Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2011 o 14:49, Hell_Knight napisał:

Czy Wam też strasznie łatwo trafić czołgiem w helikopter w Vietnamie? Ostatnio podczas
jednej sesji na Hastings zestrzeliłem 4 bez problemu


Zależy jak kto lata. Jeśli helikopter leci prosto to nie ma problemu z jego zestrzeleniem. Wystarczy zazwyczaj jeden strzał żeby zobaczyć gdzie pocisk leci, a za drugim na 100% jest trafienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 14:49, Hell_Knight napisał:

Czy Wam też strasznie łatwo trafić czołgiem w helikopter w Vietnamie? Ostatnio podczas
jednej sesji na Hastings zestrzeliłem 4 bez problemu

Zależy od pilota. Ja zazwyczaj trafiam na kaskaderów którzy naprawdę wyprawiają całkiem niezłe akrobacje tymi cudeńkami. Takich łatwo nie zestrzelisz, choć raz na czuja udało mi się trafić z RPG takiego cwaniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raz zgasiłem takiego co był pilot, 2 strzelców i "naprawiacz", miło patrzeć jak wpada quad kill ;)

Uwaga odnośnie broni - M16 i AK47 są kapitalne to dlaczego M14 jest takie badziewne? Tak samo jest u Enga - M10 i Pepeszka rewelacyjne a Uzi to jest jakiś bardzo nieśmieszny żart. U Recona bardzo podoba mi się wygląd SVD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dalej sporo osób gra w tą grę? Zastanawiam się czy by do niej nie wrócić po sporej przerwie. Nie będę miał trudności z połapaniem się co i jak i skąd do mnie strzelają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 21:28, Gacol08 napisał:

Od jakiegoś czasu mam problem że jak gram na multi to mi albo wywala po 20min grania
do blue screena lub się gra wiesza i nie wiem co może to powodować na singlu tak nie
mam. Mój sprzęt to i3 550, Asus HD 6850 4gb ram win7 professional 64bit. Gram na maxa
w full hd gra chodzi bardzo płynnie a procesor nie przekracza 55stopni i krata 65 osiąga.


Moje pytania - Jakie masz chłodzenie?xD

Ja pamiętam, że koledzy mieli blue-screeny gdy kręcili proca, ta gra tego nie lubi( sam się o tym przekonałem), zapewne jeśli nie jest ustawione poprawnie( w 100%) to może być taka przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 12:27, wilqu94 napisał:

Moje pytania - Jakie masz chłodzenie?xD

Takie, że "procesor nie przekracza 55stopni i krata 65 osiąga.", ale trzeba umieć czytać, żeby to wywnioskować.

@Gacol08:
To znana przypadłość w związkach Radeonów z W7. Spróbuj obniżyć opcje graficzne do minimum i zobaczyć czy to coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wersji xboxowej można ustawić tag klanu? Na PC jest banalnie proste do wykonania, ale na konsoli nie wiem gdzie tego można dokonać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 13:55, Mercuror napisał:

@Gacol08:
To znana przypadłość w związkach Radeonów z W7. Spróbuj obniżyć opcje graficzne do minimum
i zobaczyć czy to coś pomoże.


Mercuror - nikt Cie o nic nie pytał!

Jestem Ciekaw jakie ma chłodzenie i tyle, 55 stopni na full detalach w BC2 dla mnie raczej niewykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 18:24, wilqu94 napisał:

Jestem Ciekaw jakie ma chłodzenie i tyle, 55 stopni na full detalach w BC2 dla mnie raczej
niewykonalne.


No to jeśli masz go za kłamcę, który wprowadza w błąd forumowiczów podając fałszywe wartości temperatur swoich podzespołów to po co chcesz mu pomagać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 13:55, Mercuror napisał:

> Moje pytania - Jakie masz chłodzenie?xD
Takie, że "procesor nie przekracza 55stopni i krata 65 osiąga.", ale trzeba umieć czytać,
żeby to wywnioskować.


No nie wiem czy te programy pokazują dobrze temperaturę bo kartę to sprawdzam przez sterowniki ile ma stopni a procka przez Easy Tune 6. Co do kręcenia coś tam próbowałem na tym Easy Tune właśnie ale jak wbiłem 2 lvl kręcenia to mi się system nie ładował to powróciłem do podstawowych parametrów. A chłodzenie żadnego nie dokupowałem wszystko jest tam podstawowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 18:38, Mercuror napisał:

> Jestem Ciekaw jakie ma chłodzenie i tyle, 55 stopni na full detalach w BC2 dla mnie
raczej
> niewykonalne.

No to jeśli masz go za kłamcę, który wprowadza w błąd forumowiczów podając fałszywe wartości
temperatur swoich podzespołów to po co chcesz mu pomagać?

dobra nvm nie będę się kłócił bo z ...
@UP Słuchaj ja też robił easy tunem kiedyś, dałem 1-wszy poziom i było git, a jak chciałem wrócić na default, to blue screnny miałem :/
a co do easy tune to mi koledzy mówili, że ten program to taka lipa, że tym za bardzo nie podkręcisz.

A co do tych temperatur to jak dla mnie BC2 to zażynacz kompa i grzeje się niemiłosiernie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 16.07.2011 o 21:48, wilqu94 napisał:

@UP Słuchaj ja też robił easy tunem kiedyś, dałem 1-wszy poziom i było git, a jak chciałem
wrócić na default, to blue screnny miałem :/
a co do easy tune to mi koledzy mówili, że ten program to taka lipa, że tym za bardzo
nie podkręcisz.

A co do tych temperatur to jak dla mnie BC2 to zażynacz kompa i grzeje się niemiłosiernie
wszystko...


Mi niby pokazuje że mam default i wszystko jest po staremu. Fakt bc grzeje wszystko bo ogólnie mam mniejsze temp w grach ale naprawdę tak mi te programiki wskazują procek w stanie spoczynku 26 stopni a jak gram w np crysis 2 na fulla (dx9) to z 49stopni a karta ok 50. A nawet po tym całym kręceniu bc śmigało nie wyłączało się tak od jakiegoś czasu się zaczęło robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ja nic nie robie to mam ponad 35... a w bc2 to pewnie 60-70... raz przez miesiac go na 100 stopniach zylowalem ... bo nie wiedzialem o tym nawet a potem komp sie wieszal ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja maksymalnie miałem ok 60 na procku ale komputer mi się wtedy przesunął i otwór na wentylator przyległ do ścianki i dlatego tak mi temp skoczyła. Na starym kompie grając w bc 2 też miałem ok 70 stopni i hulało wszystko czasami na singlu mi się gra wyłączała dlatego się dziwię że teraz mi się wyłącza może jednak to jest problem z system w7 i radkiem. Jak się przerzuciłem na w7 to zaraz jakieś dziwne rzeczy się działy xp jednak to niezawodny system przez 2 lata żadnych blue screenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować