Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2010 o 16:43, michal_Rowicki napisał:

Witam, wie ktoś co mogę zrobić żeby zmniejszyć lagi/ping?Po za zmienianiem detali na
niższe.

Szybszy internet! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 16:43, michal_Rowicki napisał:

Witam, wie ktoś co mogę zrobić żeby zmniejszyć lagi/ping?Po za zmienianiem detali na
niższe.


Zmienianie detali nic nie da. Jeśli masz internet bezprzewodowy to przesuń router bliżej komputera, a jeśli przewodowy to... zmniejsz obciążenie internetu (np. wyłącz klienta torrentów :P). A jeśli nadal będzie lagować to po prostu masz słaby internet (wina niekoniecznie ilości Mbitów, najprawdopodobniej dostawcy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę na ten najnowszej, odblokowanej mapce. w trybie Podbój jest świetna. Dużo baz, szerokie przejścia, można łatwo flankować. Główną siłą na mapie są helikoptery i czołgi. Chociaż piechota też ma tu życie, szczególnie ta z bazookami.

W trybie Rush niestety mapka kuleje. Pograłem parę razy i za każdym to samo: obrońcy na drugiej bazie mają zbyt dobrze. Ustawiają się ze snajperkami i udają bogów. A może po prostu miałem zły team? W każdym razie lepiej się gra na Podboju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi pingami na serwerach ? W wyszukiwarce pisze, że Ping wynosi na przykład 35 , wchodzę do gry i każdy ma ping powyżej 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 13:14, Crew_900 napisał:

O co chodzi z tymi pingami na serwerach ? W wyszukiwarce pisze, że Ping wynosi na przykład
35 , wchodzę do gry i każdy ma ping powyżej 100

Nie wiem o co z tym chodzi ale zawsze wchodzę na servery które mają ping 50-60 wtedy na serverze mam 140 i nie laguje. A jeśli server ma 80+ to nie wchodzę bo ta mam zawsze 300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dot. platformy Xbox 360 Battlefield BC II oraz Vietnam jako dodatek. Otóż jak z ładowaniem-zależy w przypadku Xboxa na prędkosci neta,czy każdemu się tak samo ładuje? I jeszcze zapytam jeśli jest taka akcja co pełno wybuchów itd,są lagi jakieś,czy coś w przypadku Xboxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 14:14, Largooo napisał:

> Też mam pingi 300 i żadnych lagów...
Ja lagi mam od 160+

Mi nie wyszukuje serwerów z pingami 50-60, znajduje z 130+, wtedy też mam 300+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kilku miesiącach przerwy wróciłem do BC2. Wiem, że na PC ukazał się już zestaw SPECACT itp, w związku z tym pytanko: czy możliwe jest już zdobycie naszywki za zdobycie wszystkich brązowych gwiazdek za broń (mowa oczywiście o PC)? Wcześniej było to niemożliwe, czy coś się w tej kwestii zmieniło? I czy aby otrzymać tę naszywkę muszę wydać 20 zeta na SPECACTA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 23:38, Ring5 napisał:

Po kilku miesiącach przerwy wróciłem do BC2. Wiem, że na PC ukazał się już zestaw SPECACT
itp, w związku z tym pytanko: czy możliwe jest już zdobycie naszywki za zdobycie wszystkich
brązowych gwiazdek za broń (mowa oczywiście o PC)? Wcześniej było to niemożliwe, czy
coś się w tej kwestii zmieniło? I czy aby otrzymać tę naszywkę muszę wydać 20 zeta na
SPECACTA?

Jest możliwe i chyba musi być specact. Kumpel już zdobył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 23:38, Ring5 napisał:

Po kilku miesiącach przerwy wróciłem do BC2. Wiem, że na PC ukazał się już zestaw SPECACT
itp, w związku z tym pytanko: czy możliwe jest już zdobycie naszywki za zdobycie wszystkich
brązowych gwiazdek za broń (mowa oczywiście o PC)? Wcześniej było to niemożliwe, czy
coś się w tej kwestii zmieniło? I czy aby otrzymać tę naszywkę muszę wydać 20 zeta na
SPECACTA?

Ja tam w lato otrzymałem te naszywkę na PC więc nie mów, że niemożliwe ;D A specty raczej wymagane są. BTW teraz promocja na EA store więc może taniej być ;) BTW2. Lepiej kup Vietnama za 27zł ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem skorzystać z promocji na EA Store, ale w kasie pokazuje mi coś takiego "Konto, którego próbujesz użyć, jest nieaktywne. Stwórz nowe konto lub ponownie aktywuj obecne, kontaktując się z obsługą klienta pod adresem http://eapo.custhelp.com."
Za cholerę nie mogę reaktywować swojego konta tzn. przy loginie miałem na czerwono napis "niepotwierdzony" jednak gdy kilkukrotnie na nim kliknąłem odesłało mnie na anglojęzyczny profil właśnie mojego konta tam natomiast kliknąłem na "activate" i przysłało mi na pocztę dwa maile w nich były jakieś odnośniki wpierw kliknąłem odnośnik z pierwszego maila odesłało mnie z powrotem do logowania zalogowałem się i znów wylogowałem (znikną napis "niepotwierdzony").
Chwilę później kliknąłem na odnośnik w drugim mailu znów logowanie i nic się nie stało (napis "niepotwierdzony jak znikną tak już się nie pojawia).
Problemem jest właśnie to że pokazuje mi coś takiego i nie mogę dokonać zakupów, potem dogrzebałem się do pomocy technicznej (anglojęzycznej ofkoz) tam miałem wpisać w pole adres e mail, ale nie ten co używam przy logowaniu lecz inny na niego bowiem zostanie wysłana wiadomość z instrukcjami jak reaktywować swoje konto.
Pytanie moje brzmi czy ktoś z was miał takie problemy z kontem EA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 17:41, Maddey napisał:

> > Też mam pingi 300 i żadnych lagów...
> Ja lagi mam od 160+
Mi nie wyszukuje serwerów z pingami 50-60, znajduje z 130+, wtedy też mam 300+.



A mi w wyszukiwarce pokazuje pingi od +15 w górę....

Wchodzę na obojętnie jaki serwer i pingi mam od 350 do 600...
nie da się grać...
Podczas gdy w AvP, KF, L4D2, CSS pingi mam maks do 50-80

I jeszcze jedna sprawa... strasznie klatki mi spadają podczas rozgrywki w BFBC2... W menu ok jest jakieś 60-120
Podczas gry mam 7-20....

Wszystko LOW 1024x768... zmieniałem w pliku nawet 800x600 ale przy multi powiększa mi do 1024x768 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 00:43, donard napisał:

Ja tam w lato otrzymałem te naszywkę na PC więc nie mów, że niemożliwe ;D


Mówię, bo wiem, że przez długi czas była ona niedostępna. Możesz zresztą przejrzeć sobie ten wątek, tu też były na ten temat prowadzone dyskusje. Był chyba problem z M1 (cy cuś) i zdobycie naszywki za brązowe gwiazdki było na pececie niemożliwe, widać dopiero któryś patch to naprawił.

Dnia 02.01.2011 o 00:43, donard napisał:

A specty raczej wymagane są.


Hmm... szkoda. Liczyłem na to, że uda się wyzbierać w grze wszystko, co było do wyzbierania, ale widzę, że chyba jednak się nie da. Szkoda mi kasy na raptem 4 giwery i nowe mundury.

Dnia 02.01.2011 o 00:43, donard napisał:

BTW teraz promocja na EA store więc może taniej być ;) BTW2. Lepiej kup Vietnama za 27zł ;P


Vietnam mnie nie interesuje. Gdyby chociaż dali jakieś unlocki... Niestety, należę do tej grupki osób, którym zostały prehistoryczne nawyki zbieracza-myśliwego, lubię kolekcjonować różne rzeczy, a w Vietnamie tego się nie uświadczy (poza 10 achievementami). Nie postarali się, chłopaki, za bardzo. Nawet pinów czy naszywek nie dali, tylko achievki.

Cóż, zostaje ponabijanie brązowych gwiazdek dla własnej satysfakcji :) W każdym razie dzięki za odpowiedź (również hans_olo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować