Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dobra, coś mi się zdaje, że naturalnie tego się nie da zrobić. Odpalę sobie Valdeza i będę taranował przeciwników quadem, no albo jak kiedy wrzuci mnie i jakiegoś kumpla do przeciwnych teamów to się zrobi ustaweczkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 23:01, Diverso napisał:

Ale po co robić coś specjalnie pod szpilki? Tylko sobie K/D ratio można zwalić xd.

Jakbym przejmował się ratio to już bym zaczął hakowanie serverów M$, by dowiedzieć się gdzie mieszkają te nóby, z którymi dzisiaj grałem, by powiedzieć co o nich myślę. xD Dzisiaj oczywiście na pewniej mapie z latarnią trafiliśmy na taki team, tzn. nasz team. i przeciwników, że się grać nie dało. ;p Edit: Nie tylko na tej mapie. Ale jak trafiają się tacy ludzie, którym się krzyczysz, że chcesz im naprawić pojazd, a oni uciekają czołgiem, byś nie mógł tego robić i zostawiają na środku pola bitwy na pastwę snajperów... to tam jakieś małe pogorszenia ratio to nic strasznego. ;D

Tak nawiasem to by mogli dać acziva za wszystkie szpilki i odznaki(jeden acziv za wszystkie pierdółki) i za 10002 kile jak to było w jedynce. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej roadkille to nie, bo ja nie preferuję taranowanie przeciwników pojazdami, a jak już czymś jeżdżę to czołgiem, który robi to bardzo słabo. ;0 Co tam jeszcze ? We flagi średnio lubię grać, a z granatnikiem od szturmowca latać to ... to jest po prostu głupota. Rozumiem, że wyburzać ściany, ale by zabijać nim, zamiast ze zwykłych pocisków ? Te szpilki, które nie pasują do mojego stylu gry to muszę robić grając pod nie. Pkt zawsze się przydadzą. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Granatnik jest świetny. Walisz w ciula przez okno, chowa się za ścianą, wyciągasz granatnik, walisz w ścianę i go zabijasz. Najlepszy wybór jako alternatywny ogień. Bo strzelba jest cienka, a granat dymny to nawet nie wiem jak działa. Raz rozjechałem dwóch quadem jak stali przy UAV i czekali aż się zrespi kopterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale u mnie czasami pojawiają się zniekształcenia obrazu (pojawiają się jakieś linie itp). szczególnie jak mnie zabiją i czekam na respawna. Sterowniki wgrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 23:13, Diverso napisał:

Granatnik jest świetny. Walisz w ciula przez okno, chowa się za ścianą, wyciągasz granatnik,
walisz w ścianę i go zabijasz. Najlepszy wybór jako alternatywny ogień. Bo strzelba jest
cienka, a granat dymny to nawet nie wiem jak działa. Raz rozjechałem dwóch quadem jak
stali przy UAV i czekali aż się zrespi kopterek.


Popieram w 100%. Uważam, że granatnik właśnie po to jest, aby zabijać przeciwników którzy właśnie schowali się za ścianą itp :) A w razie braku granatnika, zawsze warto się rozejrzeć za czerwoną beczką, która da jeszcze lepszy efekt przy ścianie:)

BTW. Dzisiaj widziałem gościa który miał 9 złotych gwiazdek na black hawku o.0 Ja mam jedną :P Swoją drogą te gwiazdki, to moim zdaniem super sprawa. Najwięcej gwiazdek widziałem u medyków na m60. Graliśmy ostatnio przeciwko teamowi, który w większości składał się z medyków z m60..naprawdę ciężka przeprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 00:08, Radovan napisał:

Popieram w 100%.


Dokładnie tak. Naprawdę nie rozumiem tej całej gadki o noobtubie itp. Równie dobrze można krzyczeć, że czołgiem jeżdżą nooby, że śmigłowcem latają nooby, że defibrylatora używają nooby oraz że RPG jest tylko dla noobów. Jeśli jest to jedna z broni dostępnych w grze, to czemu jej nie używać? Obłęd jakiś...

Dnia 19.03.2010 o 00:08, Radovan napisał:

Najwięcej gwiazdek widziałem u medyków na m60.


Bo M60 jest chyba najpotężniejszą giwerą w tej grze. Przeciwko teamowi medyków chyba tylko czołgiem można mieć jakieś szanse, a i wtedy różnie to bywa, bo jeden drugiego będzie leczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 09:59, barth89 napisał:

Dołączysz mnie do listy? :) Już jakiś czas temu pisałem, ale pozostało bez odzewu :P


barth89, w grze barth89_PL - PC :)

Dołączę, dołączę. Sam trochę pograłem i wszystko (oprócz m1) odblokowałem :P Zaraz nadrobię braki na liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy BC2 może wy będziecie mieli jakiś pomysł.
Po ostatnim patchu do PC wersji, mam ogromne spowolnienia na większości map gry w multi (wymagania gry spełniam aż nadto, do tej pory grałem w 1280x1024 i ustawieniach na medium). Po patchu są lagi i straszne spowolnienia grafiki (ustawiłem wszystko na low i rozdziałkę na 1024x768), ale dalej nic to nie poprawia, tak jakby nie miało to żadnego wpływu.
Dodam, że te spowolnienia nie są związane z danym serwerem a z konkretnymi mapami (oprócz jednej Val.. coś tam).
Mam najnowsze stery do grafy, Win7 64bit również aktualizowaną na bieżąco, system świeży nawet nie mam oprócz BC2 nic zainstalowane.
macie jakiś pomysł może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko jak to jest że gość ze statami 2/15 na końcu gry ma 2300 pkt. i pierwsze miejsce na liście?
Rozumiem, asysty za dostrzeżenie przeciwnika, zniszczenie/obrona M-comów ale tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 11:38, Zand79 napisał:

a ja mam takie pytanko jak to jest że gość ze statami 2/15 na końcu gry ma 2300 pkt.
i pierwsze miejsce na liście?
Rozumiem, asysty za dostrzeżenie przeciwnika, zniszczenie/obrona M-comów ale tyle?


Owszem, tyle. Wystarczy, że jeździł z kimś np. Bradleyem jako pasażer - punkciki lecą. Wysiadał, naprawiał Brada - tak samo. Za naprawienie 1/4 pancerza jest ok. 60-100 pkt, parę takich napraw i już. Dodaj do tego zdobywanie flag, za które pasażerowie również dostają pkt... To swoje robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem problemy z grą a po patchu ich nie mam.
Spowolnień na mapach również nie odczułem chociaż mam ustawione wszystko "na styk" i praktycznie nie ma zapasu sprzętowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować