Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

>> Czy więc nasz żołnierz ma nieśmiertelnik na którym da się coś napisać?

Niet. Nieśmiertelnik to po prostu blaszka z twoim nickiem, którą ktoś dostanie jak cię zetnie nożem (i vice versa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News z twittera:
The delay in kit upgrades DLC for Battlefield Bad Company 2 also affects the Dr Pepper promotion in North America. The kits are coming soon.
Tłumaczenie:
Opóźnienia w aktualizacji zestawu DLC do Battlefield Bad Company 2 ma również wpływ na promowanie Dr Pepper w Ameryce Północnej. Zestawy te są wkrótce.
Czyżby dlc do battlefielda miało by być rozdawane za pomocą dr.peppera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wreszcie zdobyłem platynową gwiazdkę dla m24. Troszkę szkoda, że dalej już "nic nie ma" ;) No cóż, może teraz przerzucę się na GOLa i jego też wymaksuję, chociaż jestem ogromnym fanem m24 w tej grze.

Mam nadzieję, że szybko wprowadzą nerf m60, bo populacja medyków z tą bronią stale rośnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

ja zyje w Niemiec i wlasnie w CD-Action widze ze Bad Company 2 nie jest po polsku na PS3 tylko na X360 i PC. Wie moze ktos czemu i czy to jest naprawde tak czy moze pomylka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 15:42, Buhahahahaha napisał:

Jak wyekwipować C4 na assaulcie?

Wybierasz nim dowolną broń z wyjątkiem karabinów szturmowych - te do których nie da się podczepić granatnika - czyli bierzesz w dłoń wszelkiego rodzaju shoguny, strzelby automatyczne, G3, M15, M1, Thompsona.

>Gromo
10 złotych daje 1 platynową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 13:43, Gromo napisał:

A ile złotych gwiazdek i killi jest wymagane do zdobycia platynowej gwiazdy?

10 złotych = 1 platynowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 16:01, Szalony_Max napisał:

> Jak wyekwipować C4 na assaulcie?
Wybierasz nim dowolną broń z wyjątkiem karabinów szturmowych - te do których nie da się
podczepić granatnika - czyli bierzesz w dłoń wszelkiego rodzaju shoguny, strzelby automatyczne,
G3, M15, M1, Thompsona.


Ehh, to słabo- wolę chodzić reconem, bo on ma motion trackery, a to+shotgun= rzeź :) Ostatnio w ten sposób zdobyłem killstreak 10 ^^. Więcej nie zdobyłem, bo wolę grać w ofensywie, rzucać trackery itp, niż się czaić gdzieś i umierać z nudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zrobić sobie veterana, więc zalogowałem się na tej stronie EA moim mailem z XBL i wybrałem funkcję, że konto pochodzi z XBL i teraz jest problem, bo każą wpisać mi "Account Name", więc go wpisuje i wyskakuje "Sorry, that Xbox LIVE Gamertag has already been taken. Please try another one." No przecież, wiem, bo jest mój, ale nie chcę się rejestrować, tylko zrobić veterana, więc o co chodzi? Ktoś chamsko okradł mnie z veterana używając mojego konta, czy jak?

Edit: Jak dam maila wyskakuje z kolei, że nie mogą znaleźć informacji na temat tego XBL GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety po ostatnim update 522175 jeśli chodzi o mnie to nie idzie grać - wyszukiwarka nie pokazuje mi, ping ,lagi ,update statystyk oraz listy serwerów nawet ulubionch trwa wieczność.

nie wspominająć o wywalaniu do pulpitu i zwiechach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do posta o unlockach z Dr Peppera, poniżej fotki nowych mundurków, tym razem w kamuflażu (czyżby ktoś wysłuchał moich próśb o nowe skiny? ;). Za chwilkę część druga - giwerki.

20100322173925

20100322173932

20100322173939

20100322173945

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że komuś się coś merdnęło i M95 przedstawiono w wersji bez camo.

Chyba trzeba będzie poszukać dojść na zgniłym zachodzie. Niestety, promocja nie obejmuje Kanady, a szkoda, bo wtedy miałbym dojście ;)

20100322174113

20100322174117

20100322174123

20100322174128

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Podzielam twoje zdanie. Choć tylu problemów co ty to nie uświadczyłem. Lagi po tym patchu są bardzo często. Oczywiście przy serwerach nie pisze jaki jest ping. No to na tyle moich wypocin. Mam nadzieję, że z kolejnym patchem to naprawią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 16:16, Buhahahahaha napisał:

Ehh, to słabo- wolę chodzić reconem, bo on ma motion trackery, a to+shotgun= rzeź :) Ostatnio w ten sposób zdobyłem killstreak 10 ^^. Więcej nie zdobyłem, bo wolę grać w ofensywie, rzucać trackery itp, niż się czaić gdzieś i umierać z nudów.


Z C4 można się pobawić przy okazji zdobywanie wszystkich brązowych gwiazdek w broniach. Assault moim zadaniem jest do tego najlepszy bo nie musi się martwić o zapasy amunicji. A i nic tak nie poprawia humoru jak wysadzony znienacka czołg z kilkoma ludźmi na pokładzie.
Do tego też nim można grać ofensywnie, biegając i rzucając ładunki gdzie popadnie, jedyni minus jest taki że należy nastawić się głownie na full kontakt z uwagi na mały zasięg broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 17:40, Ringno5 napisał:

W nawiązaniu do posta o unlockach z Dr Peppera, poniżej fotki nowych mundurków, tym razem
w kamuflażu (czyżby ktoś wysłuchał moich próśb o nowe skiny? ;). Za chwilkę część druga
- giwerki.


A może wiesz kiedy będzie możliwe wzięcie ich z dr pepper? bo jak widze narazie nie ma tam bc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 18:19, Redjevel napisał:

A może wiesz kiedy będzie możliwe wzięcie ich z dr pepper? bo jak widze narazie nie ma
tam bc2


Na razie mają jakiś poślizg. Prawdopodobnie od końca marca powinny być dostępne. Ale jak będzie - najstarsi górale nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować