Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2011 o 16:40, unname napisał:

Witam!
Niedawno kupiłem Bf Bad Company 2 i zacząłem grać w multiplayer. Moim problemem jest
brak znajomości serwerów, na których mógłbym grać. W internecie znalazłem dotąd jedynie
grupę serwerów o nazwie 4B4.pl. Czy moglibyście podać mi inne nazwy, o ile to możliwe.
Proszę o jak najszybszą odpowiedź i z góry dziękuję.
Pozdrawiam.


Zacznij najpierw od niemieckich serwerów, dla mnie był to dobry start więc może i dla ciebie. Tego 4b4.pl muszę spróbować bo nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam taki problem z BC2. Najpierw wywalal mnie pb z serwerow, po aktualizacji pb przestal wyrzucac. Ale teraz, gram 15-20 min maks i wywala mnie z komunikatem ze stracilem polaczenie z serwerem. I na kazdym tak jest. Polaczenie z netem mam ciagle, nic nie przerywa, BC2 jest dodany do wyjatkow w firewall i dla pewnosci w antywirze tez. A mimo to nadal mnie wywala. Ktos mial podobny problem albo wie jak to rozwiazac?
Jeszcze jedno, ten problem wystepuje tylko gdy gram w BC2. Podczas grania w WoW, ET, nie "trace" tego polaczenia...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 18:25, Ichvander napisał:

Witam,
mam taki problem z BC2. Najpierw wywalal mnie pb z serwerow, po aktualizacji pb przestal
wyrzucac. Ale teraz, gram 15-20 min maks i wywala mnie z komunikatem ze stracilem polaczenie
z serwerem. I na kazdym tak jest. Polaczenie z netem mam ciagle, nic nie przerywa, BC2
jest dodany do wyjatkow w firewall i dla pewnosci w antywirze tez. A mimo to nadal mnie
wywala. Ktos mial podobny problem albo wie jak to rozwiazac?
Jeszcze jedno, ten problem wystepuje tylko gdy gram w BC2. Podczas grania w WoW, ET,
nie "trace" tego polaczenia...
Pozdrawiam

Niekiedy tak się zdarza. Spróbuj zresetować modem, a jak znowu Cię rozłączy to poczekaj do jutra. Powinno śmigać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 17:00, SpecShadow napisał:

Zacznij najpierw od niemieckich serwerów, dla mnie był to dobry start więc może i dla
ciebie. Tego 4b4.pl muszę spróbować bo nie znam.

Te serwery 4b4.pl nie istnieją. Kolega widać jest nowy i pomyliły mu się literki bo G4G.pl to chyba jedyna polska sieć serwerów.

Edit:
Sorry za post pod postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 11:43, T3de napisał:

Czy gra tez wam dzis nie łączy z kontem EA?



Siema, ja ściągnąłem dziś BFbc2 przez orgin i lipa, nie łączy się z serwerem ea. Jest opcja żeby to jakoś obejść? Zewnętrzne serwery or something...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 13:05, Getsomexxx napisał:

> Czy gra tez wam dzis nie łączy z kontem EA?


Siema, ja ściągnąłem dziś BFbc2 przez orgin i lipa, nie łączy się z serwerem ea. Jest
opcja żeby to jakoś obejść? Zewnętrzne serwery or something...


Nie chce nic sugerowac ale mam przeczucie ze to włam na EA...Nie no zart^^ Pewnie jakis patch szykuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2011 o 13:10, T3de napisał:

Nie chce nic sugerowac ale mam przeczucie ze to włam na EA...Nie no zart^^ Pewnie jakis
patch szykuja

U mnie logowanie przebiegło bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 13:15, MiSiU3112 napisał:


> Nie chce nic sugerowac ale mam przeczucie ze to włam na EA...Nie no zart^^ Pewnie
jakis
> patch szykuja
U mnie logowanie przebiegło bez problemów.


No, teraz loguje po staremu. Zero aktualizacji ,mozliwe ze jakas konserwacje serwera mieli. Nieistotne wazne ze juz wszystko w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem z tym badziewnym PnkBstrB.exe, który pożera prawie 50% CPU? Bo mnie to już dobija, z 35-40 klatek na wysokich muszę grać na nisko-średnich z 20-25 klatkami...Reinstalacja PB nie pomogła, reinstalacja gry nie pomogła, formata nie mam zamiaru robić z powodu durnego procesu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak, jest to znany od dawna problem, wiele osób go ma. Szczególnie jest odczuwalny na dwurdzeniowych procesorach. Nie da się z tym nic zrobić, poza ewentualnie modleniem się że kiedyś Evenbalance postanowi ruszyć łaskawie swój zadek i to naprawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim i3 jest tak że przeważnie, że mogę sobie grać spokojnie bez żadnych strat płynności do ok godzinny 20. Później gra, raz działa normalnie, a raz troszeczkę się tnie. Też wam się to zdarza ??

Próbował ktoś Game Boostera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2011 o 20:41, piotr961103 napisał:

Nie widzi serverów

Może pozaznaczałeś takie opcje jak nie pokazywanie serwerów rankingowych, z punkbusterem itp. Sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować