Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2010 o 18:01, Buhahahahaha napisał:

IMO dla mnie ludzie którzy biorą recona i kampią gdzieś to cioty, bo w ogóle
nie przydają się teamowi. Normalnie wpieniają mnie tacy ludzie (nie tylko reconi), którzy
stoją dosłownie 1-2 metry od obszaru przejmowania/uzbrojonej bomby (etc) i kampią, bo
się nie wiadomo czego boją.


sam jestes ciota to priomo. Fajnie byc obrazanym, co ?
secundo: nie wyobrazam sobie gdy gram atak rush ze znajomym braku sniperow ktorzy oslaniaja ladunek sniperkam (wywala sie odpowiednie sciany by bylo widac) i mortarem
tertio: jak kampie wyciagam ratio duzo wyzsze niz 3,0, tylko co to ma do rzeczy ? :]

Dnia 30.06.2010 o 18:01, Buhahahahaha napisał:

bo się nie wiadomo czego boją.


zapewne czekaja na dym einsteinie ^^ Bez dymu ani rusz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 20:07, Albii napisał:

... Chcesz mi wmówić, że jestem słaby i dlatego wszystko mnie wnerwia. Każdego mogę zabić
bez problemu, ale żeby ludzie ze strzelbami kampili, a latali z gustavem to mnie wnerwia.


strzelby + odpowiednie umiejetnosci = bug, tego tez nie lubie i z servera za to kopiemy albo nawet banujemy jak ktos notorycznie wraca i tego uzywa. Ale carla i granatnik na potege tolerujemy, nawet w bardzo duzych ilosciach.

Dnia 30.06.2010 o 20:07, Albii napisał:

Karabiny snajperskie, do snajpienia, strzelby, piostolety maszynowe i karabinki szturmowe
do szturmów, CKM i karabiny na dalższe odległości, broń przeciwpancerna, przeciw pojazdą
pancernym. Takie moje zdanie, każdy ma prawo do swojego.


to masz zle zdanie, bo kompletnie nie wspolgra z mapkami ;) Sa mapki otwarte, jak i sa zabudowane gesto i bez otwartych przetrzeni. Gdyby ktos wprowadzil Twoje zasady, na kazdej mapie dominowalyby ze 2 klasy, reszty nie warto wybierac bo bron nie odpowiednia. A to co zrobilo DICE daje kazdej klasie mozliwosc zagrania na kazdej mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa ja gram głównie w pierszej linii bo nudzi mnie stanie w krzaczku na jakiegoś nooba. Mam dodatnie staty (na moim gram sajcie - sprawdź), choć ulubioną bronią jest XMca assulta. Chociaż żeby nabić sobie ten medal 500 z snajperek to brałem barreta z celownikiem laserowym bądź x4. Kiedy laserowy masz znacznie większą szansę że trafisz na bliskie odległości, a x4 bo kule w nim nie opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 21:16, EmperorKaligula napisał:

to masz zle zdanie, bo kompletnie nie wspolgra z mapkami ;)

No racja, tutaj trochę głupotę palnąłem, wybaczysz ? ;) Chodziło mi kompletnie o coś innego, lecz nadzwyczaj źle i nieprzemyślanie się wyraziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 21:11, EmperorKaligula napisał:

sam jestes ciota to priomo. Fajnie byc obrazanym, co ?

Sorry, może u was to jest użyteczne, ale ja już tego nie lubie, bo nie mogę zliczyć ile razy już przegrałem, bo właśnie jakiś taki ciotowaty camper nie umiał rozbroić ładunku, chociaż stał 1-2 metry od niego, lecz widział że niedaleko (tycie 500m) dalej jest pare ludzi do zestrzelenia (i tak ginął -.-)

Dnia 30.06.2010 o 21:11, EmperorKaligula napisał:

secundo: nie wyobrazam sobie gdy gram atak rush ze znajomym braku sniperow ktorzy oslaniaja
ladunek sniperkam (wywala sie odpowiednie sciany by bylo widac) i mortarem

Takie zagrywki są na serwerach rzadkością, gratuluje jeśli u ciebie nie.

Dnia 30.06.2010 o 21:11, EmperorKaligula napisał:

tertio: jak kampie wyciagam ratio duzo wyzsze niz 3,0, tylko co to ma do rzeczy ? :]

Ludzie lubią gdy mają duże k/d nawet jeśli przegrają.

Dnia 30.06.2010 o 21:11, EmperorKaligula napisał:

> bo się nie wiadomo czego boją.

zapewne czekaja na dym einsteinie ^^ Bez dymu ani rusz!

Dym... hah, to domena assaulta, jednak znów- takich zagrywek to mało na serwach, wszyscy latają z GL-ami, a nawet jeśli, to nie ma luda żeby zrobić jakąś akcję, bo nikt nie zrozumie intencji innego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam z innej mańki.
Czy komuś po najnowszym patchu udało się uzyskać odznakę za brązowe gwiazdki na wszystkich broniach? Statsy garanda w końcu liczą się poprawnie - i tylko brązu na nim mi brakowało do dzisiaj. Po zrobieniu na nim brązu niestety odznaki nie dostałem. Tego wciąż nie naprawili, czy mi brakuje gwiazdek na czymś o czym nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 23:57, Pernia napisał:

Bronie stacjonarne typu KMy czy AT4?

No w tym sęk, że teoretycznie na broniach stacjonarnych mam gwiazdkę :) Chyba, że każda z nich liczy się osobno, a nie jako klasa - jak to pokazuje gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 01:19, Mroczny_Joga napisał:

Mam problem zainstalowałem na laptopie BC2 i jak właczam jest czarny ekran i wywala na
pulpit, co z tym zrobić :)?


The Usual:
- Najnowszy servie pack
- Najnowsze stery do grafy / p. głównej
- najnowszy Direct X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w najnowszym pachu też tak macie, że nie możecie celować z moździerza?
Ogólnie po patchu gra mi się gorzej, i strasznie kampią (przynajmniej u mnie) oraz mam problemy z wykrywaniem obrażeń gdy do kogoś strzelam, bo dawno powinien leżeć martwy a żyje. Miałem tyle do czynienia ze snajperami, że aż krew zalewa. Miałem wrażenie że to cziterzy. A i miałem sytuację, że 2 snajperów stało na sobie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem Bad Company 2. I wyświetlił mi się aktualizator i zaczął pobierać jakiś plik. Trochę długo to trwa. Tak powinno być ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy od twojego łącza. Wyszedł właśnie nowy patch, a z tego co mi wiadomo ma on coś około 900 mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy włącza mi się aktualizator, po chwili wyskakuje komunikat o takiej treści: "Nie znaleziono pliku. Możliwe, że wystąpił problem z połączeniem internetowym. Uruchomić dawną wersję?". Z połączeniem na pewno nie było problemu. Jak włączam aktualizator ponownie jest to samo. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem już patche. Wszystko się ładnie włącza menu ale kiedy wybieram grę dla jednej osoby lub serwer i jest wczytywanie to po pewnym czasie wyłącza się do windowsa. Zmieniłem ustawienia gry na najmniejsze i nadal to samo. Wie ktoś jak to naprawić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nabyłem BC 2 i wogóle w szoku jestem jak fajny jest single-player :) Ten dźwięk to jest poprostu szczyt szczytów- pięknie ta gra "brzmi", skrypty też fajne. Jak się ponownie wkleję w temat (weteran BC 1 ;)) to wjadę na multi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 13:29, kodi24 napisał:

Właśnie nabyłem BC 2 i wogóle w szoku jestem jak fajny jest single-player :) Ten dźwięk
to jest poprostu szczyt szczytów- pięknie ta gra "brzmi", skrypty też fajne. Jak się
ponownie wkleję w temat (weteran BC 1 ;)) to wjadę na multi :)

Ja też byłem w szoku. Nie tylko dźwięk, akcja jest sroga i do tego bardzo fajny dubbing wyszedł. A jeszcze sobie w kolejnych misjach przystań na chwilę i nic nie rób i posłuchaj rozmów swoich kompanów :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować