Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2010 o 14:31, xexexe napisał:

Nie pierwszy raz sie zdarza cos takiego,
ze z Gramu zamawiam pre-order a gram ostatni heh


No to ciekawe, bo do mnie gra już została wysłana i dojedzie jutro. Jeśli żałujesz kilka złoty na kuriera to tak jest :P

BTW Konta z bety w końcu działają, czy nie? Widzę, że niektórzy już się cieszą grą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ja tez wlasnie wrocilem z M1 w Krakowie i udalo mi sie kupic edycje limitowana za taka sama kase jak zwykla czyli 129 zl :))) oczywiscie mowa o wersji na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi powie, jak to możliwe, że zamawiając grę u wydawcy, składając zamówienie już w listopadzie, zagram później, niż klienci Saturna i MM? Patologia, Gram.pl jak zwykle pokazuje, że zamówienia przedpremierowe dostarczane są po premierze. To już kolejny raz, gdy zostałem w ten sposób wyrolowany, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAAAAK!! Nareszcie gra jest w drodze do mnie!!! Teraz pozostaje tylko czekać na kuriera!!!! Jeszcze w to nie wierzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamówiłem BFa... Ale nie ma przy nim napisu PRE-ORDER... Wysyłka jutro... Będzie w czwartek (jako Preorder) czy w piątek (normalna premierówka)? Bo chciałbym w to pograć z godzinkę przed sprawdzianem z polaka ;D

EDIT: Na YT jest masa filmów z PL dubbingiem... Postarali się, super im to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam to napisane "pakowanie i przygotowanie do wysyłki" To grę mi wyślą jutro??
Ps a w zamówieniach mam to "zamówienie nr XXXXXXXXXXXX: złożone Nd, 21.02.2010, wysłane: Wt, 02.03.2010"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak. Chociaż ja bym nie zwracał uwagi na status zamówienia, bo czasem w ogóle mi się nie aktualizują, a paczka i tak dochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 15:29, bor_belial napisał:

już dostałem numer listu przewozowego, hihihi, ale fajnie xD


łeeee, to tylko z info, ze oni dostali info, ze bedzie taka przesyłka... ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 17:54, Slova napisał:

Niech ktoś mi powie, jak to możliwe, że zamawiając grę u wydawcy, składając zamówienie
już w listopadzie, zagram później, niż klienci Saturna i MM? Patologia, Gram.pl jak zwykle
pokazuje, że zamówienia przedpremierowe dostarczane są po premierze. To już kolejny raz,
gdy zostałem w ten sposób wyrolowany, dziękuję.



Dokladnie tak jak i ja. Gre zamowilem na dlugo przed premiera. I Co ? Nie dosc, ze piraci graja pare dobrych dni wczesniej przede mna to i Ci co o tej grze dowiedzieli sie niedawno moga juz popierniczac do sklepu po udany zakup. Z jednej strony to jest zalosne, a jeszcze z innej smieszne. Nie szanujecie swoich klientow i mowei to nie pierwszy raz, ale raczej juz ostatni.

Taka jest prawda, niezly nam wykreciliscie walek, oj naprawde niezly - i ja rowniez dziekuje...

Do kolegi wczesniej - nie pozalowalem pare zloty wiecej na kuriera, ba - na gram.pl dostepny jest tylko kurier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jego głos wogóle nie pasuje do jego postaci, ale kwestię wymawia świetnie. Ogólnie polonizacja na bardzo wysoką ocenę, a jedyny minus to właśnie Pazura. Ale jest dużo bluzgania, śmiechu. Jest wręcz idealnie.

Ja już grę skończyłem. Chodź krótka i gorsza od kampanii znanych z obu części Modern Warfare to i tak jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować