Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2010 o 19:19, donard napisał:

Tak jak stacjonarnym kornem :P

On mnie trochę denerwuje. Próbuję trafić w szybko lecący heli i wszystko pięknie, pocisk leci ładnie za heli, a ja tutaj jak już ma prawie walnąć to jakiś przypadkowy ruch i pudło. ;D No ale i tak udało mi się kilka heli rozwalić tym.

Wczoraj miałem fajną akcję na Laguna Presa. Bronimy z kumplami B. No i kumpel był plecami to flagi, bo strzelał w przeciwnika, ja stałem obok i byłem ustawiony tak, że widziałem część tego co on miał za plecami i część tego co miał po prawej stronie i zaczęła się niezła rozróba. My staliśmy, że tak to powiem nie na najwyższym poziomie i nagle z tego najwyższego poziomu chciał jakiś gościu zeskoczyć za plecy mojego kumpla, a ja tam z granatnikiem stałem. On skoczył, a ja go tak w powietrzu łup! Ale to wyglądało. ;D I dostałem, ponad 100 pkt. bo za ocalenie, killa i za coś związanego z flagą. W dodatku gościu jeszcze chyba w powietrzu strzelał do kumpla, bo inaczej by ocalenia nie zaliczyło, nie ? Tak, czy siak nieźle to wyglądało. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 20:21, Wielki_Bubba napisał:

"kałachem" go nazwałem w sensie karabinu szturmowego, nie kałasznikowa.


No dobra, ale czy w takim razie HK416 też nazwiesz "kałachem"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 21:51, Czarek188 napisał:

Only English...

Widząc twojego posta przypomniała mi się tamta akcja z helikopterem. Śmiesznie to z mojej perspektywy wyglądało, bo chciałem zrobić taki fajny manewr niziutko na ziemią, ale niestety trochę za późno włączyłem kamerę do tyłu pojazdu - nie skapnałem się, że stoi tam budynek. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 22:17, Czarek188 napisał:

Nie dało rady edytować. Może zagramy jutro? Wiem, że z takimi sprawami na GG ale to mi
jakoś wadliwie działa ;/

może załóż xfire, steama sobie cenisz, a xf to wersja 300x lepsza? Ja jak najbardziej jutro będę dostępny, zawsze pierw patrzę na znajomych, więc najwyżej jakos się spotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, od dwóch dni grałem w BC2 teraz chciałem uruchomić grę i wyskakuje komunikat że nie ma płyty w napędzie, oczywiście płyta znajduje się w napędzie ktoś ma jakieś porady :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 13:43, Mroczny_Joga napisał:

Witam, od dwóch dni grałem w BC2 teraz chciałem uruchomić grę i wyskakuje komunikat że
nie ma płyty w napędzie, oczywiście płyta znajduje się w napędzie ktoś ma jakieś porady
:)?

Zainstaluj z autoryzacją internetową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podacie jakies fajne serwy na których gracie? Bo tak niby nas dużo, ale rozproszeni jesteśmy.
W sumie jestem jeszcze troche nie obeznany z grą (stosunek zabic do zgoów to średnio 1/2) ale idzie mi coraz lepiej i chętnie pogram z gramowiczami. Fajnie byłoby gdyby "grmowicze w BC2" mieli własnego serwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 14:45, Peter44 napisał:

Podacie jakies fajne serwy na których gracie? Bo tak niby nas dużo, ale rozproszeni
jesteśmy.

G4G.pl #1,2,3 oraz wszystkie inne z których mnie nie wywali :P

Dnia 26.03.2010 o 14:45, Peter44 napisał:

W sumie jestem jeszcze troche nie obeznany z grą (stosunek zabic do zgoów to średnio
1/2) ale idzie mi coraz lepiej i chętnie pogram z gramowiczami. Fajnie byłoby gdyby "grmowicze
w BC2" mieli własnego serwa...

Nie ma sensu stawiać serwera ponieważ nie mamy aż tak dużej społeczności :/ Poza tym to są koszty (około kilku zł miesięcznie od osoby co wychodzi 30 zł na pół roku [z tego co pamiętam]) a mało komu będzie się chciało na to płacić. Poza tym za dużo osób naraz nie gra. 5-6 osób to jest max a zdarzyło się to raz może 2. Zostawiam dyskusję wam. Jeżeli będzie wystarczająco dużo osób ( powiedzmy 16) to się dołączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 16:11, zBiK93ck napisał:

Jak zdobyć alternatywny strzał w pojazdach?


Musisz go odblokować. To ostatni unlock dla pojazdów, nazywa się "V Alt W" (Vehicle Alternate Weapon).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować