Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2010 o 14:14, hans_olo napisał:

Ja też byłem w szoku. Nie tylko dźwięk, akcja jest sroga i do tego bardzo fajny dubbing
wyszedł. A jeszcze sobie w kolejnych misjach przystań na chwilę i nic nie rób i posłuchaj
rozmów swoich kompanów :D.

Racja. Jak dla mnie najlepszy teks jest o predatorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 08:41, Peter44 napisał:

Czy w najnowszym pachu też tak macie, że nie możecie celować z moździerza?
Ogólnie po patchu gra mi się gorzej, i strasznie kampią (przynajmniej u mnie) oraz mam
problemy z wykrywaniem obrażeń gdy do kogoś strzelam, bo dawno powinien leżeć martwy
a żyje. Miałem tyle do czynienia ze snajperami, że aż krew zalewa. Miałem wrażenie że
to cziterzy. A i miałem sytuację, że 2 snajperów stało na sobie !

Są totalne lagi. Dice pisało że trza wyłączyć Remote Admin tools :P Za pare dni powinno być już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 16:01, Mroczny_Joga napisał:

A czy jak przeinstaluje grę, to znowu będzie się aktualizować do najnowszej wersji ?

Tak,patcha będziesz musiał pobierać od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do właścicieli wersji na X360 - czy po zakupie gry (i naturalnie Golda) trzeba się zaopatrzyć w jakieś obowiązkowe dodatki z XBL Marketplace aby przystąpić do gry (wiecie, mapki i te sprawy)? Patrzyłem na ofertę i trochę ich jest, ale czy wśród tych opcjonalnych są takie, w które należy się zaopatrzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 17:18, SpecShadow napisał:

Pytanie do właścicieli wersji na X360 - czy po zakupie gry (i naturalnie Golda) trzeba
się zaopatrzyć w jakieś obowiązkowe dodatki z XBL Marketplace aby przystąpić do gry (wiecie,
mapki i te sprawy)? Patrzyłem na ofertę i trochę ich jest, ale czy wśród tych opcjonalnych
są takie, w które należy się zaopatrzyć?


Nie, jak kupisz nową grę to będziesz miał vip code i mapy za darmo. Inne rzeczy to tylko dodatki.

Moje pytanie: jak zrobić "50 drużynowych asyst za zauważenie min zbliżeniowych"? Mam 20 i za cholerę nie wiem o co w tym chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy rzucisz tą kulkę, którą ma recon/sniper i namierzysz jakiegoś wroga, a kolega z Twojego squadu go rozwali, to wtedy dostaniesz tą asystę. Tylko wróg musi być w obrębie tego pulsującego koła na mapce. Jeśli natomiast wroga zabije ktoś z Twojej drużyny, to wtedy dostaniesz "zwykłą" asystę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 18:50, Diverso napisał:

Gdy rzucisz tą kulkę, którą ma recon/sniper i namierzysz jakiegoś wroga, a kolega z Twojego
squadu go rozwali, to wtedy dostaniesz tą asystę. Tylko wróg musi być w obrębie tego
pulsującego koła na mapce. Jeśli natomiast wroga zabije ktoś z Twojej drużyny, to wtedy
dostaniesz "zwykłą" asystę.

A propos detektora. Ktoś wie jaki on ma sens oprócz asyst na serwerach HC?? :D Nie grałem jeszce z patchem, bo nie było kiedy, ale naprawili to może? Imo powinna być mapa tak jak w CoD, bo tak to tylko bezużyteczny gadżet dla serwerów bez HC, na których swoją drogą nie gram ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2010 o 19:24, hans_olo napisał:

>
A propos detektora. Ktoś wie jaki on ma sens oprócz asyst na serwerach HC?? :D Nie grałem
jeszce z patchem, bo nie było kiedy, ale naprawili to może? Imo powinna być mapa tak
jak w CoD, bo tak to tylko bezużyteczny gadżet dla serwerów bez HC, na których swoją
drogą nie gram ;].



no jak to jaki, dźwięk , jeśli siedzisz gdzieś w budynku i ktoś wchodzi to słyszysz to ;)
można prosić o dodanie do listy http://www.gramcompany2.games24h.pl/pc/gram-pc.html ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 19:31, TigerBoss napisał:

no jak to jaki, dźwięk , jeśli siedzisz gdzieś w budynku i ktoś wchodzi to słyszysz to

A właśnie tak się czasem zastanawiałem, dlaczego to pika ;]. Człowiek całe życie się uczy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 19:37, hans_olo napisał:

> no jak to jaki, dźwięk , jeśli siedzisz gdzieś w budynku i ktoś wchodzi to słyszysz
to
A właśnie tak się czasem zastanawiałem, dlaczego to pika ;]. Człowiek całe życie się
uczy :).

hehe może to pokebol i pikachu w środku ;_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 19:24, hans_olo napisał:

A propos detektora. Ktoś wie jaki on ma sens oprócz asyst na serwerach HC?? :D Nie grałem
jeszce z patchem, bo nie było kiedy, ale naprawili to może? Imo powinna być mapa tak
jak w CoD, bo tak to tylko bezużyteczny gadżet dla serwerów bez HC, na których swoją
drogą nie gram ;].


na HC detektor tez dziala :] robisz minimape na myszce pod jakis przycisk (ja mam stara myszke to pod capslocka wrzucilem minimape) i jak piknie to patrzysz gdzie na mapie pojawia sie czerwony trojkacik :]

gram tylko na HC i uzywam, raz ze punkty dwa, ze bardzo ulatwia obrone w rushu jak pilnuje sie jednego punktu (wspolna gra ze znajomymi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam po patchu gra się o niebo lepiej. Zwłaszcza, że naprawili mi lunetę snajpera!

Co do celowania z moździerza, da się, tyle że musisz trzymać prawy przycisk myszy aby "patrzeć w lornetkę" i lewym namierzać równocześnie.

Co do tego, że ktoś powinien umrzeć a żyje, według mnie jest z tym lepiej niż wcześniej, zazwyczaj jak trafiłem to faktycznie trafiłem, a nie tak jak przed patchem, że krew się leje a celowi nic się nie stało.

Łatwiej też lata się helikopterem, za co plus, no i mamy flary.

Wydaje mi się też, że wszelakie pociski latają szybciej, no i łatwiej zrobić dziurę w ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 19:53, EmperorKaligula napisał:

na HC detektor tez dziala :] robisz minimape na myszce pod jakis przycisk (ja mam stara
myszke to pod capslocka wrzucilem minimape) i jak piknie to patrzysz gdzie na mapie pojawia
sie czerwony trojkacik :]

No ja mam nową myszkę icon7 z dwoma buttonami pod kciuk, ale BC2 w ogóle ich nie wykrywa. Pisałem już do EA żeby się tym zajęli, zobaczymy co z tego będzie, bo odpowiedź, że przekazali do studia informację dostałem następnego dnia :)

Dnia 01.07.2010 o 19:53, EmperorKaligula napisał:

gram tylko na HC i uzywam, raz ze punkty dwa, ze bardzo ulatwia obrone w rushu jak pilnuje
sie jednego punktu (wspolna gra ze znajomymi)

No mi się też zdarzało rzucić dla samych punkciorów. Teraz będę częściej używać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować