Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2010 o 17:13, Kirabaxior napisał:

Jak kupiłeś preordera, to trza wpisać klucz, jeśli masz normalną edycję, to wszystko
jest ju w grze.

Aaa ok, czyli wszystkie bonusy się ściągnęły jak update''owałem pierwszy raz grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 19:31, zBiK93ck napisał:

Jak się prezentuje dzisiejsze DLC? Darmowy?


No ja się zastanawiam gdzie to jest dostępne, bo jak grałem dzisiaj to nic nie było.

A co do cheatera, to jestem pewny, że nim jest. Przecież nie ma praktycznie żadnej możliwości, żeby takie coś osiągnąć, nawet gdyby od początku rundy jeździł czołgiem po bazie pełnej noobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć co jest kodem VIP? Bo całym czas coś się o nim słyszy, a ja właściwie nie wiem co to... :| I kiedy mają być dostępne te dodatkowe mapy z darmowego DLC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W skrócie, kod VIP daje dostęp do DLC. Tyle że kody VIP są tylko na konsolach, w przypadku PC wszelkie DLC są po prostu udostępniane w formie patchów i ściągają się automatycznie. A nowe mapy są dostępne praktycznie od premiery, Laguna Alta i Nelson Bay, z czasem będą następne. Wszystko jednak, tak jak mówiłem, jest w formie patchów, tylko na konsolach trzeba to wszystko ściągać "ręcznie" za pomocą jakiegoś sklepiku w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 20:14, Kreeg napisał:

W skrócie, kod VIP daje dostęp do DLC. Tyle że kody VIP są tylko na konsolach, w przypadku
PC wszelkie DLC są po prostu udostępniane w formie patchów i ściągają się automatycznie.
A nowe mapy są dostępne praktycznie od premiery, Laguna Alta i Nelson Bay, z czasem będą
następne. Wszystko jednak, tak jak mówiłem, jest w formie patchów, tylko na konsolach
trzeba to wszystko ściągać "ręcznie" za pomocą jakiegoś sklepiku w grze.


Aaa, no to wszystko już jasne :) To dobrze, bo nie trzeba się niczym martwić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 19:27, Redjevel napisał:

Hmm czyżby pierwszy cheater? :D (ten po prawej)

Wow, dziwne. Albo miał buga, że go nikt zabić nie mógł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Mam takie pytanie. Otóż jest taka aplikacja code installer w folderze support, ale nie chce mi się uruchomić. Mam Vistę, klikam na ikonkę, potem nic się nie dzieje. Co tu robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy skórki "jednostki specjalnej" do postaci włączają się gdy weźmiesz przy respawnie ostatni unlock klasy (np M16 do szturmowca)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić, a tak dokładniej poradzić. Mam już prawie wszystkie szpilki, brakuje mi czterech do kompletu. Dwie za przejeżdżanie przeciwników, jedna za granatnik, a jedna za obronienie trzech flag. Macie jakieś rady, gdzie można dość łatwo i "naturalnie", czyli bez utrudniania życia swojemu teamowi zrobić te szpliki za roadkille ? ;) Wszelkie rady mile widziane. Granatnik i flagi to żaden problem, jedynie mi nie wpadły jeszcze, bo nie preferuję tej broni i tego trybu, no ale roadkille to nawet jak chcę je robić to czasami problem, bo z nimi jest często jak z headami od pasa w górę. ;D

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 22:42, Albii napisał:

ciah

Co do road killi to też mam problem. W becie na port valdez raz dałem rade zrobić quadem 4 road"ki. Trzeba koniecznie mechanikiem być. BTW. Jak zrobić szpilkę walki nawodnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz skuter wodny, podpływasz w jakieś miejsce, zmieniasz pozycje na pasażera i strzelasz. Najlepiej to zrobić na Isla I snajperem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować