Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Mam mały problem z BC2 na X360. Założyłem sobie konto na Live i ustawiłem rok urodzenia na 1995. Teraz jak chcę stworzyć konto w BC2 wyświetla mi się komunikat że mój profil gracza nie ma uprawnień do korzystania z tej funkcji Xbox Live. Zmieniłem swoje ustawienia na "Dorosły" ale nawet w instrukcji pisze że muszę ukończyć 16 lat żeby stworzyć konto. Dodam tylko że w MW2 mogę grać bez przeszkód. Wiecie jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 12:43, Hell_Knight napisał:

Mam mały problem z BC2 na X360. Założyłem sobie konto na Live i ustawiłem rok urodzenia
na 1995. Teraz jak chcę stworzyć konto w BC2 wyświetla mi się komunikat że mój profil
gracza nie ma uprawnień do korzystania z tej funkcji Xbox Live. Zmieniłem swoje ustawienia
na "Dorosły" ale nawet w instrukcji pisze że muszę ukończyć 16 lat żeby stworzyć konto.
Dodam tylko że w MW2 mogę grać bez przeszkód. Wiecie jak temu zaradzić?

Zmienić w ustawianiach Live rok urodzenia na np. 1984 ?
Albo poczekaj te parę lat :D
Swoją drogą, nie jest znana ci zasada że ZAWSZE przy tworzeniu kont internetowych, podaje się wiek powyżej 18 lat, ponieważ potem wiążę się to właśnie z takimi durnymi ograniczeniami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co Ci do tego? Ja również mam obie wersje i powiem szczerze, że mimo iż w PeCetowego BC2 grałem od premiery, to teraz niedawno kupiłem na X360 i nadal gra mi się bardzo przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od 2 dni nie mogę grać w BC2. Serwery świecą pustkami a jak chcę do jakiegoś wbić to wywala mi komunikat " Połączenie z serwerem zostało przerwane" ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 15:59, Oloninho napisał:

A co Ci do tego? Ja również mam obie wersje i powiem szczerze, że mimo iż w PeCetowego
BC2 grałem od premiery, to teraz niedawno kupiłem na X360 i nadal gra mi się bardzo przyjemnie.

A to mi do tego, że jestem fanbojem.Ten typ tak ma. Poza tym po co kupować drugą wersje skoro pierwsza działa? Proszę pozostałych o brak flamewaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 18:09, Kakax napisał:

Witam. Od 2 dni nie mogę grać w BC2. Serwery świecą pustkami a jak chcę do jakiegoś wbić
to wywala mi komunikat " Połączenie z serwerem zostało przerwane" ktoś wie o co chodzi?


Od paru - parunastu dni nie idzie praktycznie grać w BF-a.
Gra laguje niemiłosiernie aż odechciewa się wchodzić na jakiekolwiek serwery.
Do tego też dość często pojawia się właśnie ten komunikat i winić głownie należy serwery EA które w jakiś magiczny sposób strasznie opóźniają przesył danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2011 o 18:09, Kakax napisał:

Witam. Od 2 dni nie mogę grać w BC2. Serwery świecą pustkami a jak chcę do jakiegoś wbić
to wywala mi komunikat " Połączenie z serwerem zostało przerwane" ktoś wie o co chodzi?


U mnie wszystko jest w porządku. Jak masz wersję PC to ja bym pokombinował z Punkbusterem. O ile mi wiadomo to tak wyglądają problemy z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze chociaż się się przyznajesz : )

A widzisz po to, żeby nie mieć problemów (tak jak koledzy wyżej mówią) z połączeniem się do serwera? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PC nie mam już prawie żadnych gier bo sprzedałem (BC2 też) i przerzuciłem się na X360 a że bardzo lubię Bad Company 2 to kupiłem go na konsolę. A co do problemu to już wiem że się nie da zmienić roku urodzenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co możecie mi powiedzieć o tej grze ? Warto ją kupić ?
Mam parę pytań na jej temat:
1. Będzie jakoś w miarę dobrze chodzić na jednym rdzeniu ? Bardziej zależy mi na multi.
2. Ogólnie warto ze względu na multi ?
3. Czy multi szybko się nudzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 19:06, Chlorofil napisał:

Co możecie mi powiedzieć o tej grze ? Warto ją kupić ?
Mam parę pytań na jej temat:
1. Będzie jakoś w miarę dobrze chodzić na jednym rdzeniu ? Bardziej zależy mi na multi.


Z tego co wiem na jednym rdzeniu gra się ciężko.

Dnia 15.01.2011 o 19:06, Chlorofil napisał:

2. Ogólnie warto ze względu na multi ?


Jak najbardziej, single jest również dobry, ale główna zaleta gry to rozbudowany multik.

Dnia 15.01.2011 o 19:06, Chlorofil napisał:

3. Czy multi szybko się nudzi ?


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 19:06, Chlorofil napisał:

Co możecie mi powiedzieć o tej grze ? Warto ją kupić ?
Mam parę pytań na jej temat:
1. Będzie jakoś w miarę dobrze chodzić na jednym rdzeniu ? Bardziej zależy mi na multi.
2. Ogólnie warto ze względu na multi ?
3. Czy multi szybko się nudzi ?

warto dodać że nie ma tyle błędów co nowy CoD!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 07:48, Hell_Knight napisał:

Co to jest ten cały SPECACT?

4 nowe specjalne mundury, wersje broni z kamuflażem : M16A2, UMP-45, MG3 i M95 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2011 o 21:45, Numenpl napisał:

>


Raczej nie tnie się tak strasznie jak nowy CoD....bo błędów to ja tam nie uświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2011 o 11:15, Ecko09 napisał:

Raczej nie tnie się tak strasznie jak nowy CoD....bo błędów to ja tam nie uświadczyłem.

ty może nie ale ja mam po prostu odruch totalnego wk********* za każdy raz gdy broni nie moge kupic,bron sie podczas gry zacina itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować