Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2011 o 16:48, Sigu napisał:

Dzięki, wcześniej znalazłem na FilePlanet... 2,4GB... IMHO mała przesada.


W skład patcha wchodzą:
4 nowe mapy + dodatek Vietnam, dalej sądzisz że to dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, od jakichś dwóch dni cisnę równo w Vietnama, podstawka zeszła na dalszy plan ;p gra mi się już świetnie, fragi wpadają co chwile ( dużo szybciej niż w podstawce, to swoją drogą ), dużo punktów no i super klimat gry. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 07:11, Kakax napisał:

Witam. Czy po pobraniu najnowszego patcha do BC2 aby grać w Vietnama muszę go pobrać?
czy tylko wpisać kod?


Jak pobrałeś najnowszy patch to musisz wpisać tylko kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Vietnam to ciężko jeśli chodzi o fragi u mnie na Xboxie 360.Tak czy siak jaki tryb gry najbardziej polecacie? Zacząłem dopiero z tym BC II i Vietnam,trochę grałem na PC,ale to mało...

P.S-U mnie ciężko coś idzie lvlowanie tzn. mam 2 lvl,ale głupie jest to,że mecze trwają bardzo długo (nawet 30 min) i do tego nie ma premii za to,że wygrałem mecz (premia większa),lub przegrałem (premia mniejsza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 14:07, BartexooN napisał:

Ten Vietnam to ciężko jeśli chodzi o fragi u mnie na Xboxie 360.Tak czy siak jaki tryb
gry najbardziej polecacie? Zacząłem dopiero z tym BC II i Vietnam,trochę grałem na PC,ale
to mało...

P.S-U mnie ciężko coś idzie lvlowanie tzn. mam 2 lvl,ale głupie jest to,że mecze trwają
bardzo długo (nawet 30 min) i do tego nie ma premii za to,że wygrałem mecz (premia większa),lub
przegrałem (premia mniejsza).


Zacznij grać drużynowo to pkt. same będą się nabijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 14:07, BartexooN napisał:

P.S-U mnie ciężko coś idzie lvlowanie tzn. mam 2 lvl,ale głupie jest to,że mecze trwają
bardzo długo (nawet 30 min) i do tego nie ma premii za to,że wygrałem mecz (premia większa),lub
przegrałem (premia mniejsza).

Graj medykiem, rzucaj dużo apteczek i reanimuj (oczywiście wtedy, gdy okolica jest czysta). Punkty będą leciały szybciej.
I kiedy możesz dolączaj do squadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 15:05, Lisun napisał:

Graj medykiem, rzucaj dużo apteczek i reanimuj (oczywiście wtedy, gdy okolica jest czysta).
Punkty będą leciały szybciej.
I kiedy możesz dolączaj do squadów.

Sylwass polecił mi bym chodził na Drużynowym? Czy lepiej np. gorączka lub podbój (albo to lub to) ? Znak jeśli kogoś trzeba reanimowac to jest jakby taki "piorun"? Tak czy siak Flamethower- na jakiej mapie się najbardziej opłaca tym chodzic? Szukam jakich map mniejszych trochę,nie lubię latania pół mapy by pasc,a drużyna często się nie wysila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 16:40, ScaredOfGhosts napisał:

Po zaliczeniu 15 zgonów i 5 trafień oficjalnie stwierdzam że nie ogarniam :P Ale faktycznie
cholernie wciąga więc łatwo się nie poddam :)

Jak zwykle skill przyjdzie z czasem. Na początku też mi było ciężko ale jeśli tylko będziesz grał to będziesz coraz lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od wczoraj nie aktualizują mi się statystyki broni (ile osób zabiłem etc. ) , też tak macie , da się to jakoś naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 17:50, Thog napisał:

Już od wczoraj nie aktualizują mi się statystyki broni (ile osób zabiłem etc. ) , też
tak macie , da się to jakoś naprawić?

Spoko dużo ludzi tak ma. W końcu ci się zaktualizuja statsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skorzystaj z zewnętrznego checkera statystyk jak na przykład ( sry za moje lamerskie statsy, ale kliknięcie na home page to dla mnie za dużo xD ):
Stats Verse:
http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/Siguardius/#insignias
Bad Company EU stats:
http://www.bfbc2.eu/en/pc/stats/Siguardius
Tutaj masz aktualizację na życzenie niemalże natychmiastowe ( no chyba, że są godziny szczytu i kolejka ma kilka tysięcy osób )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...
Taka mała rada - nie jestem jakimś tam expertem ale na moje oko wiecej punktów leci jak maxujesz sobie gwiazdki w ulubionych broniach
Dopiero dla nudy dobijasz reszte (osiągnięcia i tak nie dostaniesz za gwiazdki jak nie masz SPECTACT)
Te bronie w których masz najwiecej (M16A2 i GOL) są uniwersalne, praktycznie spisują się na każdej mapce
Jak chcesz szybko piąć się w górę levelem to używaj (do platynowej gwiazdki) ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ^^
Brąz wszystkimi rodzajami uzbrojenia wbijałem dla zabawy.
M16 używam z celownikiem optycznym x4 gdy muszę wyeliminować coś dalej.
Steyr AUG A3 używam z kolimatorem do walki na średni/bliski dystans
GOL używam do walki na wielki dystans.
VSS używam z kolimatorem, bo na bliski dystans jest zabójczy.

Ehh... niestety moim niskim statystykom po części winien jest sprzęt na jakim gram i połączenie internetowe. Jak wbijam na serwer to mam ping ze 200-300 i niemalże nic nie da się zabić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam na stronie xbox.com w Market placie są takie dodatki do gry jak SPECACT Medic Upgrade, Enginer Kit Short-cut Pack itp co one wnoszą do rozgrywki?
I żeby sobie móc fajnie pograć starczy podstawowa wersja gry + Vietnam + pakiet VIP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 21:59, Lukiwwo94 napisał:

Witam na stronie xbox.com w Market placie są takie dodatki do gry jak SPECACT Medic Upgrade,
Enginer Kit Short-cut Pack itp co one wnoszą do rozgrywki?
I żeby sobie móc fajnie pograć starczy podstawowa wersja gry + Vietnam + pakiet VIP

Dodatek Spectat daje tyle że:
Każda postać w podstwowej wersji Bad Company 2 wygląda inaczej, pewnie widziałeś ruskich medyków w zielonych beretach itp, to właśnie dodatek Spectat. Do tego inaczej wygądają 4 bronie:M16, UMP-45, MG3 oraz M95.
Więcej informacji o tu: http://eastore.ea.com/store/eaemea/pl_PL/pd/productID.192365600/sac.true (<- chyba mogę dawać linki do innych stron?>
Nie spectat tylko specact, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować