Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Czy jest sens kupowania BC2 bez dodatku? Interesuje mnie praktycznie tylko multi. Czy w podstawkę jest jeszcze z kim grać? W dodatku jest dużo więcej graczy? Sądzicie, że po premierze BF3 dalej znajdą się partnerzy do grania?
Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 22:15, Maciejas napisał:

Czy jest sens kupowania BC2 bez dodatku? Interesuje mnie praktycznie tylko multi. Czy
w podstawkę jest jeszcze z kim grać? W dodatku jest dużo więcej graczy? Sądzicie, że
po premierze BF3 dalej znajdą się partnerzy do grania?
Z góry dzięki :)


Mam dodatek i podstawkę. W podstawkę w danym momencie tylko gram. Na polskich serwach tj. G4G jest mnóstwo graczy o dobrym skillach i przyzwoitym poziome intelektualnym - czasami pokemony też się zdarzają. W dodatek jest tak samo ;D Hmmm czy po premierze BF3 będą chętni ? Na tą chwilę trudno powiedzieć, ja będę grał w BF3 na pewno ;DD pzdr. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 22:15, Maciejas napisał:

Czy jest sens kupowania BC2 bez dodatku? Interesuje mnie praktycznie tylko multi. Czy


Jest sens. Ja nie kupiłem dodatku, a w zwykłym multi wciąż jest ogromna liczba serwerów bez dodatku. Co prawda gra mi crashuje cały komputer (jak nic innego), ale nie zmienia to faktu, że multi ma świetne. Singleplayer strasznie nudny i zabugowany (pobiegnę za daleko do przodu przed kompanami - nagle 20 wrogów teleportuje mi się przed nosem). Kup, jeśli lubisz dobrą grę po sieci, a dosyć masz dostawania sto nagród za każde pierdnięcie (CoD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 22:28, DiegoPOL napisał:

Kup,
jeśli lubisz dobrą grę po sieci, a dosyć masz dostawania sto nagród za każde pierdnięcie
(CoD).


Haha, doskonale cię rozumiem, wg mnie ostatni grywalny CoD to "czwórka", a brakuje mi właśnie tych olbrzymich bitew, strzelania ze snajperki z odległości 1,5km i w ogóle szeroko pojętego rozmachu, który gwarantował mi BC2, kiedy grałem u znajomych :) Świetne, przekonujące odpowiedzi, dzięki za tak szybki odzew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 11:38, Largooo napisał:

Ale mi się podoba gra w vietnamie. Jakoś łatwiej się ze snajperki celuje. Też tak macie?
: 3

To dlatego że mapy są o wiele mniejsze i pomiędzy jednym pagórkiem a drugim naprzeciwko jest średnia odległość. Znaczy może źle się wyraziłem. Mapy może nie są aż takie małe ale są tak skonstruowane że idziesz jak by "tunelem" i tylko najeżdżasz na głowę przeciwnika i HS. No chyba że jesteś niżej niż przeciwnik to musisz trochę wyżej celownik i powinno być w porządku :)
Ostatnio po miesiącu przerwy spowodowanym tym że karta graficzna była w naprawie wróciłem do grania. Znowu się trochę wkurzałem na ludzi za ich głupotę. To że nie zaznaczają przeciwników to już kiedyś pisałem, ale to wkurzające że każdego typa z osobno szukaj. Znowu trafiłem na jakiegoś frustrata medyka. Co padłem to mnie przywracał do życia i tak jeszcze z dwa razy w przeciągu 5 sekund. Po jakiego grzyba? Żeby on sobie nabił punkcików bo ja padałem co 2 sekundy? Takim medykom to tylko uprawnienia cofnąć ;p
Ale mnie wkurzyli na Valparaiso. Już zdobyliśmy pierwszy i drugi punkt kontrolny, idziemy na trzeci. Jestem snajperem i widzę że po jakimś czasie mojemu zespołowi się znudziło latanie to postanowiłem pilotować maszynę. Chętny się znalazł do strzelania, no to lecimy. Lece, lecę nic nie słyszę żeby strzelał. Koleś chyba był afk. Dobrze że z mojego teamu się przyłączył i tym drugim działkiem strzelał. I na co mu tak było spieszno jak on nie strzelał i tylko miejsce zajmował?
Na Isla Inocentes jestem pilotem helikoptera i dostałem z wyrzutni ale co ciekawe helikopter nadal leciał, tylko niektórzy się tak bali że zdążyli wyskoczyć. Tylko jeden typ został i on akurat był po prawej stronie i patrzył w kierunku naszej bazy. To ja musiałem specjalnie obracać się bo ten typ nie wiedział że można się w pojeździe przełączać żeby mógł kogoś ustrzelić. Zamiast od razu nacisnąć F2 i ich powybijać bo byłem tak ładnie ustawiony to nie. Jeszcze niektórzy latać nie potrafią a się pchają. Koleś był tak genialny że zaraz po starcie zahaczył o to wzgórze co jest przed bazą przeciwnika. Niech sobie znajdą pusty serwer i tam poćwiczą. Ja tez idealnie nie latam ale nie zahaczam o każdy pagórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 14:07, Dante_Syn_Spardy napisał:

ciach

Widzę że strasznie coś Cię zdenerwowało :D
Z tymi medykami to naprawdę wkurzająca sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może gdyby dawali punkty za ochronę rannego (czyt. najpierw pozbądź się niebezpieczeństwa potem reanimuj) to by dzieciarnia zaczęła myśleć. Te punktowanie tak ludziom na głowę siadło, że jeśli nie dostają tych zafajdanych punktów to nie wykażą inwencją. Inwencja - sprawne użycie dwóch kawałków mięcha pod kopułą.
Srsly, właśnie najwięcej punktów zdobywają ludzie, którzy pozbyli się nawyków z CoDa typu "run''n''gun" i podchodzą z głową do gry, przynajmniej u mnie to ziała.

Kulturwalniej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 19:55, matis9988 napisał:

Czy jak kupię używaną grę Battlefield Bad Company 2 to będę mógł jakoś zresetować poziomy
i osiągnięcia, i grać od nowa?

Możesz po prostu stworzyć nowego żołnierza, jest to możliwe bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 19:55, matis9988 napisał:

Czy jak kupię używaną grę Battlefield Bad Company 2 to będę mógł jakoś zresetować poziomy
i osiągnięcia, i grać od nowa?

Ale nie będziesz już w posiadaniu kodu VIP, o ile koleś nie użył go/nie był razem z CD Key, czy coś takiego. Będziesz musiał sobie załatwić kod VIP PC za jakieś 20-30 zł, czy tam mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co rozumiem on ma na myśli wersję PC, a na PC nie ma kodu VIP, tylko zwykły CD Key którym rejestruje się grę na koncie (i bez tego CD Keya lub konta z nim powiązanym gra jest bezużyteczna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Bad Company 2 jest cross-platformowe? (Posiadacze konsol i PCtów grają na jednym serwie)
I czy BC 2 w wersji na PS3 dostało jakąś łatkę wprowadzającą język polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No u mnie przy bardzo podobnej konfiguracji przy rozdzielczości 1920x1080 gra się na niskich detalach b. dobrze, na średnich dosyć przywozicie. Z tym że na niskich detalach gra jeszcze się broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 14:31, slipknotslayersoad napisał:

A czy opłaca się kupować battlefielda bad company 2??? Ogólnie nie myślę o czekaniu na
BF 3bo na moim kompie to raczej nie ruszy. Czy dużo ludzi gra w BFBC2, i jak ogólnie
oceniacie tą grę?

Jak dla mnie najlepszy shooter na rynku. Dużo ludzi gra, więc naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować