Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Aha, dzięki za pomoc już mniej więcej wszystko wiem. Pytałem bo słyszałem gdzieś, że bez zakupienia Vietnama nie można pograć nawet w podstawkę, ale wydawało mi się, że to raczej niemożliwe, więc wolałem przed patchowaniem zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 15:10, HeadMaaaster napisał:

Pytałem bo słyszałem gdzieś, że bez zakupienia Vietnama nie można pograć nawet w podstawkę.


Kto Ci takie bzdury naopowiadał ? :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 23:57, Dante_Syn_Spardy napisał:

(...)


Muszę przyznać, że narobiłeś mi smaku tym filmikiem. :D
Primo, widzę, że dynamika walki jest tu naprawdę ogromna i wiele się dzieje. Secundo, uwielbiam filmy pokroju Full Metal Jacket, We Were Soldiers czy ( co prawda krótki epizod, ale za to świetnie zrobiony ) Forrest Gump, więc realia walk w Wietnamie bardzo mnie kręcą. No i tertio - jest obowiązkowy w produkcjach związanych z tą epoką - ''Fortunate Son'' przygrywający w menu. :D

Korzystając z okazji, jeszcze dwa pytania natury technicznej:
1. Z jaką szybkością zdobywa się kolejne poziomy doświadczenia ( naturalnie - bez maniaczenia po kilka godzin dziennie )? Czy żeby odblokować kolejne bronie / dodatki trzeba dużo grać?
2. Czy w wersji na PC jest możliwe wyłączenie polskich głosów / napisów? Nie żebym miał jakieś zastrzeżenia do tych z prezentowanego filmiku, ale ogólnie rzecz biorąc, polski nie pasuje mi do wietnamskich realiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Dnia 20.02.2011 o 19:34, xDeuSx napisał:

Korzystając z okazji, jeszcze dwa pytania natury technicznej:
1. Z jaką szybkością zdobywa się kolejne poziomy doświadczenia ( naturalnie - bez maniaczenia
po kilka godzin dziennie )? Czy żeby odblokować kolejne bronie / dodatki trzeba dużo
grać?
2. Czy w wersji na PC jest możliwe wyłączenie polskich głosów / napisów? Nie żebym miał
jakieś zastrzeżenia do tych z prezentowanego filmiku, ale ogólnie rzecz biorąc, polski
nie pasuje mi do wietnamskich realiów.

W podstawowym Bad Company 2 to nawet szybko się zdobywa kolejne bronie. Z poziomami doświadczenia to jest masakra bo żeby zdobyć 50 poziom to naprawdę sporo dużo trzeba grać. Ja chyba mam 29 poziom,ale chyba od 20 miałem wszystkie bronie. Podobnież w Vietnamie wszystko na początku jest odblokowane, nawet jak masz pierwszy poziom.
Z polską wersją to w podstawce dało się zmienić, więc pewnie w Vietnamie też można zmienić. Nie mam jeszcze Vietnamu więc nie jestem w 100% pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 19:34, xDeuSx napisał:

1. Z jaką szybkością zdobywa się kolejne poziomy doświadczenia ( naturalnie - bez maniaczenia
po kilka godzin dziennie )? Czy żeby odblokować kolejne bronie / dodatki trzeba dużo
grać?

Żeby zrobić max 50 lvl to trzeba dość dużo grać. Ale zrobienie tych lvli, które potrzebne są do odblokowania wszystkich broni i gadżetów idzie całkiem sprawnie i szybko. Nie masz się czym martwić :)

Dnia 20.02.2011 o 19:34, xDeuSx napisał:

2. Czy w wersji na PC jest możliwe wyłączenie polskich głosów / napisów? Nie żebym miał
jakieś zastrzeżenia do tych z prezentowanego filmiku, ale ogólnie rzecz biorąc, polski
nie pasuje mi do wietnamskich realiów.

Da się grać na oryginalnych głosach - angielskich i wietnamskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mógłby ktoś wrzucić tutaj screena podstawowego ustawienia sterowania heli (pilota) w multiplayerze ? Bo jakimś cudem mi się ustawienia przestawiły, a chciałbym mieć te ustawienia co wcześniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 20:33, sliski_wojtas napisał:

Witam mógłby ktoś wrzucić tutaj screena podstawowego ustawienia sterowania heli (pilota)
w multiplayerze ? Bo jakimś cudem mi się ustawienia przestawiły, a chciałbym mieć te
ustawienia co wcześniej ...



Jest tam taki magiczny przycisk jak reset all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 20:48, sylwasss napisał:

> Witam mógłby ktoś wrzucić tutaj screena podstawowego ustawienia sterowania heli
(pilota)
> w multiplayerze ? Bo jakimś cudem mi się ustawienia przestawiły, a chciałbym mieć
te
> ustawienia co wcześniej ...


Jest tam taki magiczny przycisk jak reset all.


Tak wiem, ale chcę zobaczyć najpierw z czystej ciekawości co mi się przestawiło. Więc proszę kogoś o tego screena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 20:33, Llordus napisał:

(...)


To świetnie, bo żmudne wbijanie kolejnych poziomów to domena MMORPG, bez sensu byłoby takie rozwiązanie w FPS. Co do głosów - dobrze wiedzieć. :)

Jeszcze jedna kwestia, która nie daje mi spokoju. Odkąd naciąłem się na CoD Black Ops kupując niedorobionego i niegrywalnego gniota w dniu premiery, staram się dowiadywać jak najwięcej na temat produktów, które zamierzam kupić. Co do Bad Company 2 - przeszukując Internet natknąłem się na różnego rodzaju bugi, z których większość została już pewnie naprawiona patchami. Jednakże, moją uwagę przykuł błąd, który gracze określają jako problem gry we współpracy z DX 9. Objawia się to rzekomo błędami graficznymi, z których najpoważniejsze ( z tego co wyczytałem ) to m.in. nieprzezroczyste szybki w hełmach czy osłonach karabinów maszynowych. Na kilkunastu forach znalazłem ten problem poruszany przez wielu graczy.
Czy teraz, po niemalże roku od premiery gra już dobrze radzi sobie z DX 9?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 15:40, xDeuSx napisał:

Czy teraz, po niemalże roku od premiery gra już dobrze radzi sobie z DX 9?


Z tego co kojarzę, to szybki w stacjonarnych broniach zostały już dawno naprawione.
Ale wciąż są irytujące problemy - np. u mnie od czasu do czasu ni z gruchy ni z pietruchy po załadowaniu mapy widać tylko czarny ekran + oznaczenia hud. Próba zmiany rozdzielczości i anulowanie tego powoduje, iż później mapa już wyświetla się poprawnie. Po skończonej rundzie i załadowaniu nowej mapy "zabawa" zaczyna się od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, nieprzezroczyste szybki w hełmach to problem. Przecież jak kogoś zabijasz musisz widzieć jego wzrok ^^
Ja napotkałem tylko jeden "błąd". W karabinie snajperskim GOL przy niektórych rozdzielczościach nie wyświetla się siatka celownicza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi natomiast zdarza się, że nie wyświetla się celownik do pistoletu ze strzałkami.
Ale to i tak pikuś.

W ciągu 24h rozegranych chyba dziesięć razy dochodziło do sytuacji - przy strzelaniu do przeciwnika - że ginęliśmy w tym samym momencie.
Zawsze mnie to bawi niezmiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 19:06, SpecShadow napisał:

Mi natomiast zdarza się, że nie wyświetla się celownik do pistoletu ze strzałkami.
Ale to i tak pikuś.

W ciągu 24h rozegranych chyba dziesięć razy dochodziło do sytuacji - przy strzelaniu
do przeciwnika - że ginęliśmy w tym samym momencie.
Zawsze mnie to bawi niezmiernie.

Nie wiem co w tym dziwnego. Ty masz mało hp i tak samo twój przeciwnik. Gdy razem strzelicie lub nawet z małym opóźnieniem to jakaś tam nie cała sekunda mija od zabicia go i wtedy ty dostajesz jego kulkę która później została wystrzelona. To jest bardzo realne. Ze snajperki też mija sekunda zanim doleci do przeciwnika pocisk.
Są bugi a często przy GOL-u mam ustawione powiększenie 12x i gdy patrze przez lunetę to potrafi mi zmniejszyć powiększenie do poziomu 1 :O Może to jakoś da się zrobić ale jak?

Wczoraj chyba po raz pierwszy w BC2 zostałem nazwany "haxem". Koleś nie mógł przeżyć tego że ze snajperki większości przypadków to miałem HS. Chyba miałem staty 12-1 i faktycznie większość to były HS ale jakie to ma znaczenie. Nie trafisz w głowę to musisz dobijać delikwenta. Z GOL-a i M24 bardzo dobrze mi idzie. Z M95 rzadko kiedy trafiam, ale może się nauczę. Sytuacja trochę śmieszna bo niektórzy lepiej ode mnie grają i mają staty 64-12 ale dla niego to jest spoko. A że koleś ma czasami takie dziwne sytuacje to też spoko. Wytłumaczyłem mu co i jak. Napisałem że najpierw zanim zacznie mnie bezpodstawnie oskarżać to by mógł jakiś dowód na mnie a nie z dupy takie określanie. Ale on odpisał "urzekła mnie twoja historia" Napisałem że dobra, spoko. Sobie pomyślałem że z idiotami się nie rozmawia na temat, którego nie ogarniają.
Z Polakami to nie gra. Potrafią wyzwać od .... (wiadomo o co chodzi), zero zgrania, kampienie, rasze. Nie tylko w Bad Company 2 tak jest, bo w CoD to samo jest. Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować