Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Właśnie, a jeśli chodzi o dubbing to widzę, że będzie on bardziej komediowy, bo przecież Cezary Pazura nie ma jakiegoś "wojskowego" i zaciętego głosu. Jestem tylko ciekaw, czy poprawili optymalizację i jak będzie wyglądać gra na moim kompie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 12:16, Sipso2008 napisał:

Czy po kupieniu zwykłej edycji będę mógł ustawić dubbing na angielski i na oryginalne
okrzyki podczas bitwy?


Nie wiadomo. Ale w opcjach bety była opcja "Voicecover language" - można było ustawić albo Original, albo Localized. Więc jest nadzieja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 07:50, PJ_MW napisał:

ciaho

U mnie było lipnie. Od 5-7 fps podczas strzelania na full servie do 35 podczas biegu na 10 osobowym servie. Grałem na low, anizo 4, rozdzielczość 1280x1024. EDIT. Wyłączone HBAO i cośtam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie jest napisane, że jest to edycja kolekcjonerska. Na opakowaniu napisano "LIMITED EDITION", a więc edycja limitowana dostępna tylko poprzez preorder z kilkoma perkami, które dostajemy na starcie . Co do ceny LE to sklepy ją zawyżają, oficialnie jest taka jak w wydaniu standardowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem. Apeluję do wszystkich, których NIE MA NA TEJ LIŚCIE http://www.gramcompany2.games24h.pl/ aby napisali do mnie swój nick na gram.pl , nick w BC2 oraz czy posiada gramsajta i avatar. PS. Dodałem do listy linki do gramsajtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, zastanawiam się, czy brać normalną edycje z Media Marktu czy z gramera. Bo mi tam wcale nie zależy na tym karabinku, wolę sam sobie wszystko zdobyć. W MM będzie o jakieś 25 zł taniej, bo jeszcze koszty wysyłki (a w MM pewnie gra będzie kosztowała 119 zł), tyle, że pewnie będę musiał pojechać z bratem, bo znając życie znowu trafię na tę nawiedzoną jędze co mi Left 4 Dead 2 nie sprzedała. A pewnie tam nadal pracuje, bo ostatnio ją widziałem. Ale chyba wezmę z MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 14:11, donard napisał:

Sorry za post pod postem. Apeluję do wszystkich, których NIE MA NA TEJ LIŚCIE http://www.gramcompany2.games24h.pl/
aby napisali do mnie swój nick na gram.pl , nick w BC2 oraz czy posiada gramsajta i avatar.
PS. Dodałem do listy linki do gramsajtów.


A too mnie też dodaj
gram.pl- Redjevel
Bad company 2- Redjevel
Gramsajt- Jest
Avatar- Jest :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jak widzimy mamy pudełeczko z Bad company 2 na playstation3 widzimy też zawartość tak więc to nie fake no ale kto by robił fake na parę dni przed premierą.

20100227155108

20100227155215

20100227155259

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 14:11, donard napisał:

Sorry za post pod postem. Apeluję do wszystkich, których NIE MA NA TEJ LIŚCIE http://www.gramcompany2.games24h.pl/
aby napisali do mnie swój nick na gram.pl , nick w BC2 oraz czy posiada gramsajta i avatar.
PS. Dodałem do listy linki do gramsajtów.


Czy ci co nie mają jeszcze gry mogą się już jeszcze zapisywać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ten andy zakończył transmisję no ale pewnie i tak znajdzie się na xfire jakieś inne video live z bc2 w końcu gra wyciekła... nie wiem jak można było do tego dopuścić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, smiesznie troche to wszystko wyglada, piraci przechodza wlasnie w tym momencie drugi raz kampanie w BF, a ja placac za pre order dostane kopie gry dopiero za pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 17:41, xexexe napisał:

Heh, smiesznie troche to wszystko wyglada, piraci przechodza wlasnie w tym momencie drugi
raz kampanie w BF, a ja placac za pre order dostane kopie gry dopiero za pare dni.


No niby tak na Xbox.com można znaleźć ludzi co już grają/grali i przeszli Bad company2 a o pctowcach nie wspomnę,
bo teraz pewnie w sieci roi się od linków skąd można ściągnąć Bc ale tam, lepiej kupić pełną wersję i cieszyć się multi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co oglądać te filmiki skoro za kilka dni sami będziecie robić to samo? Lepiej samemu bawić się zabawką niż patrzeć jak robi to ktoś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 18:09, Diverso napisał:

Po co oglądać te filmiki skoro za kilka dni sami będziecie robić to samo? Lepiej samemu
bawić się zabawką niż patrzeć jak robi to ktoś inny.


Wiem dlatego patrz tylko na pierwsze 20 sekund nie chce sobie zepsuć zabawy, już wyobrażam sobie te rozmowy na łódce w polskiej wersji językowej ehh... kampania wydaje się lepsza od mw2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować