satysfakcję z tego, że cały sprzęt, z jakim gania moja postać, zdobyłem wlasnoręcznie.

6 dni zostało... Cyk, cyk, cyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 09:35, Slappy napisał:

Grałem w obie bety. Africa Harbor

ARICA, nie africa. omfg

Dnia 27.02.2010 o 09:35, Slappy napisał:

BC2 to gra dla hardcorowców. Tylko doświadczeni gracze którzy grali już w bardziej taktyczne
FPSy przetrwają.

h@h@h@h@h@h@h@h@ Jeżeli BC2 to gra dla hardkorowców to MW2 jest najlepszym multiplayerem do rozgrywek sieciowych profesjonalnych, a na mnie wołaj Sherlock Holmes.:D

Dnia 27.02.2010 o 09:35, Slappy napisał:

Jeśli chodzi o graczy którzy od 2007 grali w MW1 a teraz w MW2, i jak się przeniosą na
Bad Company 2 to będą tak w tyłek dostawać że wrócą do MW2 szybko. Ci którzy grają w
MW przyzwyczaili się że praktycznie za każdym razem gra się tak samo i w ogóle brak jakiejkolwiek
swobody działania szybko się zawiodą. Tu nie ma żadnych skryptów.
Przeciwnik może cię przechytrzyć. No po prostu można powiedzieć że musisz kombinować
bo za każdym razem gra się inaczej.

nom. Jak grają amerykańskie dzieci które nie mają głosników/słuchawek i mózgu, to potem jest ze sie cheatuje jak sie wejdzie od dupy i na refleks wszystkich zdejmie. Uzywanie mózgu w grach nie boli, tak samo jak wlaczenie dzwieku i nasluchiwanie przeciwników. Ta gra jest tak banalna jak cholera, a mimo wszystko wciąga. I nie mów panie że duży recoil, że to, że tamto, bo tu się ze szturmówki da snajpera utłuc bez większego wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 11:51, donard napisał:

> 6 dni zostało... Cyk, cyk, cyk...
A piraci już pobierają/grają w polską wersję językową :/

A niech se pobierają/grają. Gra jest nastawiona w 90% na Multiplayer, single to tylko dodatek, Ściąganie nie daje im prawie nic, gdzie tu sens? ja spokojnie odkładam kasę i kupie jak tylko będe miał za co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie proste:

Czy po kupieniu zwykłej edycji będę mógł ustawić dubbing na angielski i na oryginalne okrzyki podczas bitwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować