Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Jutro ruszam z zamiarem zakupu BC2 + Vietnam. Mam kilka chędogo nubskich pytań, dot. gry:
1. Jak to jest z tym Vietnamem? Odpalamy go oddzielnie, czy dodaje to możliwość dołączenia do serwerów "Wietnamskich" przez wyszukiwarkę serwerów w podstawce?
2. Jakich błędów dot. rozgrywki, poza tymi oczywistymi, nie popełniać, by nie zostać poinformowanym o wadze własnej mamy?
3. Czy są jakieś szczególne serwery, które należy omijać szerokim łukiem? Jakieś z kontami premium, fastspawnem itp.
Z góry uprzedzam, że FAQ dokładnie przeczytałem, temat przejrzałem, a w razie "OMG, to pytanie jest co stronę" przyznaję się do 100% winy D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem że trafiłem na jakiś normalny serwer. Niestety się pomyliłem. Szkoda że nie ma powtórek z meczów to dał bym linka i byście się pośmiali z głupoty mojego zespołu. I jak zwykle z cyklu "nie rozbrajamy MCOM-ów bo mamy to w dupie" Jednego to chyba dobre 5 razy rozbrajałem bo reszta to niezbyt chętnie do tego podchodziła. Ale szczyt szczytów to była ostatnia linia obrony na mapie dzień żniw. Zauważyłem kolesia że jedzie szybko do B. No to ja za nim poszedłem on zdążył uzbroić i ja go zabiłem i on mnie. No myślę sobie spoko nikogo niema to może ruszą dupę i to rozbroją. Ja szybko respawn i idę rozbrajać i normalnie sekundy mi zabrakło aby rozbroić :( Normalnie tą grę zabijają takie boty. Kurna mam wrażenie że prędzej z botami bym dał radę. Wiem że nie każdy jest ogar, tym bardziej ja, ale wykonuje to co do mnie należy. Wiadomo nie każdy taki jest i naprawdę czasami można natrafić na dobry team. Szkoda że niezbyt często. Mam nadzieję że w Battlefield 3 nie będę się tak denerwował na graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że czasami robi się żal, gdy się patrzy na swoją drużynę albo nawet cały zespół. Mnie jednak najbardziej robi się żal, gdy koło mnie jest 5 przeciwników, padam, a jakiś medyk-debil mnie reanimuję tylko po to, bym za 2 sekundy znów zginął, a on niezrażony reanimuje mnie jeszcze ze dwa razy(że też tacy jak on nie giną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 22:21, darth_16 napisał:

Zgadzam się, że czasami robi się żal, gdy się patrzy na swoją drużynę albo nawet cały
zespół. Mnie jednak najbardziej robi się żal, gdy koło mnie jest 5 przeciwników, padam,
a jakiś medyk-debil mnie reanimuję tylko po to, bym za 2 sekundy znów zginął, a on niezrażony
reanimuje mnie jeszcze ze dwa razy(że też tacy jak on nie giną).

O to jest świetne :P To też jest tak wkurzające. Niech najpierw się pozbędzie przeciwnika, a potem niech Ci ratuje życie. Chyba miałem takich parę przypadków że 2 razy mnie reanimował i 2 razy ginąłem. I co to dało? Nic po za tym że zdobył 100 punktów lol Oj są czasami absurdy. Początki też miałem nie najlepsze ale zawsze się staram pomóc. Jak mnie wkurza jak proszę szturmowca o amunicję a ten mnie olewa i idzie sobie dalej. Niema to jak zgranie zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 22:21, darth_16 napisał:

Zgadzam się, że czasami robi się żal, gdy się patrzy na swoją drużynę albo nawet cały
zespół. Mnie jednak najbardziej robi się żal, gdy koło mnie jest 5 przeciwników, padam,
a jakiś medyk-debil mnie reanimuję tylko po to, bym za 2 sekundy znów zginął, a on niezrażony
reanimuje mnie jeszcze ze dwa razy(że też tacy jak on nie giną).



Macie racje, z tymi ludźmi grać się nie da. Dzisiaj na jednym z polskich serwerów w trybie gorączka na mapie Oaza jako atakujący, 3 razy podłożyłem ładunek, i za każdym razem ktoś rozbrajał, gdyby koledzy pomogli to spokojnie byśmy zniszczyli tą wtyczną. Bez pomocy zespołu nic się nie zdziała. Wczoraj grając na innym z polskich serwerów koleś ciągle zabijał Gustavem, przeklinał i nic, skubaniec jeszcze miał wielką satysfakcję jak zabił mnie i 5 moich kolegów za jednym razem. - 6 killi ! Nie wiem czym to jest spowodowane, teraz mam 38 lvl. i jak miałem niższe levele to takich ludzi nie było. Może jest to spowodowane promocją na BC2 i Vietnam ?Ludzie kupili, i teraz mamy takie granie jakie mamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wolę bardziej CoD, mniej drużynowa gra, ale jednak według mnie bardziej grywalna przez to(Chyba że grasz ze znajomymi). Nie możesz liczyć na innych? Licz na siebie.
W BC starałem się grać drużynowo: dawanie apteczek czy amunicji, można było na mnie polegać. Szkoda, że jak ja potrzebowałem pomocy, to średnio z tym było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie są skutki wprowadzenia levelowania w FPSach sieciowych. Po co się starać skoro punkty (XP) lecą? Po co pomagać skoro XP leci i tak.

Niby ciągle promują aspekt społeczny i współpracę ale jak widać efekt jest słaby.
To też może być skutek zmiany w grach w ogłe pod względem sprzedaży. Kiedyś setki tysięcy to był sukces, dzisiaj miliony. Potem zalegają takie boty na serwerach i weź teraz człowieku myślący graj z przyjemnością...

@Sigu: w obie strony ? Naiwnie myślisz, że tak z to ujmę.

@up: he he, najlepszy argument w sporach PF vs CoD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No działa w obie. Chociaż ostatnio z kolegami obczailiśmy fajny bajer :P
TexMod podmienia teksturki w gierkach. Można pokolorować wszystkich żołnierzy na czerwono i nikt ci się nie schowa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 23:49, Sigu napisał:

No działa w obie. Chociaż ostatnio z kolegami obczailiśmy fajny bajer :P
TexMod podmienia teksturki w gierkach. Można pokolorować wszystkich żołnierzy na czerwono
i nikt ci się nie schowa :p


Hmm, ale za takie coś to powinien być natychmiastowy ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bajer jest taki, że nie ingerujesz w rozgrywkę żadnym programem który można byłoby uznać za bota. Tutaj po prostu programik podmienia teksturki. Nudne jest takie granie. Nagle stajesz się pr0 i zabijasz każdego snajpera w kolorze czerwonym lub niebieskim. Jak dla mnie za łatwo :p
A nie gra się dla ranku tylko dla zabawy i ranku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taka prosbe kupiłem battlefielda bad company 2 zainstalowalem właczam gre naciskam loguj i pisze nie udało sie połaczyc z EA online. Wie ktos co moze byc przyczyna tego? aha i pytalem sie po forach mowia ze im gra jak sie włacza to wyskakuje im z updatera sprawdzanie wersji gry u mnie nic nie wyskakuje poprosty gdy uruchomie z updatera to włacza sei odrazu bez zadnyk okienek spradzajacych ( nie wie mczy reinstal windowsa cos pomoze) czekam na wasze rady
jak pamietam raz udalo sie mi zalogowac zrobilem profil ale dzis to samo jest i tak juz od tygodznia (moze czeba cos z ustawieniami neta zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 15:42, Sigu napisał:

Bajer jest taki, że nie ingerujesz w rozgrywkę żadnym programem który można byłoby uznać
za bota. Tutaj po prostu programik podmienia teksturki. Nudne jest takie granie. Nagle
stajesz się pr0 i zabijasz każdego snajpera w kolorze czerwonym lub niebieskim. Jak dla
mnie za łatwo :p
A nie gra się dla ranku tylko dla zabawy i ranku :P



Żaden bajer, już jeden koleś dostał za to bana. W ogóle jak można tak grać, co to za przyjemność z rozgrywki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to nie można dostać bana. Nie ma jak tego wykryć.
A co do zabawy? Jest. Jednakże istnieje ich kilka pojęć i sposobów odbioru. Dla jednych zabawą jest ginąć fair, dla drugich zabijać oszukując w taki czy inny sposób. Grało się fajnie, ale problem, przynajmniej w moim przypadku, był taki, że nie takiej zabawy szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 17:31, SpecShadow napisał:

Na pewno większa niż w byciu mięchem armatnim.


To nim nie bądź. Rozumiem że granie na sterydach i cheatach to wielka frajda. Fajny macie tok rozumowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 17:56, Sigu napisał:

Za to nie można dostać bana. Nie ma jak tego wykryć.
A co do zabawy? Jest. Jednakże istnieje ich kilka pojęć i sposobów odbioru. Dla jednych
zabawą jest ginąć fair, dla drugich zabijać oszukując w taki czy inny sposób. Grało się
fajnie, ale problem, przynajmniej w moim przypadku, był taki, że nie takiej zabawy szukam.


Fajne być cheaterem. Zobacz sobie jak koleś grał na sterydach> http://www.pbbans.com/mbi-viewban-94e394c1-vb195948.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Caught by PBSS (TEXTURE HACK)
Texture Hack... cóz... pisałem coś, nie będę się więc powtarzał -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm dzisiaj trochę pograłem, i po raz pierwszy miałem tak wysoki wynik na koniec rundy. Przynajmniej przybliżyło mnie to nie co do 39 levela. Sorki za jakość, ale N73 to już trochę gówniany telefon ...

20110226160519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować