Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

heh a nam dali wielki patch 288 mb (wcześniej nie przekraczało 20...) . Naprawili M1 (nalicza) przy menu respawnu pokazuje się twoja postać (jak wyglądasz z spec skórką i jak bez). Tygrysie MG3 ma takie same staty jak bron standardowa. I chyba jeszcze coś, ale najważniejsze że M1 Grand zalicza (już mam gwiazdkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 19:07, The_Tau napisał:

heh a nam dali wielki patch 288 mb (wcześniej nie przekraczało 20...) . Naprawili M1
(nalicza) przy menu respawnu pokazuje się twoja postać (jak wyglądasz z spec skórką i
jak bez). Tygrysie MG3 ma takie same staty jak bron standardowa. I chyba jeszcze coś,
ale najważniejsze że M1 Grand zalicza (już mam gwiazdkę :)


Jak dla mnie ok. Podwojone naliczanie przy flagach chyba jest najważniejsze, dzięki czemu wygrałem rundę z ponad tysięczną przewagą( 3000 pkt. ;). No fakt, sam rozwaliłem z 10 czołgów ;).

Tau, może zbierzemy małą gramową paczkę i postrzelamy w drużynowych Rushu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam.
Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwe usunięcie konta w BC2 które połączone jest z grą oraz wymagane do gry sieciowej, gdyż chcę grę sprzedać, oczywiście w taki sposób aby nabywca mógł popykać w multi( bo po co w innym wypadku BC kupować). Sprzedać by się przydało bo planuję RDD na ps3 zakupić ^^ Da radę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 22:42, 3ielik napisał:

Myślisz że za 26lvl i pare odblokowanych broni można będzie dostać trochę więcej forsiwa?
;>


Szczerze wątpię , że ktoś będzie już napakowane konto chciał kupić bo to jest esencja tej gry. Po tym staje się ona strasznie nużąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, oprócz rządzy pieniądza właśnie znurzenie zmusiło mnie do sprzedaży tej gry.
Tak czy siak sprzedam razem z tym profilem, najwyżej założy sobie nowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 19:40, Woo-Cash napisał:

> heh a nam dali wielki patch 288 mb (wcześniej nie przekraczało 20...) . Naprawili
M1
> (nalicza) przy menu respawnu pokazuje się twoja postać (jak wyglądasz z spec skórką
i
> jak bez). Tygrysie MG3 ma takie same staty jak bron standardowa. I chyba jeszcze
coś,
> ale najważniejsze że M1 Grand zalicza (już mam gwiazdkę :)

Jak dla mnie ok. Podwojone naliczanie przy flagach chyba jest najważniejsze, dzięki czemu
wygrałem rundę z ponad tysięczną przewagą( 3000 pkt. ;). No fakt, sam rozwaliłem z 10
czołgów ;).

Tau, może zbierzemy małą gramową paczkę i postrzelamy w drużynowych Rushu?


Jak coś to też jestem chętny:
Nick w grze: Masuoye

Proszę też o dopisanie do listy gramowiczów BC2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 23:29, 3ielik napisał:

Dokładnie, oprócz rządzy pieniądza właśnie znurzenie zmusiło mnie do sprzedaży tej gry.
Tak czy siak sprzedam razem z tym profilem, najwyżej założy sobie nowy ;)

Niestety Vip jest przypisany do konta. U mnie brat nie ma vipa chociaż mamy tą samą konsolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem - kupiłem kod na grę, ściągnąłem, zainstalowałem, kampanię przeszedłem... ale nie mogę grać w multi. Stworzyłem nowe konto, a w kodzie seryjnym wpisałem ten sam klucz co przy ściąganiu. No i niby wszystko ok, ale nie chciało mi na żadne serv wejść, więc wyłączyłem i spróbowałem później. I teraz jak chcę się zalogować to każe mi znowu podawać numer seryjny, a jak go wpisuję to pisze, że już został użyty ;( Co mam zrobić? Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do zrobienia achievementów:

Demolition Man
Et Tu, Brute?
Combat Service Support

Oferuję też pomoc w zrobieniu innych achievementów. Jeśli ktoś jest chętny, niech napisze do mnie lub doda do znajomych. tylko przez XBOX live. Mój Gametag: Adasko D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem BBC 2.
Niedawno ją dostałem a mianowicie na dzień dziecka. No więc loguje sie na xbox live, wsadzam płytke, wchodze w gre wieloosobową potem w szybką gre i wyskakuje mi łaczenie.Problem w tym, że wogóle nie chce się połączyć! Czekałem chyba z 30 minut i nic. Proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 17:28, kamyk95 napisał:

Witam! Mam problem - kupiłem kod na grę, ściągnąłem, zainstalowałem, kampanię przeszedłem...
ale nie mogę grać w multi. Stworzyłem nowe konto, a w kodzie seryjnym wpisałem ten sam
klucz co przy ściąganiu. No i niby wszystko ok, ale nie chciało mi na żadne serv wejść,
więc wyłączyłem i spróbowałem później. I teraz jak chcę się zalogować to każe mi znowu
podawać numer seryjny, a jak go wpisuję to pisze, że już został użyty ;( Co mam zrobić?
Z góry dzięki za pomoc.


Pls, może mi ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 12:07, Redjevel napisał:

Numer seryjny przypisuje się do pierwszego konta na jakim go wpisałeś :) tak więc powinieneś
grać na swoim pierwszym koncie.


Ale właśnie chciałem się na to konto zalogować. Dla pewności próbowałem wszystkie moje maile wpisywać, ale na każdym było tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 19:46, The_Tau napisał:

hmm a ściągnołeś patcha? masz golda? (Jeśli nie masz to nie jestem pewien ale nie możesz
grać multi) masz ea konto?


Nie mam konta ea, ale jeżeli chce je załozyć to przez PC czy Xboxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olaboga to jest OBOWIĄZEK jeśli chcesz grać na multi. Tak możesz na PC ale przy włączaniu multi powinien prosić cię o podanie maila konta. (Jak na to samo konto zarejestrujesz darmowe BF Heros to dostaniesz M1 Grand do multi BC2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować