Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Jak wy krecicie przez jakies programiki to wam gratuluje... ja mam podkreconego proca o 700 Mhz [ 2.3 @ 3.0] (nie chce mi sie liczyc ile to procent :P) i temperatura nie przekracza 55 stopni. Proc to C2D E6550. Natomiast grafa od Gainwarda nie przekracza 60 stopni. Model GTS450 GS.
Chlodzenie na procku to Scythe Mugen. Wielka bestia ale dobra :) i problemow z bluescreen podczas grania nie mialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatni gra chodziła dobrze , a dzisiaj nie mogę się połączyć z serwerami ea i zalogować do konta . To jakiś problem z serwerami , czy raczej z mojej strony? Jeśli z mojej to jak to naprawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 18:15, Thog napisał:

Witam ostatni gra chodziła dobrze , a dzisiaj nie mogę się połączyć z serwerami ea i
zalogować do konta . To jakiś problem z serwerami , czy raczej z mojej strony? Jeśli
z mojej to jak to naprawić ?

To raczej problem gry. EA często ma takie "zwały". Trzeba przeczekać może i nawet kilka godzin, czasami kilka minut ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć zabijaki, mam mały problem z PC''tową wersją BC2.

Pewnie wielu z Was ma podobny problem - przez PunkBustera, co 2-3 minuty gra zwalnia mi do 15 klatek na sekundę, "bo temu". Pogrzebałem trochę w sieci i dowiedziałem się, że winny jest wadliwy proces PunkBusterB i jedyne, co można zrobić, to ograniczyć go programem BES. Problem w tym, że ni cholery nie da rady doprowadzić procesu ograniczania PunkBusterB do końca.

Macie jakieś inne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz to dokładnie opisane:
http://forum.gamemaniak.pl/lagi-bc2-a-proces-punkbustera-t15797.html

Jeśli jakaś opcja w programie BES jest zablokowana, czy coś, uruchom go jako administrator.
Możesz też ewentualnie zrobić tak: ustaw w menadżerze urządzeń koligacje procesu PnkBstrB na jeden rdzeń. Trochę mniej skuteczna metoda, ale prostsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiłem program jako administrator i wszystko poszło bez problemów.

Damn... Jedna z tych gier, które mają multiplayer dosłownie oblegany przez graczy i taki ciulowy błąd w PunkBusterze? Fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja. Najgorsze jest to że ten problem jest znany już od tylu miesięcy, ale nadal nikomu się go nie zachciało naprawić. Zastanawiam się czy tak samo będzie wyglądał rok po premierze support BF3, które też ma korzystać z PB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ściągnąłem grę przez Origin, wszystko ładnie się instaluje, włącza, lecz gdy prosi o podanie klucza do logowania, wprowadzam ten, który wprowadzałem w Origin żeby ściągnąć. Jednakże wyskakuje error że klucz jest już używany. O co chodzi? Jeśli nie ten klucz, to jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zszokowało mnie, że mają swój serwer we Włoszech, a nie w USA.

"Mój numer seryjny lub kod odblokowania nie działa?
Najpierw upewnij się, że wpisany został prawidowy numer seryjny lub kod odblokowania. Możesz odzyskać swój numer seryjny lub kod odblokowania, klikając w tym miejscu. Jeli to nie zadziała, skontaktuj się z >naszym Centrum Pomocy<.

Masz jeszcze jakieś pytania? >Z powrotem do strony głównej Pomocy<"

A więc... upewnij się, że wpisywałeś poprawnie ( a wiem, że już to robiłeś, każdy tak robi ).
Jeśli się nie uda to polecam ta stronkę:
http://eapo-new.custhelp.com/app/home
Na pewno pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 17:47, necron1501 napisał:

Spróbuję, mam nadzieję że pomogą.


Oni zawsze pomagają. Możesz się załapać na live cheat z pomocą i załatwią to od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 17:52, Sigu napisał:

> Spróbuję, mam nadzieję że pomogą.

Oni zawsze pomagają. Możesz się załapać na live cheat z pomocą i załatwią to od ręki.


Taa, tylko oni proszą o podanie maila na który został kupiony cd key. Tyle że ja kupowałem przez Allegro od gostka co sprzedaje po 1000 kluczy. Więc zobaczymy czy on dostał, czy skąd ma te cdkeye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, brawo. Możliwe, ze albo zostałeś oszukany albo dostałeś zły key. Jeśli wystąpiła którakolwiek z sytuacji, to masz problem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 18:00, Sigu napisał:

Hahaha, brawo. Możliwe, ze albo zostałeś oszukany albo dostałeś zły key. Jeśli wystąpiła
którakolwiek z sytuacji, to masz problem :p


We will see, gostek twierdzi że cd key jest poprawny, również wątpie żeby chciał mnie wychędożyć na 25 złotych, mają 3.5k pozytywów. Podobno EA rozdaje czasem podwójne klucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 18:03, necron1501 napisał:

We will see, gostek twierdzi że cd key jest poprawny, również wątpie żeby chciał mnie
wychędożyć na 25 złotych, mają 3.5k pozytywów. Podobno EA rozdaje czasem podwójne klucze.


Czy sprzedawca był oznaczony jako sklep czy zwykły user? Miał jakieś oznaczenia? Bo liczba komentarzy niewiele daje, w taki sam sposób i mnie wycyckano.

Pomóc ci EA nie pomoże jeśli kupowałeś na aukcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako user, ale jedno trzeba mu przyznać, stara się mi pomóc. Powiedział że sam zgłosi się na live chat i mi to załatwi. Jeśli nie da mi drugi klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Panie i Panowie, na tym świecie wciąż istnieją uczciwi sprzedawcy! :D Gość SAM wszystko załatwił i jestem dumny posiadaczem w pełni aktywnej gry ^^

Takie pierwsze wrażenia laika BC2:

Jako dość długi wyjadacz w CoDa, do niego porównywałem. To na pewno mogę stwierdzić jedno: niesamowity chaos w czasie walki, co dodaje realistyczności, choć, potrafi zirytować. W szczególności ta śnieżna plansza doprowadza do szewskiej pasji... Pewnie to zasługa olbrzymich map, ale mimo wszystko tak trochę brakuje mi większego planowania i taktycznego maszerowania naprzód. Właściwie zewsząd można dostać, bo przekraść się za wroga nie jest ciężko.
Jedno jednak jest pewne. Po raz pierwszy, poczułem się jak na prawdziwej, pieprzonej WOJNIE. Kucając za murkiem i modląc się żeby nikt mnie nie ściągnął, kule świszczące i wybuchy bomb dawały niesamowite wrażenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 17:26, necron1501 napisał:

Jako dość długi wyjadacz w CoDa, do niego porównywałem.


Gratuluje odstawienia tej wspaniałej gry. Teraz już nic nie będzie takie samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2011 o 18:30, Shinigami napisał:

> Jako dość długi wyjadacz w CoDa, do niego porównywałem.
>

Gratuluje odstawienia tej wspaniałej gry. Teraz już nic nie będzie takie samo ;)


W sensie nie był to jedyny FPS po sieci, ale CoD jakby nie patrzeć najbardziej to... rozpowszechnił wśród większości. Pewnie Unreal to klasyk to samo Quake, ale to był węższy zakres graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować