Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2010 o 13:17, acardo napisał:

Witam.

Właśnie wpadł do mnie kurier z BC2 ale w pudełku z grą nie widzę żadnego kodu odblokowywującego
dodatkowe 2 mapy - czy gram.pl będzie wysyłał go e-mailem ?

Ps: Jeśli takie pytanie się już pojawiło to przepraszam ale trochę mnie to zaniepokoiło.

Też się zdziwiłem ale one są wbudowane. PS. Macie jakiś sposób na wejście na jakiś server? Ja mam ekran grywanie, sekunda czarnego ekranu,wgrywanie zamieniające się w czarny ekran, zostałeś wyrzucony z gry :/ Mam tak na każdym serverze :/ nawet na pustych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówienia wysłane

* zamówienie nr QH01681070: złożone Pt, 15.01.2010, wysłane: Wt, 02.03.2010


Piszę tu bo chodzi o tę grę , czy to oznacza, że moje zamówienie czeka na odbiór w salonie czy dopiero jedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem limitowaną edycję gry, po wpisaniu kodu na bronie dostałem komunikat, że są gotowe do ściągnięcia, gdzie mam je ściągnąć? W grze nic mi się nie pokazało oprócz komunikatu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 13:36, wilqu94 napisał:

Zamówienia wysłane

* zamówienie nr QH01681070: złożone Pt, 15.01.2010, wysłane: Wt, 02.03.2010


Piszę tu bo chodzi o tę grę , czy to oznacza, że moje zamówienie czeka na odbiór w salonie
czy dopiero jedzie?



Gdy gra dotrze do Sferisa dostaniesz maila : Twoje zamówienie z GRAM.PL o numerze XXXXXXXXX jest gotowe do odbioru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz na kilka pytań
Mapki ściągane są podczas pierwszego uruchamiania gry - autopatcher pyta czy zainstalować aktualizacje.
Bronie - wpisujesz kod, po czym w grze sieciowej można ich już używać.
co do wywalania z gry, to mnie kickneło z polskiego serwera raz o tak o, drugi raz za punkbustera.
Ogólnie rzecz ujmując po doświadczeniach z singlem i multi jest masa :)
Tylko dalej jest w ciul snajperów zakamuflowanych w najróżniejszego rodzaju krzakach :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno dostałem przesyłkę. Gra już się instaluje. Tym kodem na dodatkową zawartość jest pewnie jednocześnie numer seryjny, który jest jednorazowy tzn. można go przypisać tylko do jednego konta EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jeśli zainstaluje grę da dwóch kompach to w multiplayer będzie można grac tylko z jednego czy z obydwu? I czy dodatkowe mapki będą możliwe do instalacji na obydwu komputerach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 13:58, Hell_Knight napisał:

Mam pytanie: jeśli zainstaluje grę da dwóch kompach to w multiplayer będzie można grac
tylko z jednego czy z obydwu? I czy dodatkowe mapki będą możliwe do instalacji na obydwu
komputerach?


Chyba tak, wystarczy wybrać pod koniec instalacji "identyfikacja online". Wtedy można zainstalować grę na max. 10 komputerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie, mam jedno pytanie, aczkolwiek znam chyba już odpowiedź na nie, ale chcę się upewnić.

To że wyskakuje mi błąd połączenia z serwerem podczas uruchamiania gry jest wynikiem tego, że serwery zostaną uruchomiono 5 marca, w dniu premiery ? Nie pogram sobie dzisiaj, co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 14:27, Darkstar181 napisał:

Hej ludzie, mam jedno pytanie, aczkolwiek znam chyba już odpowiedź na nie, ale chcę się
upewnić.

To że wyskakuje mi błąd połączenia z serwerem podczas uruchamiania gry jest wynikiem
tego, że serwery zostaną uruchomiono 5 marca, w dniu premiery ? Nie pogram sobie dzisiaj,
co ?

YYY multum ludzi już gra. Ja też mam problemy az multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 14:37, donard napisał:

YYY multum ludzi już gra. Ja też mam problemy az multi.

Ale w Europie ? Bo w Ameryce to już gra premierę miała. Wiem też że na Xboxie nie ma ograniczeń, ale nie wiem jak jest z wersją PC.

EDIT : Jak komuś wyskakuje błąd z serwerem, niech sprawdzi swojego antivirusa. Okazało się że mój blokował połączenie z netem, mimo że zaznaczyłem by dla gry zrobił wyjątek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dotyczące UAV. Bowiem w demie na x360/ps3 oprócz rakiety miało ono też karabinek, którego nie było w becie na PC. Czy jest to po prostu takie ułatwienie dla konsolowców, czy też owy karabinek jest już w pełnej wersji na PC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dupa, nie mogę się połączyć z serwerami na multi, mimo że mam je wyświetlone, gra nie może się z nimi połączyć.
Ma ktoś podobny problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 14:41, Wielki_Bubba napisał:

A ja mam pytanie dotyczące UAV. Bowiem w demie na x360/ps3 oprócz rakiety miało ono też
karabinek, którego nie było w becie na PC. Czy jest to po prostu takie ułatwienie dla
konsolowców, czy też owy karabinek jest już w pełnej wersji na PC ?

To nie jest żadne ułatwienie dla konsolowców, krabinek jest bronią alternatywną- musisz ją odblokować, chyba że masz limited edition, w ktorej jest dawana od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla posiadających grę; czy obsługuje ona Games for Windows(achievementy są), albo Steama? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować