Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Juuupii ;D Wreszcie można normalnie grać. Celując tylko wtedy gdy PPM jest wciśnięty. I MG36 ma ten fajny celownik w HC (tylko nie wiem po co celownik jest też bez celowania...). Jeszcze tylko od nowa zaprojektować wszystkie brzydkie modele broni szturmowca i dać inne celowniki 4x i będzie fajna gra.

Zna ktoś dobry polski serwer HC z teamspeakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 22:56, byverter napisał:

Juuupii ;D Wreszcie można normalnie grać. Celując tylko wtedy gdy PPM jest wciśnięty.
I MG36 ma ten fajny celownik w HC (tylko nie wiem po co celownik jest też bez celowania...).
Jeszcze tylko od nowa zaprojektować wszystkie brzydkie modele broni szturmowca i dać
inne celowniki 4x i będzie fajna gra.

Zna ktoś dobry polski serwer HC z teamspeakiem?

pl egame lanproject czy jakoś tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 09:48, matis9988 napisał:

Czy warto kupić B:BC2 dla samego singleplayera?


BC2 to przedewszystkim multi (cała seria się na tym opiera) a single to jedynie dodatek. Czy sam single jest wart tej ceny? Chyba nie. Ale każdy ma inne gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 09:48, matis9988 napisał:

Czy warto kupić B:BC2 dla samego singleplayera?

Singl jest średni i krótki, ale fajnie wprowadza fabułą do samego multi. Ogólnie dla samego singla się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 10:17, Damianuss1 napisał:

> Czy warto kupić B:BC2 dla samego singleplayera?
Singl jest średni i krótki, ale fajnie wprowadza fabułą do samego multi. Ogólnie dla
samego singla się nie opłaca.



Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 12:24, donard napisał:

Dobry singiel ma podobno MW2 btw. tu jest słaby :P


Jak ktoś lubi tępić niekończących się, oskryptowanych przeciwników to na pewno^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też się singiel w BC2 nie spodobał. W jedynce była chociaż bardzo dobra fabuła i barwne postacie. Tutaj chociaż mamy tych samych bohaterów, wszyscy są tacy... Poważni. A w jedynce pogoń za złotem, ciągłe omijanie armii amerykańskiej no i Haggard:

http://www.youtube.com/watch?v=NzGh5r_o_qA

W drugiej części nie jest aż tak szalony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 12:24, donard napisał:

Dobry singiel ma podobno MW2


Dzięki za podpowiedz, ale jednak niezbyt mi się podoba single player w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 09:48, matis9988 napisał:

Czy warto kupić B:BC2 dla samego singleplayera?


ja powiem inaczej... singiel z MW1 czy MW2 kompletnie nie umywa sie do singla z BFa. W BFie sa duzo lepsze postacie (bo wystepuja przez cala gre a nie tylko w epizodach i mozna je pokazac), jesli nawet mozliwy do spelnienia scenariusz (bez zadnych skuterow pod katem 45*), no i swietne dialogi - w wersji angielskiej, te z polskiej mi nie odpowiadaja.

pod katem rozgrywki dostajemy to samo co w CoD - oskryptowanego shootera. BF jest jednak sporo dluzszy (ale tez bez szalu).

za te 52,90

http://www.allegro.pl/item1102913410_battlefield_bad_company_2_pl_klucz_ea_store.html

wg mnie naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 15:36, EmperorKaligula napisał:

> Czy warto kupić B:BC2 dla samego singleplayera?

ja powiem inaczej... singiel z MW1 czy MW2 kompletnie nie umywa sie do singla z BFa.
W BFie sa duzo lepsze postacie (bo wystepuja przez cala gre a nie tylko w epizodach i
mozna je pokazac), jesli nawet mozliwy do spelnienia scenariusz (bez zadnych skuterow
pod katem 45*), no i swietne dialogi - w wersji angielskiej, te z polskiej mi nie odpowiadaja.

pod katem rozgrywki dostajemy to samo co w CoD - oskryptowanego shootera. BF jest jednak
sporo dluzszy (ale tez bez szalu).

za te 52,90

http://www.allegro.pl/item1102913410_battlefield_bad_company_2_pl_klucz_ea_store.html


wg mnie naprawde warto


Atrakcyjna cena.Przekonałeś mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a poprawili rejestrację trafień? Bo w sumie znowu bym po kablu pograł, a nie mam zamiaru się męczyć z ładowaniem magazynka w twarz przeciwnika, żeby ten mnie nożem zabił :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować