Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2010 o 19:57, crash807 napisał:

Ale jaja. Zagrałem 2 misje i chciałem jeszcze popróbować dołączyć na multi, chcę się
zalogować (login i hasło zapamiętane) a tutaj wyskakuje komunikat, że błedne hasło lub
e-mail czy coś w tym stylu więc loguję się normalnie, wpisując ręcznie i to samo. Nie
ukrywam, że wkurzyłem się bo nie mogę tą grę zagrać po sieci !!! No nic, wchodzę z ciekawości
na e-maila a tu... podane dane są nieprawidłowe. No bez jaj jakby mi nagle e-mail zniknął...
mój brat normalnie wchodzi na e-maila więc to nie wina interii. Dziwne nie?


Może zapomniałeś poprostu hasła spróbuj przypomnieć na e-mail ja sam niekiedy mam takie zaćmienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 19:59, Redjevel napisał:

Może zapomniałeś poprostu hasła spróbuj przypomnieć na e-mail ja sam niekiedy mam takie
zaćmienia :D


Raczj w 5 min hasła nie zapomniałem, zresztą wszędzie mam hasło to samo ^^ Poza tym hasło miałem zapamiętane i zalogować się nie dało, wszedłem na e-maila z ciekawości a tu na e-maila też się zalogować nie mogę i na 100% nie jest to wina tego, że hasła zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 20:03, crash807 napisał:

> Może zapomniałeś poprostu hasła spróbuj przypomnieć na e-mail ja sam niekiedy mam
takie
> zaćmienia :D

Raczj w 5 min hasła nie zapomniałem, zresztą wszędzie mam hasło to samo ^^ Poza tym hasło
miałem zapamiętane i zalogować się nie dało, wszedłem na e-maila z ciekawości a tu na
e-maila też się zalogować nie mogę i na 100% nie jest to wina tego, że hasła zapomniałem.


To pewnie masz caps wlonczony spróbuj ponownie bez i pewnie się zalogujesz to wszystko wyjaśnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, czy w pełnej wersji znacznie poprawiono optymalizację? Gram w 1280x1024 i maksymalnych detalach (bez AA) - wszystko chodzi bardzo płynnie. Duży plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zainstalowanego punkbustera. W opcjach mam zaznaczone "włącz PunkBustera" a mimo to ciągle nie mogę dołączyć do serwerów - "zainstaluj i włącz program punkbuster aby móc dołączyć do obsługujących go serwerów" Pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tak powinno być? - Powolne zdobywanie stopni? 6500 p na pierwszy poziom a 2000 za bardzo dobrą grę? W poprzednich bf (1943 bc1 ) trzy stopnie osiągałeś w pierwszej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizuj Punkbustera i zobacz czy wykrywa ci twój tytuł czyli czy podaje w lokalizacji ścieżkę dostępu do execa BF-a czasami trzeba po prosu PB zaktualizować i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>czasami trzeba po prosu PB zaktualizowaa i tyle

Dziwne bo instalowa3em go z p3yty z grą, ale ściągną3em coś takiego jak na screenie ni?ej i co mam dalej z tym zrobia?

20100304213500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 21:35, crash807 napisał:

>czasami trzeba po prosu PB zaktualizowaa i tyle

Dziwne bo instalowa3em go z p3yty z grą, ale ściągną3em coś takiego jak na screenie ni?ej
i co mam dalej z tym zrobia?

Kliknij check for updates a potem add game i wybierz bad company 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest, wreszcie po kilku godzinach udało się uruchomić battlefielda po sieci, jeszcze nigdy nie miałem tylu problemów z grą.... wystarczyło tylko punkbustera zaktualizować, eh co za głupi, program, jakby to nie mogło się automatycznie robić. No nic, kilka godzin przez niego zmarnowanych, najpierw aktualizacja gry a później cudowanie z tym punkbustera ale wreszcie się udało... eh ale i tak już dzisiaj nie zagram bo jutro trzeba o 7 wstać, grę mam od wczoraj a dopiero jutro zagram po sieci. Co za wstyd ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 21:42, McKing23 napisał:

hej wie ktoś może czemu na monitorze jak gram wyskakuja mi takie czarne trojkaty?

Jakie trójkąty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 21:57, Kirabaxior napisał:

Bya mo?e tekstury sie nie doinstalowa3y, albo nie chcą sie wczytaa. Spróbuj reinstall.

Coś takiego

20100304215850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 22:06, Kirabaxior napisał:

Reinstall, pamiętam miałem coś podobnego w Lost Planet(skakały identyczne paski). Przeinstalowałem
i pomogło. A komputer spełnia wymagania?

tak procesor dwurdzeniowy karta geforce 8600gt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować