Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2011 o 17:37, Crew_900 napisał:

Jak się jest w pojazdach to którym przyciskiem zmienia się miejsca ?


O ile dobrze pamiętam F1, F2 etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dzisiaj grę z dodatkiem, wersje z serii EA Classics (choć box Vietnam jest technicznie rzecz biorąc premierowy, jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie) i natrafiam na problem. Gdy próbuję wbić serial z dodatku, po zalogowaniu się na konto EA, wyświetla się komunikat "Unable to login". Gra jest zaktualizowana, punk buster jest zaktualizowany, próbowałem odpalać grę i z .exe, jak i updatera, poza tym jest wpisana jako wyjątek dla firewalla. Nie wydaje mi się, by to miało jakikolwiek związek z tym ostatnim, bo gram w pełno gier multi i nigdy przenigdy nie miałem takiego problemu. Serial wpisuje na pewno dobrze, ale pewnie i tak nie o to chodzi. Sugestie mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja przedstawie swoj problem - wczesniej gralem w BC2 na XP SP3, jakos w wakacje pojawil sie problem ze sporym zuzyciem CPU przez punkbustera. Zainstalowalem BES, program ograniczyl pb o 99% i smigalo. Zainstalowalem teraz windows 7 - od razu wszystkie ustawienia poszly na full. Przy wchodzeniu na serwer - po wczytaniu mapy - czarny lub bialy ekran. Rozwiazalem to tak, ze ustawilem zgodnosc BC2 z XP SP3 i smigalo przez 2-3 dni w porzadku. Teraz pojawil sie problem nastepujacy - co jakis czas (kilka-kilkanascie) minut gra sie mocno zawiesza. Wyglada to tak, jakby gra miala 1 FPS, a dodatkowo zawiesza sie ("trzeszczy") dzwiek. Po okolo 45-60 sekundach wszystko wraca na do normy i znowu na te kilka(nascie) minut jest wszystko ok. Nie musze chyba wspominac, ze o ile jako infantry to jest tylko denerwujacy blad, to w przypadku uzycia jakichkolwiek pojazdow blad ten uniemozliwia gre.

Zauwazylem, ze w takim przypadku BES sygnalizuje, ze ograniczony proces punkbustera to "target missing"... Wyglada to tak, jakby punkbuster sie resetowal i w tym momencie strasznie lagowal kompa. Jakis pomysl, jak temu zaradzic?

Sprzet:
Athlon x64 6000+
ATI radeon 4870 512mb
4giba ram
ASUS m3a78
sound blaster audigy
windows 7 64bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam jak kupiłem wietnam, to miałem taki problem, że chciałem najpierw wmówić serial, ale to nic nie dawało. Pomogło wpisanie ręczne. To samo miało 2 moich znajomych tego dnia. Może to ten sam problem?

Dnia 03.09.2011 o 21:09, paraGaladh napisał:

Zakupiłem dzisiaj grę z dodatkiem, wersje z serii EA Classics (choć box Vietnam jest
technicznie rzecz biorąc premierowy, jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie) i natrafiam
na problem. Gdy próbuję wbić serial z dodatku, po zalogowaniu się na konto EA, wyświetla
się komunikat "Unable to login". Gra jest zaktualizowana, punk buster jest zaktualizowany,
próbowałem odpalać grę i z .exe, jak i updatera, poza tym jest wpisana jako wyjątek dla
firewalla. Nie wydaje mi się, by to miało jakikolwiek związek z tym ostatnim, bo gram
w pełno gier multi i nigdy przenigdy nie miałem takiego problemu. Serial wpisuje na pewno
dobrze, ale pewnie i tak nie o to chodzi. Sugestie mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 11:12, ww3pl napisał:

Próbowałeś uruchamiać BES jako administrator? U mnie podziałało.


Tak tak, na poczatku wszystko dziala, tj. BES ogranicza proces punkbustera przez dany czas, ale po tym ''''crashu'''' gry wyswietla napis ''''target missing'''', pomimo tego, ze wczesniej bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 13:04, nekr napisał:

> Próbowałeś uruchamiać BES jako administrator? U mnie podziałało.

Tak tak, na poczatku wszystko dziala, tj. BES ogranicza proces punkbustera przez dany
czas, ale po tym ''''crashu'''' gry wyswietla napis ''''target missing'''', pomimo tego,
ze wczesniej bylo ok.

BESem musisz od nowa ograniczać proces punkbustera przy każdej zmianie serwera - najpierw dołącz do gry, a dopiero później zminimalizuj grę i działaj w BESie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za zainteresowanie ww3pl :) Niestety, ale pomysl sie nie sprawdzil - wprawdzie gram tylko na jednym serwerze, ale zawsze uruchamialem BES''a zaraz po starcie gry. Teraz zrobilem to juz po wejsciu na serwer, ale problem niestety pozostal... Moze jeszcze jakies pomysly? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 21:57, Prince_Miki napisał:

Mam pytanie: kiedy kupię grę to trybu single-player też będę potrzebował stałego połączenia
z Internetem?


nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć .
Przeinstalowałem sobie system na Windows 7 32bit , i zainstalowałem BF BC2 . Po zalogowaniu mam taki lvl jaki powinienem mieć czyli 27.
A problem jest w tym że nie mam statystyk broni , szpilek itp.
Tak jak by były nie odblokowane , i nie mogę sprawdzić ile mam gwiazdek danej broni i ile zabójstw itp.
Wiecie może o co chodzi , dlaczego nie mam statystyk.
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery są przygotowywane pod BF3 i są takie różne akcje. Graj normalnie, ja wbiłem na konsoli dwa levele ale mimo wszystko pokazywało mi nadal 26, a potem podbiło do 28. Niedługo wszystko wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 11:59, Sipso2008 napisał:

Serwery są przygotowywane pod BF3 i są takie różne akcje. Graj normalnie, ja wbiłem na
konsoli dwa levele ale mimo wszystko pokazywało mi nadal 26, a potem podbiło do 28. Niedługo
wszystko wróci do normy.

No ok . Wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 17:14, nekr napisał:

Dzieki za zainteresowanie ww3pl :) Niestety, ale pomysl sie nie sprawdzil - wprawdzie
gram tylko na jednym serwerze, ale zawsze uruchamialem BES''a zaraz po starcie gry. Teraz
zrobilem to juz po wejsciu na serwer, ale problem niestety pozostal... Moze jeszcze jakies
pomysly? :)

Co to jest ten BES ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować