Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2011 o 16:52, dreamer94 napisał:

Jak złapałeś 21k za odznaczenia ?


Wbiłem złotą gwiazdkę za c4, i zdobyłem wszystkie szpilki już i za to łącznie dostałem 15k a reszta to szpilki za asysty itp. Czyli za c4 5k, a za zdobycie wszystkich szpilek w grze dostałem 15 k czyli łącznie 20 k mi się nazbierało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U, jakaś dobra runda się trafiła ;) Mnie natomiast najbardziej irytuje to, że cały czas ktoś zmienia TEAM i jedno rundę zagrasz wyśmienicie a drugą tak, że się płakać chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 17:08, Czarek188 napisał:

U, jakaś dobra runda się trafiła ;) Mnie natomiast najbardziej irytuje to, że cały czas
ktoś zmienia TEAM i jedno rundę zagrasz wyśmienicie a drugą tak, że się płakać chce...


No fakt team to musi być dobry. W tej rundzie miałem po prostu wyśmienity team. Tylko 2 snajpów w teamie, medyk nie reanimował przy wrogach, mechanik naprawiał czołgi i samoloty, szturmowiec rozdawał ammo. W moim teamie koleś był pierwszy i miał wynik ponad 6k, ja byłem 3 z wynikiem trochę ponad 4k więc dobrze graliśmy, a w przeciwnym teamie ludziska miały po 50 lvl. więc to i tak wielki sukces xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Vietnam i na razie jestem zadowolony - chociaż "podstawka" dużo lepsza :). Irytuje nieco mała ilość graczy (PS3), ale da się grać. Chociaż żałuje nieco, że Dice nie zrobił po prostu dodatkowych map do "podstawowego" BC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem grę:D Zagrałem w bf pierwszy raz po miesiącu przerwy (11 lev) i w jednej grze zabiłem 4 razy pilota ze snajpy:D W tej takiej mapce co na starcie są 2 heli i pełno łodzi. Pierwsze dwa cele są na takiej wysepce. Najśmieszniejsze jest to, że dopiero dzisiaj zagrałem pierwszy raz snajpą i zrozumiałem jak trafiać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak kupie dlc do battlefielda vietnam i wprowadze go do gry to gdy bede grał w vietnam bede mogl sie podlaczytc ze zwyklymi serwerami bad company czy to bedzie funkcja włacz wyłacz vietnam do wyboru??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również kupiłem Vietnam 3 dni temu, pasuje mi bardziej niż podstawka. Bardziej surowy, mniej kombinowania. Łatwiem mi się gra o 100% jako nowicjuszowi. Na pewno wrócę do podstawki ale to jak podgonię sensownie lv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że rank nie uczyni z ciebie lepszego gracza? :P
Oznacza tylko jak długo grasz. Ostatnio grałem ze znajomymi z BBB-Gaming ( mają ranki 16, 22 i 34 ) i na TDM drużyny z dużo wyższymi rankami nie dawały nam rady. Odskakiwaliśmy in nawet na 15 punktów.

Btw, w końcu doceniłem boską celność M249. Zadziwiające na jaką odległość można tym zabijać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam problem z dźwiękiem w BC2, jakby nie domagał.
Używam zintegrowanej kart z płyty głównej Gigabyte M55S-S3 od Realtek - ALC883 8 kanałów.

Czy kupno najtańszego Sound Blastera Live 5.1 rozwiąże problem? Wcześniej miałem kartę 4-kanałową MiNta ale raz że wydaje sie gorsza od obecnej integry to jeszcze są ciągłe szumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 13:50, Crew_900 napisał:

Ale jaki dokładnie problem ? Ja też mam problem, że nieraz nie odtworzy się dźwięk przeładowywania
broni.


No nie wyrabia po prostu. Część dźwięków zanika, gdy jakiś budynek się rozpada to słuchać jakieś dźwięki "skrzeczenia", mam wrażenie jakby to było za dużo dla karty. Generalnie im większa akcja i zadyma tym gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej wina gry. A w innych grach też takie problemy są ? jeżeli nie to wina gry jest. A kupienie karty dźwiękowej raczej nie naprawi tego. W dzisiejszych czasach zintegrowany dźwięk jest takiej jakości jak porządna karta dźwiękowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam kogoś kto grywa chętnie z BC II w wersji Xbox 360 oraz mógłbym się z nim dogadać przez Xfire,czy gg. I tak... Chciałbym wbic achievement "Et Tu Brute?" -< I ty Brutusie? I jeszcze taki acziw z zabiciem RPG ,nożem i jakiejś broni jeszcze... Ten 2 acziw ciężko mi coś wbić. - Za mało szczęścia,albo na szybki mecz,lub nie tacy ludzie się trafiają.Mój Gametag w Xbox 360 Live- BartexooC.Oba acziwy są z Multiplayera.

P.S-Mam nietypowe pytanie jak zabic RPG człowieczka bez pojazdu? W ogóle ciężko to zrobić... Jak w niego trafię- nie celuję,w ziemię nie zawsze,bo wiadomo teren nierówny dość często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 19:48, BartexooN napisał:

P.S-Mam nietypowe pytanie jak zabic RPG człowieczka bez pojazdu? W ogóle ciężko to zrobić...
Jak w niego trafię- nie celuję,w ziemię nie zawsze,bo wiadomo teren nierówny dość często.


Koło budynku jak stoi to najlepiej w ścianę trafić, albo celować obok niego w ziemię. RPG trzeba wyczuć i mieć ten instynkt jak wycelować by trafić bo to trochę leci. Chętnie bym pomógł ale niestety gold mi się skończył ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 19:48, BartexooN napisał:

P.S-Mam nietypowe pytanie jak zabic RPG człowieczka bez pojazdu? W ogóle ciężko to zrobić...
Jak w niego trafię- nie celuję,w ziemię nie zawsze,bo wiadomo teren nierówny dość często.

Wiesz, nie chcę być niegrzeczny ale lepiej nie walić z RPG. Postaw się po stronie poszkodowanego - idzie ci wyśmienicie, chcesz sobie podnieść ratio, bijesz wszystkich po kolei a tu nagle gość z RPG Ci wylatuje i rura na ciebie. Jest to dość mocno irytujące - uwierz mi nie jeden będzie Cię wyklinał albo nazywał n00bem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj BC2 na ps3 :) i nie wiem co jest grane ale mój wojak biega strasznie szybko i skacze wysoko, mam porównanie bo dość dużo grałem w wersji na pc. Mowa jest ofc o mp. Czyżbym trafił na jakiś shackowany serv czy cus ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować