Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

To ja się ciesze, że ściąganie gry doszło do końca (przez zacny EADM) ale pojawiła się zagwozdka. Doszło do 100% i stoi, na dodatek po najechaniu na zakładkę/ikonę w katalogu EADM okazuje się, że ściągnięte jest 7,9 GB. Hm?
Na dodatek po dojściu do 100% ciągle coś ściąga z prędkością ~30 kb/s.
Powinna mi się ściągać najnowsza wersja gry o wadze 15GB, czyż nie? Trochę to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może masz po prostu błąd ściągarki. EADM nie zawsze działa dobrze. A jeśli coś ci się nadal ściąga to znaczy, że musisz chwilkę poczekać :p

@sylwasss
Dobre :D
Fajny tekst :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 23:50, darth_16 napisał:

Bardzo fajnie, ale enter nie działa.

Po prostu jeszcze nic nie odblokowałeś. http://www.xfire.com/video/302908/ tu masz pokazane jak sie wybiera (najlepiej po śmierci). Jakby co nie sugeruj się treścią gdyż na serwerze były niektóre rzeczy normalnie niedostępne + godmode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 11:34, Sigu napisał:

Powiedz mi dlaczego wolisz M24? Przecież jest mało celny, dużo mniej niż GOL czy SV-98.
A co do "raszowania" w obronie, to jest to dobra taktyka. Pozwala wcześnie zatrzymać
przeciwnika i wtedy podczas prób przedarcia traci dużo punktów.
Ostrzeliwanie M-COMów to normalna taktyka, której nie wykorzystują ci, którzy o niej
nie wiedzą :p

Bo prędzej trafie z M24 niż inną snajperką. Może pech a raczej zez ale nic nie poradzę.
Z tymi M-COM to nieźle idzie się wkurzyć jak Ci cała chatę wywalą w powietrze. Gorzej jeszcze jak ty jesteś w środku. Jak ostatnio się zagrywałem to teraz coś tracę chęci na grę. Pewnie będę grał ale jak długo to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie rozbrajaj M-COMów. Może to zrobić 15 innych osób ;)
Sam ostrzeliwuj. Rób to co cię wkurza, a może wkurzysz kogoś :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady ;)
Różnica w pingu byłaby widoczna jedynie porównując nie wiem, 200mhz z nowoczesnymi PC :P
Oczywiście, nie mówimy tutaj o jakimś zawirusowanym kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 00:11, Sigu napisał:

No to nie rozbrajaj M-COMów. Może to zrobić 15 innych osób ;)
Sam ostrzeliwuj. Rób to co cię wkurza, a może wkurzysz kogoś :p

No tylko te 15 osób myśli dokładnie jak ty, czyli mają to gdzieś i kampią dalej zamiast wykonywać cele. Mnie to rozwaliło że parę osób było w pobliżu tego M-COMa i nikt nie podszedł aby go rozbroić. Później napisałem czemu nikt tam się nie ruszył. To koleś mi napisał że to BC2 i tak najczęściej jest. Jak by banowali za takie rzeczy to by się wszyscy pchali do tego M-COMa a tak to mają w czterech literach.
BTW:
A ostatnio z GOL-a ładnie w bańki trafiałem i najlepszy w drużynie. Co nie zmienia faktu że przerżnęliśmy. Koleś miał farta bo rozbrajał M-COMa, ja w niego przycelowałem i zginał, ale zdążył rozbić. Kurna sekundę wcześniej i by nie zdążył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak 16 osób myśli w taki sam sposób to czas zmienić team :p
Ja zazwyczaj gram zwiadem/szturmem i wspomagam team, ale sam M-COMów nie rozbrajam :p
Za duże prawdopodobieństwo, że zginę i zepsuję sobie statystyki. Wolę osłaniać rozbrajaczy i ochraniać stację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, po paru dodatkowych godzinach EADM załapało. Pierwsze godziny zawsze takie same - poznawanie mapy i psucie ratio. Dobra okazja aby nabrać do nich sporego dystansu.
To drobnostka w porównaniu z kolorystyką. Strasznie mnie drażni w serii Bad Company. Ta cała gra światła, problemy z kontrastowaniem i jasnością. A już niemożność grania zwiadowcą z powodu zbyt jaskrawego światła przy celowaniu nie wspomnę.

Dobra, pozrzędziłem trochę. Musiałem to wydusić z siebie. Wracam poznać resztę map.
Zastanawiam się czy nie odblokować Vietnama, może tam nie będzie problemów z kolorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłącza mi się gra, najczęściej podczas ładowania statystyk między mapami, ni z gruchy, ni z pietruchy i pulpit, zero komunikatów itp ktoś wie o co kaman ?
Edit: można mnie dorzucić do listy gramowiczów ? PC, nick [K]ille[R]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, no po co mam sobie psuć statystyki jak ktoś inny może to zrobić za mnie?
Ja jestem dobry w niszczeniu... za każdym razem jak próbuję to udaje mi się :p
To co, że próbowałem tylko 60-kilka razy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować