Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2011 o 23:58, Sigu napisał:

Mam pytanie. Jak efektywnie nabić sobie Light Vehicles star? Jakoś trudno mi znaleźć
zastosowanie dla tych pojazdów...

Usiądź na 2 miejscu w quadzie i zdejmuj przeciwników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2011 o 22:33, Antek100100 napisał:

Ekhm, jak to jest, nie moge zamówić płytkowej wersji Vietnamu??


Nie ma płytkowej wersji Vietnamu, dodatek został zawarty w ostatniej dużej łatce do podstawki i aby w niego zagrać potrzebujesz jedynie kodu odblokowującego jego zawartość, który to można nabyć np na EA Store lub też kupując pudełko go zawierające np. w Media Markt. Wklepujesz kod i już można biegać po dżungli i bić się o ryż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sobie zaplanowałem aby moje ratio w zabójstwach i zginięciu wynosiła 1, bo do tej pory miałem na poziomie 0,84. Po jakimś tygodniu grania prawie mi się udało. Tylko 4 razy komuś HS sprzedam i będę miał ratio na poziomie 1. Bardzo cieszę się z tego. Ostatnio zabiłem kolesia nożem przez ścianę Oo. Naciskam ŚPM i akurat koleś był przy drzwiach i podszedł bliżej ściany. Nożem trafiłem w ścianę ale że on był za tą ścianą to go zabiłem. Ale mocno się zdziwiłem hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nabijam spamując granatnikiem na łodzi patrolowej .
Fajne jest to, że jak się wie jak celować to można M-COM niszczyć nie będąc w zasięgu przeciwnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Epic xD
Update:
Zmniejszono uszkodzenia splash broni Carl Gustav, jednak CG dalej będzie miał największy rozrzut spośród wszystkich broni AT
Komentarz:
Wiecie co wczoraj zainstalowałem tego patcha... i tego samego dnia zakończyłem udział w tej grze!
SZANOWNI PANOWIE (SZWEDZI) z DICE dziękuje wam za zwalenie gry ...<3333

Pytanie mam. Dlaczego ludzie są takimi idiotami i zabijają wyrzutnią rakiet PRZECIWPANCERNYCH zwykłych graczy -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2011 o 22:33, Sigu napisał:

Pytanie mam. Dlaczego ludzie są takimi idiotami i zabijają wyrzutnią rakiet PRZECIWPANCERNYCH
zwykłych graczy -.-''

Ponieważ mają do tego takie same prawo jak gracze którzy robią to za pomocą snajperek, granatów, karabinów, noży, czołgów, ckmów, i helikopterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Czyli argument, że to jest niehumanitarne, nie jestem czołgiem i ogólnie rzecz biorąc jest to idiotyzmem nie mają znaczenia... Chyba tylko bardziej są wkurzający bush wookies na rushu... Nieeeee, w gruncie rzeczy nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd zdobyłem pistolet ze strzałkami wyrzutnie przeciwpancerne mają rację bytu.
Po jakichś 30h grania gra 3 razy zaliczyła freeza, 4 razy sama się wyłączyła, Alt+Tab w 4 na 10 przypadków kończy się zamknięciem gry.
Chyba w Balck Ops problemy techniczne nie są gorsze?

Za to kampania - miodzik. Nie ma tego pośpiechu jaki towarzyszył w CoDach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 23:00, Sigu napisał:

Ok. Czyli argument, że to jest niehumanitarne, nie jestem czołgiem i ogólnie rzecz biorąc
jest to idiotyzmem nie mają znaczenia...

Idiotyzmem w jakim kontekście? Da się zabić wroga? Skoro tak, to znaczy, że należy tego używać. BC2 to nie symulator pola walki (takim jest np. ArmA lub ArmA2), tylko nieco mniej arcade-owa niż CoDy rozgrywka. Dużo bardziej idiotyczne w tym kontekście wydaje się używanie apteczek, podnoszenie defibrylatorem lub "naprawianie" pojazdów wiertarką. To Cię nie razi, ale rpg na piechotę już tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Bad Company nie ma problemów technicznych ogólnych. Jeśli problem istnieje to jest twój problem ^^

A co do kampanii, fakt. Wystarczająco wolna aby się relaksować i wystarczająco szybka żeby się nie nudzić. I te gagi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc chodzi o to, że broń co prawda służy do zabijania, ale nie piechoty. Służy do niszczenia pojazdów, bunkrów itp. Rozumiem zabicie kogoś niszcząc ścianę, pozycje ogniową, ale spam AT oznacza, że z graczem coś jest nie tak.
Używanie apteczek mnie nie razi, używanie pudełek z amunicją mnie nie razi, używanie "wiertarki" ( choć to bardziej jest wkrętarka ) czy podnoszenie defibrylatorem mnie nie rażą, bo one do tego służą.
Skoro bronisz CG Noobów nasuwa się prosty wniosek, ponieważ tylko CG Nooba nie denerwuje CG Noob ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 00:06, Sigu napisał:

Ogólnie rzecz biorąc chodzi o to, że broń co prawda służy do zabijania, ale nie piechoty.

A opisy broni w samej grze to kolega czytał? Pewnie nie, bo wiedziałby, iż twórcy rekomendują zarówno RPG jak i CG m.in. na piechotę. I bynajmniej słowa nie ma, że piechota koniecznie ma siedzieć w umocnieniach.

Dnia 18.02.2011 o 00:06, Sigu napisał:

Służy do niszczenia pojazdów, bunkrów itp.

Służy do eliminacji wroga.

Dnia 18.02.2011 o 00:06, Sigu napisał:

Rozumiem zabicie kogoś niszcząc ścianę, pozycje
ogniową, ale spam AT oznacza, że z graczem coś jest nie tak.

Jasne. Może mieć zły dzień, może słabo posługuje się innymi broniami, może mieć po prostu taki kaprys, może właśnie nabijać kille do kolejnej gwiazdki albo być po prostu noob-em. Ma do tego pełne prawo. Kim zaś Ty jesteś, żeby tego gracza oceniać i narzucać mu styl gry?

Dnia 18.02.2011 o 00:06, Sigu napisał:

Używanie apteczek mnie nie razi, używanie pudełek z amunicją mnie nie razi, używanie
"wiertarki" ( choć to bardziej jest wkrętarka ) czy podnoszenie defibrylatorem mnie nie
rażą, bo one do tego służą.

A wyrzutnie - jak już pisałem - służą do eliminacji przeciwnika. Spisują się w tym równie dobrze, co każda inna broń.
Btw - a co powiesz na strzelby ze slugami? Przecież też do tego służą - a są drugim po CG na piechotę powodem narzekania "graczy pro"/"graczy real" czy w końcu "graczy -a to zostało stworzone do innego użycia". A o nade spam na pewnych mapach?

Dnia 18.02.2011 o 00:06, Sigu napisał:

Skoro bronisz CG Noobów nasuwa się prosty wniosek, ponieważ tylko CG Nooba nie denerwuje
CG Noob

Z dedukcją u Ciebie jednak krucho, z kulturą zresztą również (osądzać i wyzywać kogoś kompletnie nic o nim nie wiedząc? nieładnie). Zresztą - jak się nieco wysilisz, to znajdziesz sobie mój profil gracza i zobaczysz ile i na czym mam killi. Jak Ci się uda - to się raczej mocno zdziwisz (oczekuję wtedy publicznych przeprosin za publiczne wyzywanie od CG Noobów).

Gram na tyle długo w tą grę i widziałem już na tle dużo, że o ile na dzisiaj jest kilka rzeczy lekko irytujących, do których zaliczyłbym właśnie:
- nadużywanie rpg (mimo wszystko:P)
- strzelby ze slugami
- nade spam
- lepszy snajper niż ja sam
- i jeszcze kilka innych drobiazgów, na które tu szkoda miejsca
to jest jedna rzecz, która wkurwia mnie niemiłosiernie i doprowadza do szewskiej pasji (oprócz cziterów) - i to jest właśnie takie mędrkowanie i próba udowadniana komuś na siłę, jak ma grać. Każdy ma swój rozum i gra jak chce. Nie podoba Ci się to co się dzieje na serwerze? Jest ich od cholery, idź sobie na inny. Nie możesz znaleźć innego? To daj sobie spokój z grą, widać nie jest dla Ciebie. Ale nie pouczaj kogoś o sposobie grania póki sam tego nie zechce. Niestety (albo i stety) granie to rozrywka popularna i każdy ma prawo brać w niej udział tak, jak sam zadecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że złamałeś punkt 2.1 regulaminu forum?

Dnia 18.02.2011 o 01:03, Llordus napisał:

Kim zaś Ty jesteś, żeby tego gracza oceniać i narzucać mu styl gry?

Jestem innym graczem, który czuje się zdegustowany grą innego gracza... Czasami jestem adminem serwera...

Dnia 18.02.2011 o 01:03, Llordus napisał:

Btw - a co powiesz na strzelby ze slugami? Przecież też do tego służą - a są drugim po
CG na piechotę powodem narzekania "graczy pro"/"graczy real" czy w końcu "graczy -a to
zostało stworzone do innego użycia". A o nade spam na pewnych mapach?

1.) Strzelby z amunicją kulową istnieją, co do tego nie ma wątpliwości. Są wykorzystywane w walce przeciwko piechocie, co do tego nie ma wątpliwości. One do tego służą. Sam ich używam, ale jakoś czołgów nimi nie atakuję...
2.) "Nade spam"... co za skrót omg... To też mnie denerwuje. Nigdy nie spamowałem, spamował nie będę bo po co? Rzucisz jeden należący ci się granat, nikogo nie zabijesz, straciłeś szansę ".".
3.) W sumie dlaczego niby amunicja kulowa ma być denerwująca skoro zwykłe shotguny nie są? W prosty sposób zamieniasz swoją strzelbę w M1 Bądź M14. One nikogo nie wkurzają.

Dnia 18.02.2011 o 01:03, Llordus napisał:

Z dedukcją u Ciebie jednak krucho, z kulturą zresztą również (osądzać i wyzywać kogoś
kompletnie nic o nim nie wiedząc? nieładnie). Zresztą - jak się nieco wysilisz, to znajdziesz
sobie mój profil gracza i zobaczysz ile i na czym mam killi. Jak Ci się uda - to się
raczej mocno zdziwisz (oczekuję wtedy publicznych przeprosin za publiczne wyzywanie od
CG Noobów).

Dedukcja jest jak najbardziej poprawna. Co mam znaleźć na twoim profilu? Milion platynowych gwiazdek? K/D Ratio na poziomie 300? 1000 wygranych godzin? Mnie nie interesuje rank czy ratio. To są głównie wyznaczniki tego ile grasz jako bush wookiee lub o ile dłużej grałeś od kogoś. To nie czyni ciebie lepszym.
A przepraszać nie będę, bo za co? Nikogo nie obraziłem na tym forum. I chwilowo nie zamierzam...

Co to "no to zmień serwer", to nic nie da. CG on Infantry jest zbyt popularne, jest zbyt dużo retardów, którzy cały czas uważają, że jestem czołgiem/APC. Osobiście muszę przyznać, że różnica jest dość duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 22:33, Sigu napisał:

Pytanie mam. Dlaczego ludzie są takimi idiotami i zabijają wyrzutnią rakiet PRZECIWPANCERNYCH
zwykłych graczy -.-''


Nie żeby co ale CG jest granatnikiem, a nie wyrzutnią rakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale mi się lepiej RPG gra niż tym Gustavem. RPG mam 8 złotych gwiazdek, muszę w końcu platynę wbić. A za gustava się nie biorę póki co, bo nie gram mechanikiem w tym momencie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować