Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dzięki, chwilkę temu wpadłem na ten sam pomysł i w "settings.ini" zmieniłem rozdzielczość monitora na rozdzielczość laptopa :p
Muszę się w singlu nauczyć obsługiwać ACOG. W multi to może zaszkodzić mojemu ratio :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem: dzisiaj przeszedłem z Windows''a XP na Windows 7. Zrobiłem kopie zapasowe wszystkich gier, programów itp. i zacząłem instalację. Gdy już zgrałem system odpaliłem Battlefield''a Bad Company 2 i ku moim oczom ukazało się angielskie menu(przedtem miałem polskie), a w ustawieniach miałem ustawiony język na "Localizated" czyli z tego co się domyślam gra "widzi", że jestem w kraju angielskojęzycznym(system mam w pełni po polsku).
Teraz dopiero pojawia się cały problem: gdy próbuję się zalogować wymagane jest podanie danych mojego konta z XP i wpisanie CD-KEY''a, ale niestety pokazuje się błąd "The register code is already in use".

Oczywiście nie muszę dodawać, że system mam oryginalny jak również i grę(mogę wysłać zdjęcia jeżeli nie wierzycie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 12:07, Okopolitan napisał:

Jest gdzieś jakaś lista serwerów polskich do BC2?

Albo może polecacie jakieś serwery gdzie można pograć w miłej atmosferze :)


Polacy ,wbrew wszystkim stereotypom, nie zawsze są dla siebie mili
Uwierz zdarzają się tacy napaleńcy kamikadze co wala z gustava gdy zobaczą cię w dzrzwiach i krzyczą "Żal Pl" :)
Najlepiej się gra na serwach z ograniczeniami i przynajmniej 1 adminem
Wtedy kolo co kradnie pojazdy lub spamuje CG zostaje natychmiast wyrzucony

Takich polskich serwerów jest mało ale chyba ale jeden z nich to chyba jeśli się nie myle z nazwą "Polski Wilk" albo przynajmniej podobnie
Osobiście polecam serwy SWAT - często są na nich admini i są z zasadami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 22:39, wojcio102 napisał:

Oczywiście nie muszę dodawać, że system mam oryginalny jak również i grę(mogę wysłać
zdjęcia jeżeli nie wierzycie) ;)


Spoko, jak tak miałem z najnowszymi Settlersami, cdkey był już w użyciu. Myślę, że musisz napisać do pomocy technicznej EA, wtedy taki klucz ci wymienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gdzie kupić DLC dla PC? Szukałem na stronie Battlefielda i w EA Store i nie mogę tego znaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 22:57, Sigu napisał:

Mam pytanie. Gdzie kupić DLC dla PC? Szukałem na stronie Battlefielda i w EA Store i
nie mogę tego znaleźć :/


Dodatek Vietnam możesz kupić w wersji elektronicznej najtaniej na allegro, bądź w wersji pudełkowej w sklepach za 49 zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 23:04, Sigu napisał:

Vietnam wiem gdzie kupić, litości. Chodzi o DLC czyli Kit Upgrade DLC. SPECACT...


O Jezuu, sorry. Z tego co mi wiadomo to spectact''y można tylko kupować na ea store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczam ^^
Znalazłem jednak na EA Store, nie wyświetlało na głównej stronie serii Battlefield, trzeba było wejść we wszystkie produkty. Thx anyway :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 12:07, Okopolitan napisał:

Jest gdzieś jakaś lista serwerów polskich do BC2?

Albo może polecacie jakieś serwery gdzie można pograć w miłej atmosferze :)

Z Polakami to nie gra tylko wyzwiska. Często przeklinają (mnie to akurat nie przeszkadza aż tak bo sam przeklinam) ale jak zaczynają obrażać to jest żenada. Gra powinna być zespołowa, no ale często jest na odwrót. Zresztą nie tylko Polacy tak mają. Ludzie myślą że to CoD czy co. Zresztą już kiedyś pisałem co sadzę na ten temat. W innych grach często gram z Polakami a szczególności w cs-a ale w Battlefield to nie idzie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, mam taki problem. Otóż postanowiłem sprawdzić jak to jest grać na padzie w strzelanki. Podłączyłem mojego pada do kompa, ale okazało się że this shit odbiera prawy drążek analogowy jako guziki 1234, a lewy drążek jako strzałki :/ I tu moje pytanie: To wina tego że pad jest do dupy czy jakieś inne pomysły?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 12:04, Antek100100 napisał:

Ekhm, mam taki problem. Otóż postanowiłem sprawdzić jak to jest grać na padzie w strzelanki.
Podłączyłem mojego pada do kompa, ale okazało się że this shit odbiera prawy drążek analogowy
jako guziki 1234, a lewy drążek jako strzałki :/ I tu moje pytanie: To wina tego że pad
jest do dupy czy jakieś inne pomysły?? :P

Ja próbowałem tego samego w New Vegas. Zaliczałem pocałunek z każdą możliwą ścianą. No i co w BC2 jest jeszcze gorsze, do w miarę normalnej obsługi pada potrzebny jest xpadder. Ogólnie nie polecam pada do niczego poza lataniem, w powietrzu jest nieoceniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 12:04, Antek100100 napisał:

Ekhm, mam taki problem. Otóż postanowiłem sprawdzić jak to jest grać na padzie w strzelanki.
Podłączyłem mojego pada do kompa, ale okazało się że this shit odbiera prawy drążek analogowy
jako guziki 1234, a lewy drążek jako strzałki :/ I tu moje pytanie: To wina tego że pad
jest do dupy czy jakieś inne pomysły?? :P


No a ja już chciałem pada wymieniać
U mnie wszystko jest ok tylko nie działa celowanie - rozglądanie się
Działa tylko w czołgu
Jednak jestem trochę smutny bo wiem ,że sobie nie pogram padem najwyraźniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 12:04, Antek100100 napisał:

Podłączyłem mojego pada do kompa


Masochizm ;s Jak gralem w BFBC2 na Xboxie to na 30 nabojów około 0-1 trafiały w cel ;P Ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Zresztą sam się przymierzam do kupna PS3, więc w nowego BFa już na padzie będe grał więc czas się przywyczajać;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować